Разделно хранене 51

  • 30 471
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070

Ама виж на Гундинцето му е прескочило явно последния път много добре Joy hahaha Joy, скоро чакаме малко разделниче в групата Heart Eyes
Hug Joy Ама съвсем не на майтап, понеже не ми дойде и бяхме в опити вече от 1 г. и 8 м. и по ред причини реших,че имам нарушени хормони и си купих едни билкови за хормони и хоп- от тях за поне 9 м. ще съм без цикъл. Party Crazy Hug
Абе щом толкова много разправяте,че домат с хляб можело- айде от мен да мине понякога ще хапвам. Wink....като днес напр. Embarassed

# 16
  • Мнения: 5 138
Айде да продължа с хубавото настроение в темата
под сурдинка ви споделям, че утре подписвам предварителен договор и внасям капара за МОЯ апартамент  Party
най-после доживях,
малък панелен, но мой, без кредити без наеми без нищооо
ще си го обзаведа както си искам, алекс мятай идейки
спалня в лила ама светличка като бледо люляче и холче в червено и сиво  Heart Eyes
Много съм Хепи, хепи хепииииииииииииииии

# 17
  • TX
  • Мнения: 591
бравооооо Нерви  Hug изгря усмивка на лицето ми от хубавата новина   bouquet предаде ми емоцията си  Hug Hug Hug много се радвам и аз съм хепи

# 18
  • София
  • Мнения: 336
Ехх, Нерви, знаеш ти как да ни зарадваш newsm68 newsm44 newsm68. Пожелавам ти документално всичко да мине по мед и масло, а после да се насладиш на обзавеждането и реденето на Твоя дом Heart Eyes Hug. Аз, като една дърта свекърва, веднага ще дойда да разгледам, като приключиш Joy.

# 19
  • Мнения: 110
Здравейте момичета, тъй като сте с повече стаж в разделното хранене да  ви питам, защо моят кантар не мърда вече 20-ина дни.  Преди цикълът ми даже качих едно кило, след което  като ми свъши отново съм минус един, но повече не смъквам. А имам още 12 кг да свалям( да кажете, че няма какво да се сваля).
Преди години като бях на 25-26 г. много лесно се смъкваха килограмите с разделно хранене, а сега не става.  Вярно тогава работата ми беше динамична, а пък сега съм си в къщи с бебчо, но всеки ден съм на разходка.
Моля, споделете някой трик, ако разбира се знаете, че да се раздвижи тоя заспал метаболизъм.
Само да добавя, че все пак от 26 януари до 14 април съм - 9кг.

Последна редакция: чт, 03 май 2012, 05:10 от teta beta

# 20
  • Мнения: 2 724
Добро утро.
Започвам с Невракова - ще кажа като една досадница - нали ти казаааах  Laughing....
Много се радвам за теб! Доколкото разбирам е две стай и кухня, така ли ?
Идей да искаш от мен, само малко повече подробности  Laughing...
Честито и със здраве !  bouquet
 teta beta,  ЕГН-то такива номерца ни погажда, макар че ти си толкова млада още .
С възрастта метаболизмът се забавя и ние трябва да го излъжем мъничко. Wink
Може би се храниш еднообразно, трябва ти промяна . Peace
Хепи, няма как да не си щастлива, избрала си ник, който не позволява други настроения Laughing.
Ех колко ми се пътува, ама.............
Сладурска, как си, слънце?
gundie, верно ли от хормоните  Joy?
Хапвай си домат с хляб, не се притеснявай. Само като е обработен, не е за предпочитане.
 blaithy, чела съм за този кленов сироп, има ли ефект от него?
desislava_iv , в очакване сме  Joy.
 rositoooo, луната не беше ли по Гергьовден ?
Ние имаме и близки, и приятели именици и е лудница тогава  Laughing.
Спомням си една година, така се случи, че се захранвах и не можех да хапна нищо от трапезата.
Хората ме гледаха с едни особени погледи Shocked....
Khaleesi, ти се уреди, аз пък този път ще почивам  Laughing.
Момичета, хубав ден ви желая, аз отивам да работя.
 

# 21
  • Мнения: 468
Добро утро, момичета! За мене лека нощ Simple Smile Минавам да споделя менюто ми за деня (нощта по-точно) закуска (в 19.00  Mr. Green) 3 препечени филийки с маслинова паста, нощен обяд (към 12) кашкавал на тиган със салата и късна закуска/вечеря ?! към 4 - кашкавал, откраднат от принцесите за закуска. Много ми е съвестно така като обирам кашкавала от хляба и трябва да се изхвърли после Sad Не знам, между другото при вас как е, но аз съм забелязала, че най-бързо отслабвам след един ден на свободия, примерно след великденското плюскане, или сега след Романса и барбекюто... много интересен феномен се получава... хем един ден ти е кеф, хем е ефективно  newsm78
Аз понеже съм незапозната и навсякъде се обсъждат някакви разтоварващи дни, за какво иде реч и каква е целта/ефекта/изпълнението?

