Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Радвам се че ви е харесал сайта. Истинска находка е и за мен! Party
Brayda Какво стана с онези малки пъпчици, които има? От жегите съм получила нещо като обрив на лявата ръка. Много е незабележимо, но цял ден си стои и се зачервява от слънцето. Има формата на циферблата на часовника ми и ме е страх да не е някоя алергия. Самият часовник го нося непрестанно поне от 5 години. Сега го махнах и се надявам да ми мине от себе си обрива. Четох че алергозан се използва само по преценка на лекаря. Просто не знам какво да правя! ooooh!
Честит на всички именници!  bouquet
tony.la Радвам се за теб и двете фъстъчета. Пожелавам ви да сте и занапред така. Hug

# 61
  • Мнения: 5
Мая, честит имен ден!Да си жива и здрава и лека бременност!
Честит Имен Ден и на малката Тамара, да има едно щастливо детство и да радва мама Муци...  bouquet

# 62
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 tony.la ,какв е този скрининг толкова ранни седмици,защото си с близнаци ли..)))) newsm78

# 63
  • Мнения: 25
Здравейте сладуранки ,
бих искала да поканя мамите , които бременеят извън територията  България да се присъединят към отбора на
БРЕМЕННИ И МАЙКИ В ЧУЖБИНА  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=654789.0     и да помоля момичето , което води темата да обнови инфото на първа страничка /т.е. да сложи този линк , тъй като другата е стара тема / .
Пожелавам на всички мамчета леки и безпроблемни дни до финала   Hug

# 64
  • Мнения: 637
Мая, честит имен ден!

Лаленце, мерси за рецептата  bouquet Като споделих с майка си, тя каза, че ще е още по-хубаво ако маста се вари в прясно мляко. Тая седмица ще бъркам отвари Party Аз много се нацепих по бедрата и гърдите миналата бременност, по корема-не, защото не беше голям. Тогава не се мажех, защото направо не ми се занимаваше, все бързах, доста интензивно работех а и така не попаднах на приятно мазило за бременни. Тоя път съм решила хубаво да омасля с животински и растителни мазнини. Ще има да мириша на салата с тоя зехтин Joy
*iN eterNo neL Cuore*, тоя Елансил и аз не го признавам-никак не ми подейства и на мен. Но и вярно, че не бях редовна.

Хайде отивам да взема душче и после хубаво да се наплескам. Зехтинът боядисва малко в жълто чаршафите да ви предупредя Naughty
Целувки и хубава вечер, коремчета Hug

# 65
  • Мнения: 2
Аз чух от една моя приятелка, че класическия вариант на крема Нивеа също помагал срещу стриите. Почнах да се мажа още отсега защото си имам много стрии от по-рано. Идеята за свинската мас и невена е много интересна особено като имам цяла градина с невени. Party
Лека и спокойна вечер момичета!  bye

# 66
  • Мнения: 57
Ето и аз намерих една подобна рецепта преди да споделите, но ми се вижда малко тсранна накрая се запържва  newsm78 Четири препълнени шепи невен (листа, стъбла и цветове) се нарязват на дребно. 500 г чревна мас от хранено с естествени храни прасе или хубава свинска мас се загрява като за пържене. В тази гореща мазнина се изсипва нарязаният невен, попържва се малко, разбърква се и се сваля от котлона. Съдът се покрива и се оставя един ден да престои. На следващия ден сместа леко се затопля, после се филтрира през ленена кърпа и се насипва в предварително приготвени, чисти съдчета. Момичета аз знам,че не е хубаво да се мажем преди 3м ... макар, че тази мас не вреди по никакъв начин..  Thinking

# 67
  • Мнения: 2 237
Аз пък нямам стрии и никога не съм имала. И с нищо не съм се мазала  Thinking

# 68
  • Разград
  • Мнения: 377
Честит имен ден на малката Тамара!
Пожелавам много щастливи мигове в игри и радост до зори!  babydust7

# 69
  • Мнения: 390
Здравейте момичета, няма да бързам да се представям /поне не и докато не видя сърчице/, но нямам търпение да изчакам до тогава за да се включа в разговорите ви. Маста с невен е чудесно лековито кремче, но цапа и ще си пожълтите и покафевините дрехите и спалното бельо. Всеки един мазен крем или олио ще ви свършат работа. Идеята е кожата да е елстична и омазнена за да не се нацепи  Peace С предишната си бременост се мазах с всякакви кремчета /против стрии и не само/ и като че най-доволна бях от бебешко олио на Джонсън  Rolling Eyes и еди бг крем за тяло с глицерин. Стрии имам съвсем малко и то от мързел - на края спрях да се мажа, реших, че съм нещо привилегирована и няма да се появят. Иначе качих 20 и .. не зная колко кг  Rolling Eyes

Близначе, и аз като теб привечер имам болки подобни на менструалните  Sad и това си ме тревожи. Иначе нямам никакви <бременни неразположения> - нито гадене, нито голям апетит, дори нямам апетит и това определено е станно, защото принципно обичам да ям  Mr. Green Не съм качила на килограми, но пък дънките ми обиват на корема и ме заболява ако седя дълго бреме без да ги ракопчея. Обаче пък е рано за бремени дрехи  Thinking

простете, че не споделям за това коя седмица съм и длруги подробности около мен, но имам един спонтанен аборт и ми се ще да обявя за бебето едва след като имам поне малко сигурност /поне да се види сърчице, големина.../

# 70
  • Мнения: 221
2 в 1 пожелавам ти съвсем скоро да чуеш сърчице и да се успокоиш  Hug
За бебешкото олио на Джонсън още някъде прочетох,че било хубаво.Аз още не съм избрала с какво да се мажа,може би ще си купя бебешко олио и със зехтин също ще опитам,защото аз имам малко стрии и със сигурност ако не се мажа ще се сдобия и с нови.

# 71
  • Мнения: 48
2 в 1 и аз като теб очаквам датата за преглед, да чуем сърчице и тогава ще се успокоя Rolling Eyes
стискам палци и на теб всичко да е нормално

# 72
  • Мнения: 390
благодаря за милите думи момичета  Hug

разбира се че всичко ще е наред с нашите бебоци - просто аз съм май склонна да драматизирам малко в повече

# 73
  • Мнения: 129
Да ви питам правиха ли ви цитонамазка,и при преглед с коремен ехограф трябва ли да съм пила вода,с миналата бременност ме преглеждаха на 3Д и не се налагаше,но утре където ще ходя мисля,че е двуизмерен

# 74
  • Мнения: 0
Добро утро!
Честито на всички нови момичета! Пожелавам ви лека и много спокойна бременност.
Вчера като ви четох как не трябва да се ядат ягоди или пък портокали и така ми се доядоха, че легнах малко след обяд, но няма заспиванка и хайде хоп на пазар. Не знам дали може или не ама добре си похапнах. Joy
И мен ме мъчат едни сънища. Мога да стана сценарист на някой филм. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт