Нашите кухни - тема 43

  • 90 738
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 91
Много съм съгласна с теб, даже все едно аз съм го писала /говоря за по-топлия цвят в спалните  Simple Smile /, но веднага си записвам разцветката и на този, защото много ми допадна  coolcool

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Това е, 8 мм клас 32! цената е доста вклч неща, така, че е супер.
http://parketilazur.com/laminat-hasienda-7175-p-4099.html

# 47
# 48
  • Мнения: 681
Хайде да ни е честита новата тема и всичко ново свързано с кухните  Hug

Сега да питам и аз нещо - газов плот, самостоятелен, на какво разстояние трябва да се монтира от керамичен плот? Керамичния плот се включва към фурната, а гаовия е самостоятелен - но всичко ще е едно до друго на един плот.

Газта и керамиката един до друг ли са и са двойки или едното е четворка.

Керамиката е отделно (четворка), газта е самостоятелен (двойка)

# 49
  • Мнения: 73
Josefin прекрасна е  Simple Smile със здраве да си я ползвате

# 50
  • Раковски
  • Мнения: 2 168
Трябва аспиратор 90 см инак няма да смучи 60-така и горните шкафове може да заминат бързо от парата.

# 51
  • Мнения: 11
Josefin браво  и от мен, много ми хареса!

# 52
  • Мнения: 312
Josefin , много, много ми харесва. Ние сме взели същите котлони на Gorenje в бяло. При нас също плота е технически камък, но е от най-светлата разцветка и се притеснявам да не се отличават твърде много (защото котлоните леко сивеят на живо, нали?). Сега погледнах,че и смесителя ни е много сходен. Като стане готова ще пусна снимки и от нашата.
Честито и със здраве да си я ползваш!

# 53
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Josefin, много добре се е получило! Поздравления!   bouquet

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
благодаря ви.
да, котлоните леко сивеят и всъщност бялото на котлоните и на фурната е различно, нищо,че са една серия  newsm78  но, не ме дразни. техническия камък пък е с частици и така сивото ми се връзва, аз исках плота да е основно бял, но да има нещо напръскано в него.
смесителя мъжа ми го избра  Mr. Green

# 55
  • Карлово
  • Мнения: 405
Честита кухня! Много е хубава - особено плота !

# 56
  • Мнения: 87
Еее, кухнята е трепач, страхотна е,
като я гледам тази бяла принцеса и се радвам мнооого, че не ме разубедиха за моята бяла кухня. Много съм доволна от избора си, само дето плота на Josefin от технически камък е къде-къде по-хубав от моя ламиниран , ето го и него http://merrlyn.snimka.bg/other/the-snow-queen.600609.25606608, не че е лош, харесвам си го, но...

Като се поопаричим може да сменим само плота  newsm78

# 57
  • Мнения: 198
Не се коси, и твоята кухня е много хубава. Разбира се, че можеш да смениш след време плота, но и твоя не е лош (даже прилича на техническия камък на Жозефин  Simple Smile)

# 58
  • Мнения: 445
Josefin, поздравления! Като привърженик на кухните от бял лак оценявам красотата й!

# 59
  • Мнения: 312
да, котлоните леко сивеят и всъщност бялото на котлоните и на фурната е различно, нищо,че са една серия  newsm78  но, не ме дразни. техническия камък пък е с частици и така сивото ми се връзва, аз исках плота да е основно бял, но да има нещо напръскано в него.
смесителя мъжа ми го избра  Mr. Green

да, на снимката дори не може да се каже,че се различават. Изглеждат страхотно!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт