Математици-умници 2

  • 17 649
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 144
Зависи с коя година сравняваме всъщност. Но нямаше такива гадни като асансьора... Simple Smile)) Моята любима.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 И за мен това е един от най-лесните турнири. Това е мнението и на детето , макар да не се е справил много добре.

# 62
  • Мнения: 1 144
Момичета, с риск да се повторя, самият факт, че едно детенце е станало в почивен ден с желанието да отиде на състезания по математика, вече заслужава награда! Да са ни живи и здрави и все повече да ни радват!

# 63
  • София
  • Мнения: 7 673
Зависи с коя година сравняваме всъщност. Но нямаше такива гадни като асансьора... Simple Smile)) Моята любима.
Да кажем, миналата.
Опитвам се да си представя къде ще сме горе-долу, затова.
Гледам, че миналата година от СФ е имало 15 третокласника със 100 и повече точки и се чудя сега дали ще са повече или по-малко. Но участниците са били доста по-малко от сега./около 230, а днес само в списъка на СМГ бяха 300/
Но сте прави - важното е децата да са живи и здрави!

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Момичета, с риск да се повторя, самият факт, че едно детенце е станало в почивен ден с желанието да отиде на състезания по математика, вече заслужава награда! Да са ни живи и здрави и все повече да ни радват!
Подкрепям! Затова ходихме на Мак Доналдс и на боулинг  Wink.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, с риск да се повторя, самият факт, че едно детенце е станало в почивен ден с желанието да отиде на състезания по математика, вече заслужава награда! Да са ни живи и здрави и все повече да ни радват!
Подкрепям! Затова ходихме на Мак Доналдс и на боулинг  Wink.
И аз! Ние ходихме на пицария.  Hug

# 66
  • Мнения: 1 144
Хахахахахахахахахахааа! И ние на Макдоналдс, а след малко и на Плейграунд в мола Simple Smile)) Явно всички празнуваме днес Simple Smile))
Ирина, ти за класирането ли се притесняваш? Всъщност, за къде може да потрябва? Нали няма в СМГ след 3 клас, а чак след 4?

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да са здравички децата и да ходят по състезания с удоволствие. Лично аз, ако т.г. синчето се задържи сред първите 50 деца на всяко състезание ще бъда доволна. Днес пак беше свършил само за 1 час, вече се примирих!

# 68
  • Мнения: 1 144
Да са здравички децата и да ходят по състезания с удоволствие. Лично аз, ако т.г. синчето се задържи сред първите 50 деца на всяко състезание ще бъда доволна. Днес пак беше свършил само за 1 час, вече се примирих!

И ние сме се изнесли 20 минути по-рано и чакал батко си да го вземе навън!

# 69
  • София
  • Мнения: 7 673
Хахахахахахахахахахааа! И ние на Макдоналдс, а след малко и на Плейграунд в мола Simple Smile)) Явно всички празнуваме днес Simple Smile))
Ирина, ти за класирането ли се притесняваш? Всъщност, за къде може да потрябва? Нали няма в СМГ след 3 клас, а чак след 4?
Чак да се притеснявам - не.  Mr. Green Интересно ми е просто.

# 70
  • Мнения: 1 144
И на мен Simple Smile)) Утре ще видим.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И на мен Simple Smile)) Утре ще видим.
Утре ли ще излязат резултатите?

# 72
  • София
  • Мнения: 7 673
И на мен Simple Smile)) Утре ще видим.
Утре ли ще излязат резултатите?
Така пише за явилите се в НПМГ. За другите не знам.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Мерси , Иринка, защото  се очудих как ще се справят толкова бързо в СМГ, при толкова много участници. При 4-токласниците видях 600 деца. Имало е и във ФМИ, и като добавим тези от НПМГ просто си представям бройката.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 673
Мерси , Иринка, защото  се очудих как ще се справят толкова бързо в СМГ, при толкова много участници. При 4-токласниците видях 600 деца. Имало е и във ФМИ, и като добавим тези от НПМГ просто си представям бройката.
Да,бе. Голям наплив.  Joy
4-ти клас са си доста и това е обяснимо. Но трети прилича да са двойно повече от миналата година. Интересът към математиката расте.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт