Нашите кухни - тема 43

  • 92 360
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 73
Barbaron, дори недовършена кухнята ти изглежда много добре, не знам къде сте я поръчали, но много ми прилича на един модел на Prego, видях я на живо в Айко и страшно много ми хареса, с нетърпение чакам снимки в завършен вид  Simple Smile
Поръчахме я в Гарони,защото в Прего ни искаха 11 000 за същия проект но с плот от пдч(или там както се водят)То и аз нямам търпение вече  #Crazy

Янтра благодаря,дано наистина стане така лесно  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 1 399
И аз ще имам проблем с пръскането от котлоните, защото ще са точно до вратата. дайте идея за някакво параванче от тази страна newsm78

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Похвалвам се, 4е най-после открих тьрсения плот...
И да попитам за дръжките - има ли разлика в ка4еството на разли4ните фирми, т.е. по красота ли ги избирате или по фирма

# 243
  • Мнения: X
...ако някой знае много добър майстор за лепене на такава мозайка(за Варна) ще съм много благодарна на кооординати

Няколкократно съм препоръчвала Ангел Карамичев.
GSM 0877 016 168 Vivacom
GSM 0988 820 273 Bob

Висше МЕИ. Работил е в проектанска. От 15 години се занимава с фаянс, теракот, ВиК, ел....
Пефекционист.

# 244
  • Мнения: 911
Здравейте момичета преди седмица започнахме грандиозния за моите представи ремонт на кухня,  баня и коридор. Банята я избрахме и започна търсенето на нашата кухня.
Няма да крия, че доста изчетох от споделеното тук, защото нямах яснота какво точно търся.
Мисля, че вече избрах кухнята - един модел на Preggo. Кухнята е малка и трябваше всяко местенце да се оползотвори, но мисля че ще се получи добре.
Чудя се все още за материала за покритие -  ПДЧ  или лак.

# 245
  • Мнения: 73
...ако някой знае много добър майстор за лепене на такава мозайка(за Варна) ще съм много благодарна на кооординати

Няколкократно съм препоръчвала Ангел Карамичев.
GSM 0877 016 168 Vivacom
GSM 0988 820 273 Bob

Висше МЕИ. Работил е в проектанска. От 15 години се занимава с фаянс, теракот, ВиК, ел....
Пефекционист.
Благодаря много  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И да попитам за дръжките - има ли разлика в ка4еството на разли4ните фирми, т.е. по красота ли ги избирате или по фирма
аз ги избирах по красота Grinning

# 246
  • Мнения: 1 035
моята кухня е почти готова.
липсват й само аксесоари, фурна и котлони...
но на фона на вашите красоти, едва ли бих се престрашила да я покажа Simple Smile

сега имам 2 питанки Simple Smile
-   къде мога да намеря подобни щори, с пейзаж. на 1вия етаж сме и през прозореца виждам само гаражи Sad
- какво ще кажете за тези полюлеи? http://prodavalnik.com/abazhuri-interesni-i5931003  и за спалнята и за кухнята ми се виждат интересни. Thinking някой има ли? светят ли силно?

# 247
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А това щори ли са изобщо? Според мен е изкуствено направена имитация на прозорец. Съдейки по това как пада светлината прозорецът е на предната стена. А и няма ли да ти бъде тъмно по цял ден с тия щори? Аз обичам светлинка и не мога да зачулвам със щори денем, пък били те и изглед от Карибите.

# 248
  • Мнения: 1 035
Да, това е тапет или фолио, не намерих снимка да ви покажа каквото търся.
но се сещам, че тук във форума видях в една кухня щори с пейзаж на прозореца... но беше преди 1-2год. Sad
а иначе не мисля разбира се щорите да са ми денонощно спуснати...
но в кухнята ми напича мн яко до обяд и като пийваме кафенце с дружка, ми се ще да гледаме Карибите Mr. Green

# 249
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Simple Smile Peace Успех в търсенето тогава. Аз не съм срещала такива и не мога да помогна.

# 250
  • Мнения: 2 448
  къде мога да намеря подобни щори, с пейзаж.

http://solis-bg.com/index.php?option=com_content&task=view&a … =86&Itemid=50
http://eridan-m.com/rolo1.htm

На първо търсене излизат тези фирми, които предлагат принт върху щори по индивидуален проект, но сигурно има и други.
Иначе аз съм виждала в Рraktis такива, с детски картинки, с пейзажи готови не съм срещала.

# 251
  • Мнения: 35
Здравейте! Моята кухня вече е готова. Ето снимки: http://andreewa.snimka.bg/other/kuhnya.679398
Липсват ми няколко дръжки, защото в магазина нямаше достатъчно, но в понеделник ще доставят. Микровълновата ще я сменяме другия месец и още някои дреболии има за оправяне, но в общи линии е това.
Перденцето снощи в 12 ч. го рязах и то на една биричка ... сутринта като го видях се изненадах Simple Smile

# 252
  • Карлово
  • Мнения: 410
Честито! Много е хубава! Със здраве да я ползвате и много хубави манджи да приготвяш!

# 253
  • Мнения: 73
skica честито,прекрсна е:)
И аз снощи ших перде на биричка Grinning

# 254
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 111
Честито Hug
много е хубава,със здраве да си я ползваш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт