Нашите кухни - тема 43

  • 90 747
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29
    Боже, боже какви големи и красиви кухни имате, реших да погледам да почета малко и като ви гледам шкафовете - колко са много .... Аз още съм в процес "проект в главата" . Кухнята ни е стандартно панелно размерче и трябва да измисля по-рационални шкафове за прибиране на кухненските пособия , които знаете как с годините се трупат и не можем да се разделим с тях.
    Josefin, хареса ми мивката ви, би ли дала инфо за нея.
   

# 61
  • Мнения: 65
Josefin много хубава кухня, със здраве да си я ползвате !

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
благодаря ви отново, момичета,
мивката е на еуролукс ето тази, но друг цвят, има ги на сайта и цветовете:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=14&c=11&pid=529

# 63
  • Мнения: 73
благодаря ви.
да, котлоните леко сивеят и всъщност бялото на котлоните и на фурната е различно, нищо,че са една серия  newsm78  но, не ме дразни.
аз поне от снимката не го забелязвам:)Ние си взехме същите бели котлони но серията на Карим Рашид и като ги гледам в кашона ми синеят,зеленеят сега се чудя как ли ще изглеждат на плота newsm78

merrlyn и твоята кухня е прекрасна Simple Smile а на последните две снимки какво е?Дръжки ли са?!

# 64
# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Жозефин, Мерлин, прекрасни кухни!  Peace
Да си ги ползвате с мерак и настроение!
В Икеа видях едни постелки за шкафове и чекмеджета. Всичко ли застилате и доволни ли сте?

# 66
  • Мнения: 857
Чудесни кухни, няма как да не ви поздравя!
Следващата кухня, която някога ще правя искам да е бяла  Heart Eyes.

# 67
  • Мнения: 221
Момичета в началото има линк към любимите кухни, но никой не качва нови снимки.Трудно се намират новите неща, ако реши човек.

# 68
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Да се похваля-сега ми я сглобяват Hug
Скоро ще кача снимки-тра-ля-ля Laughing

# 69
  • Мнения: 98
В Икеа видях едни постелки за шкафове и чекмеджета. Всичко ли застилате и доволни ли сте?


И мен ме интересува?

# 70
  • Мнения: 0
Жозефин, честито, прекрасна е!
Следващата седмица се надявам да имам нова кухня и ще кача снимки и аз! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 0
Мерилин, сега видях и твоята кухня - честито, чудесно изглежда!
И аз избрах същия плот! Simple Smile

# 72
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
 Промоция цък, ако разбира се харесвате тези уреди.
 Мисля, че е добра идея да има линкове с промоциите на уредите щото все нещо може да се вземе по-тънко.

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте, на нас също ни предстои обзавеждане на къща и сега сме на етап кухня. Имам оферти от няколко фирми и исках да попитам има ли някои впечатления от фирма Фалеза?

# 74
  • Мнения: 1 232
Случвало ли ви се е , когато поставите върху плот, издържащ на 200 градуса (уж), да се образува шупла? Или само аз съм кърък?
Години работих върху плот от соц. време, знаех, че не е термоустойчив и го пазих. Сега повярвах на стикера на термоплота, че издържал на 200 градуса и грешка. От плота имаме парче останало. Обаче може ли да се замени, след като кухнята е напълно готова?

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 11:27 от ябълка

Общи условия

Активация на акаунт