# 22
  • Мнения: 72
нерви,много се радвам за таб,това е и моята голяма мечта Heart Eyes
не се шегувайте с мен че ми е още раничко за второ дете Joy ще си разваля диетката Joy
днес ще хапна бобче за обяд,а за вечеря салата от домати,печени чушки и червен лук Flutter
и на едни ягодки съм хвърлила око от няколко дни....
хайде хубав и слънчев ден ви желая Hug

# 23
  • Мнения: 5 138
Благодаря ви милинки , от толкова позитивни хора в тази тема напролет все хубави неща ми се случват  Hug
desislava_iv мечтата ти ще се сбъдне, вярвай, мечтай, картинки в главата повече , даже аз и на десктопа  си сложих къщи, подиграваха ми се че още не съм го купила , а съм се интересувала кое къде как и по колко, ама вече почти всичко е факт БЛАГОДАРЕНИЕ НА МОИТЕ РОДИТЕЛИ , без тях нищо нямаше да стане естествено, голямото рамо е от тях.

Днес плодова, ама то от вълнение не ми се и яде, аз от щастие слабея от мъка пълнея .
Хубав ден и както пожела Хепи документално дано всичко е ок.

# 24
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладуранкииии newsm51

Нервиииии честито   love001 smile3501 Страхотна новина  newsm44
Алексче добре сме, работим - имам така повече работа на педал до края на май и след това ще се прибираме малко на нова пролет към севера за 10 дена да заредим батериите. Flutter
Хепи като имаш време зън да те видя Mr. Green
хайде момичета кокичета хубав ден  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте милички  bouquet.
Нерви - kiss fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.
Khaleesi - разтоварващият ден е един ден в седмицата на плод или вода и фрешове с цел да се изчисти тялото, доколкото може, от токсини и чудеса и да си почине от храносмилането Mr. Green. Някои го правят в дните за лунуване, други след неразделен ден, когато са се претоварили с глезотийки. Аз скоро не съм правила, нямам май сили Joy.
Днес имах луда, натоварена сутрин(луда съм, ама ходих в 6 и 30  на фитнес, а после игри на открито с едно слънце Mr. Green). Сега съм в офиса, ще поседя до 7-8 Crazy.
Хубав ден  bouquet.

# 26
  • Мнения: 0
Нерви, честито и от мен, страхотно е когато мечтите се сбъдват!  Hug
Алекс, на мен лично кленовият сироп много ми допада, засища и вкусът му е много свеж. То е ясно, че ефектът не е от него, а от самото гладуване, но пък прави гладуването по-приятно.  Mr. Green

Зумбата вчера - голям зор. Завърши с 10 мин коремни преси за "разпускане".  hahaha Но беше забавно и зареждащо, като взема и да почна да се движа една идея по-координирано, ще е още по-добре.  Mr. Green

Иначе имам леееки намаления последните дни, но още съм си над линийката, та ще си трая.  Whistling

# 27
  • Мнения: 5 138
Хелоуууу, от  Хепи №2 , тези дни ми отива този ник  Wink
Вече съм с подписан предварителен договор и с капариран апартамент  Laughing и летяяяяяя
цял ден съм на една ябълка и банан глад няма никакъв, храня се от положителни емоции.
Благодаря на всички за хубавите думи и че споделяте радостта ми.

Хепи айде след месец те чакам на гости, оправено неоправено една пита ще ти врътна за добре дошла  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро, мили мой  bouquet.
.
Нерви - пита, а Mr. Green, само, ако ти е въглехидратен ден Joy. Така ти се радвам Hug.
blaithy - и аз по едно време ходех на зумба(даже май утре ще ида), много е забавно Peace. Пък за координирането кой ти гледа, важното е да се чувстваш добре Party.
Дънди - ще ти звън, само да вляза в ритъм, че тия почивни дни много ми объркват режима Crazy.
Днес ще закусвам банан, обяд - салата с някакво протеинче, с.з. - извара, вечеря - като обяда, надявам се Mr. Green. Сигурно ще ида и на танци bowuu.
Хубав петък  bouquet.

# 29
  • Мнения: 99
Момичета - ама много хубаво настроение цари в новата темичка.
Нерви - това с апартамента си е голяма тръпка. Аз за последните години два пъти се обзавеждах и всеки път ми беше супер приятно. Като почнеш да избираш мебели, аксесоари - ей... идва ми пак да почна, ама още ми е новичко в нас и не е за смяна.
gundie , как върви тумбачето? Моето е голяяяяямо pregnant. Останаха ми 2 месеца и половина и пак ще свалям. Сега качвам контролируемо. По 200 гр на седмица и съм доволна.  newsm44
Преди малко закусих със смути от салата айсберг и ягоди. Към 10ч малко бадеми. Може на обяда да съгреша с хлебче и домат, а може и салатка със зелениии и риба тон.
Хайде хубав ден от мен и много усмивки.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт