Разделно хранене 51

  • 30 482
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 070
Буболинка, омръзна ми да ми гадаят по корема и да ме питат юни ли ще раждам, аз съм за края на август- корем не, коремище е моето, представи си само,че съм висока 152 см. Crazy И ние ще имаме момиченце, нали не се лъжа,че и ти чакаш мома. Hug Обаче най- лошото е, че переодично нарушавам разделното, ама тия дни мисля едно пречистване да му спретна поне ден и половина, дано успея. Praynig Все ми се яде сладко- ей няма да близна после сладко, аз не обичам особено , но сегаааааааа....... Crazy Party

# 31
  • София
  • Мнения: 336
gundie - не можеш ли да го излъжеш тоя глад за сладко с нещо - плодова салата или кисело мляко с плодове и мед, леко охладено, или сушени плодове Rolling Eyes Hug. Ако ти е много трудно, поне си прави домашни сладки неща, за да няма консерванти и оцветители, например овесени сладки Grinning. А ВяраВики каква чудна торта прави - бисквитена, ама с кисело мляко и плодове Whistling Crazy. Къде ми се загуби това слънчице Rolling Eyes Heart Eyes.
bubolinnkata - как го правиш това смути Crazy.

# 32
  • Мнения: 5 138
Добър ден  Party
при мен е парти всеки ден,
днес белтъчно
дрешките ми стоят олабенки в сравнение с миналата година и ми е едно готинкооооо
и лекинкоооо
Гунди едва ли си с по голям корем от мен, когато бях в девети месец 102кг/162см  Shocked
една моя леля като ме видя на какво съм се превърнала и стана лошо та я плискахме с вода, съвсем сериозно го казвам и се махна защото изпадала в ужас че току що ще родя пред нея, огроооомно коремище, но с най прекрасното създание вътре
корема и килата да са проблема, това са преодолими неща и не се вкарвай в драми за тях, като ти се яде сладичко ми хапни си,  от едно сладко каквото и да е то няма да качиш  5кила я Hug

Хепи смути не съм правила, но имам в къщи рецепти и помня че това са блиндирани плодове и зеленчуци или само зеленчуци, изпиваш и чувстваш как витаминозната бомба в теб се разлива в  тялото  Mr. Green например - магданоз, краставица и авокадо, или спанак ябълка и морков и т.н.

# 33
  • София
  • Мнения: 336
една моя леля като ме видя на какво съм се превърнала и стана лошо та я плискахме с вода, съвсем сериозно го казвам и се махна защото изпадала в ужас че току що ще родя пред нея
smile3532 newsm47 newsm62 Е, Нерви, съжалявам, ама не се сдържах, това с плискането ме уби hahaha. Да бяхте поднесли амоняк под носа на тази чувствителна дама hahaha.
Аз смути знам какво е, ама кой уред се ползва, блендер ли newsm78, хич не ми е ясно Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 4 070
gundie - не можеш ли да го излъжеш тоя глад за сладко с нещо - плодова салата или кисело мляко с плодове и мед, леко охладено, или сушени плодове Rolling Eyes Hug.

Ами не мога- пробвах всичко, купувам си все някакви овесени бисквити, мюсли със сушени плодове, корнита и разните му там диетични уж и уж мааалко по- полезни. Ама на вилата малко прекалявам с едни вафлички, добре че иначе поне вечерята ми е почти винаги салата със сирене или с нещо подходящо друго. Hug
Нерви, сестра ми имаше подобни проблеми- тя забременя 42 кг и си удои теглото. Аз от кг не се притеснявам и 20 да кача ще ги преживея и ще сваля после колкото е нужно, поне вече знам ,че мога- ама ще ми е тежко през август- ей това само ме терзае. Hug
дано успея да се попричистя за два дни. Crazy Миналата седмица напр. имах един ден само на плодове и зеленчуци , вечерта с малко сирене, почти си беше пречистващо. Peace

# 35
  • Мнения: 99
gundie - ха и аз съм 152 и сега тежа 61.4 кг - като висока и стройна табуретка съм. А есента какво гадже бях..... newsm45 След като се бях стегнала миналата година и си влязох в норма с килцата /след 90 дневната диета/бях супер. Сега чакам юли и да мога поне като легна да си виждам пръстите на краката, че сега един тумбак стърчи и пречи  Embarassed
Хепи - аз наскоро прочетох една книга за зеленолистните зеленчуци и там правят страхотна "проповед" за смутитата със зелените храни. Ако не друго, поне се успокоих , че мога да си ги хапвам до насита, че и без това си падам по тях.
Лично аз смесвам в блендер листа от маруля или айсберг, ягоди и банан, малко вода и си го пия. Понякога вместо вода слагам 3 лъжици овесени трици и го хапвам като каша. Всичко зависи от това колко съм гладна. Да ти кажа мислех, че ще е неприятно, но се оказа че ми допада. Така се запасявам с витамини и това ме засища. Обачеееее - ако не Ви хареса, моля не се сърдете. Аз съм бременна  Wink, а вчера, четох една статия, че  preggo не са нормални хора - освен странната форма, имат и объркани хормони. smile3534
Момичета - хубав ден!

# 36
  • Мнения: 4 070
gundie - ха и аз съм 152 и сега тежа 61.4 кг

Ах чудесийка приликите продължават- размерите съвпадат, преди десет дни бях към 60-така, като забременях бях около 52, това са кг до които все достигам и около които все съ въртя, но с разни пречистванки и т.н. успявах да падна и под тях. Но все пак да  предположим,че 52 са ми стандарта.....абе после ще слабеем заедно, важното е да имаме здрави и щастливи бебенца и поне да се храним максимално здравослоно- аз когато съгреша с раздленото, поне гледам да е здравословно и пак съм спокойна. Embarassed Wink Hug

# 37
  • България
  • Мнения: 490
привет момичета
вчера и днес се поглезвам малкоооо със сладичко и леко неразделно хранене
събота и неделя ще съм на плодове и многооооооооооо вода-ще лунувам
 newsm78замислям се и за понеделник
кантара се закова на 53.500кг и няма мърдане Crossing Arms
 #Crazyвсичко около мен е на бързии обороти...времето ни притиска  Naughtyно за бала ще сме готови след ден
утре роклята ще се по-скъси и с важната част ще е ок
след седмица е пред бала с приятели и роднини Thinkingчудя се в рокличка или костюмче да се пъхна....имам страхотно събо от странството ми в Гърция.........или свежарски прилепнал панталон Joyшегувам се
нерви мила много се радвам за вас Hugвидях снимчици и си доста отслабнала и променена от лятото Hug
 Embarassedотивам да нападам парче бисквитена торта и от утре на 100% разделна
хубава вечер ви пожелавам момичета

# 38
  • TX
  • Мнения: 591
оооооо добра среща   bouquet
ей бременелките  Hug и другите дето се хвалите с кореми, да не почвам и аз  Hug Joy Joy че талията ми беше 128 при ръст 156 , ама както обичам да казвам  това бе в миналия живот- отчетох се подобаващо пред държавата и обществото
сега луДувам по Михайлов и да е пълна лудницата утре скачам от аспаруховия мост с бънджи   perko ще съм доволна и ако ми се наместят лимките,  а ако ли не ще търсим инките  newsm78 коя душа си шепнеше с тях  Hug

# 39
  • Мнения: 23
и аз да се запиша че съм станала 77 кила,направо слонище.Simple Smile

# 40
# 41
  • Canada
  • Мнения: 277


4естит празник на вси4ки, които празнуват или имат в семействата именници!
Носете  със здраве името си !

# 42
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Как сте след Гергьовден, има ли поражения Twisted Evil Mr. Green. Аз агнешко не ядох, ама едни домашни меденки... Joy. Поне в събота ходих на зумба, а в неделя на фитнес, та не ми е толкова гузно Crazy. А днес ще съм стриктна - фреш грейпфрут, към 10 - ябълка, обяд - магданозени кюфтета със салата, с.з. - извара, вечеря - салата с кашкавал, активност - народни танци bowuu.
И да се оплача - боли ме гърло #Cussing out, ама ще го боря Crossing Arms.
evterpi - добре дошла  bouquet.
Yonito - как си Hug Heart Eyes.
Алексче - липсваш, мило, как си Hug. Как е виенчанчето ни Heart Eyes.
Хубав понеделник и седмица Hug.

# 43
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета  Hug.
Хепинце, все бързам за някъде и само чета диагонално .
Добре съм, но ще се оправя Joy.
От днес съм решила вече да съм в редиците на сериозните, че покрай тези безконечни празници направо нямам думи................
Виенчанката е много добре, готви се за юбилеен рожден ден  Laughing.
Аз болките в гърлото ги боря с прополис, още щом усетя дразнене, режа си парченце и смуча - гадно е, но много ефикасно.
Йонито, как си, как е ученичката, липсваш ми?
evterpi, добре дошла и от мен  bouquet.
 rositoooo  , 53 кг си е супер, не насилвай нещата .
Май време не остана до бала и после кандидат-студентските вълнения ...
Аз съм нощна смяна, но спане няма да има - съседката прави ремонт, дано свърши по- бързо, че направо ще зомбясам hahaha.
Хубав ден  Hug Heart Eyes.

# 44
  • Мнения: 0
Успешна и много позитивно заредена седмица, момичета!  Hug



Аз поомазах положението уикендово ... - за съботата си беше предвидено, вчера уж разтоварващ ден гласях ... и хубаво така си започна, но до към 16-17 някъде ...  Whistling Та днес с нови сили, а кантари май не искам да срещам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт