Гергьовден наближава, СЕПТЕМВРИйското коремче вече натежава!

  • 29 459
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
 ro6li4ka мерси за отговора,мисля да ги пробваме.
F.a.t.e. и аз наскоро си пробвах новия бански който си го купих зимата но уви...вообще не ми се побира дупето Laughing

# 31
  • Мнения: 237
Мартичка, страхотни покупки, много са сладки ...  Crazy а количката е трепач  Hug

Оххх .... още малко и ние ще направим малко шопинг, за сега само ще точа лиги по вашите покупки  Whistling Mr. Green

Благодаря Фейт. Аз бях резервирана към цвета, но като дойде много си я харесах, типично мъжкарска. После пък ние ще се радваме на твоите покупки  Heart Eyes

мама Мравка, за Тотю Младенов и аз ще премълча, че ми идват само нецензурирани думи. По некадърен социален министър няма накъде. Даже Масларова ми стана по-симпатична в сравнение с този ...

Даная, мила, чакам да се похвалиш и ти с панталонките  Wink

Понеже съм от по-мързеливите майки  Laughing, и смятам, че трябва да се възползвам от стоките които ме улесняват, ще ползвам еднократни памперси. И в тази връзка се разтърсих за информация кои са хубави и качествени и попаднах на тази много интересна и систематизирана статия http://papa-bebe.com/pampersi.html . Много ми помогна и затвърди мнението ми което се базира още преди 10 год., да не купувам марката Памперс.
Между другото в този сайт има много други интересни статии.

За килограмите - аз чупя явно рекорда +12  Embarassed. Но моята лекарка не ми се скара, а напротив, каза, че съм била много слаба преди и сега си влизам в норма и изглеждам добре. Но гледам да не се успокоявам с това, а да внимавам с постоянното отваряне на хладилника  Whistling

# 32
  • Мнения: 478
Интересна информация за памперсите,и аз доста малко ползвах Памперс,предимно бях на Хъджис(турските,не английските),бях доста доволна,малко по-дебели са не са като на Памперс тънки,но и доста издръжливи,Молфикс получи малкия алергия,другите не съм ползвала.Сега още не съм решила на кои да се спра,ще проучвам пък и все нещо тук ще кажете като мнения може и нещо по-ново вече да има.

# 33
  • Мнения: 32
Днес сте много активни  Simple Smile

 Времето е направо за плаж,току що се прибрах дръпнах му една голяма разходка и си накупих малко дрехи за бременни Simple Smile

Фейт , темичката е много свежа и красива както винаги за което ти благодаря Hug

Мартичка, много ми хареса количката и дрешките също, със здраве да си ги ползвате  Hug

А за килограмите аз съм 7 отгоре,най вече на ханша трупам Crossing Arms

Утре и аз съм на преглед,нямам търпение вече да видя бебка Heart Eyes

Хубав ден на всички коремчета Hug

# 34
  • Мнения: 184
Хайде и аз да се запиша  Laughing Качила съм за всеобщо учудване само 1 кг, но корема ми е огромен. Може би е разширен от предните бремености. Пелените за многократна употреба сигурно са практични, но аз съм от тези майки-хаймани, дето цял ден обикалят с количката и не знам доколко ще ми вършат работа. А сега приятна вечер от мен. Слизам пред блока(на клюки)  Laughing Laughing Laughing

# 35
# 36
  • Мнения: 24
Мартичка, количката е супер, много ми харесва!  Flutter

# 37
  • Мнения: 223
И аз да се включа вместо запис - с каката ползвах комбинирано памперси и многократни пелени; памперсите - когато излизаме за дълго, за да не нося един куп допълнителен багаж. Между другото по едно време в магазините ДМ имаше биоразградими памперси, но не им помня името. Ползвах ги.

# 38
  • Мнения: 201
Аз да попитам по-информираните - от каква възраст приемат бебоците на ясла?

# 39
  • Мнения: 175
И аз се сдобих с покупки от вчерашния шопинг  Party  Купих си потник за бременни ето този: http://www.mothercare.com/Mothercare-Maternity-Green-Blue-Stripe … 20Stripe%2520Vest и още един като този но зелен...странно не го намирам онлайн  newsm78 http://www.mothercare.com/Mothercare-Maternity-Clover-Print-Cami … %2520Cami%2520Top  взех си и страхотен сутиен на Replay взех си и други работи, но не специално за бременни Simple Smile Какви памперси ще ползвам още не съм решила....ще прецени бебка който на нея и харесват и не и зачервяват дупето  Simple Smile всяко бебе реагира по различен начин....

# 40
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Аз съм пробвала почти всички памперси на пазара и бих ги класирала така:
1. Памперс - белия пакет (тук обаче се предлагат предимно малки номера и идват малко скъпички) - в началото задължително ще стартирам пак с тях.
2. Памперс актив бейби
3. Хъджис (идват ми малко твърди и малко дълбоки)
4. Либеро (малко дебели, особено лятото.... Wink )
Чудя се къде да вкарам лидълските памперси - не са лоши, но трябва да се сменят по-често, че не попиват супер добре влагата... вземам ги основно за яслата, че там де ги ползва малкия, де другите деца... Wink

В началото мислех да ползвах многократни пелени, но много пари ми идват накуп извадени...  Confused а и не срещнах кой знае каква подкрепа от мъжа ми и бабите, които я им се събират да са сменили 10-15 памперса за 2 години, я не Rolling Eyes Сега пак ги гледам и ги мисля, ама май пак няма да стигна до тях... Thinking

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Запис и от мен в страхотната пролетна темичка - браво Фейт smile3525
Големи почивки, големи разходки тези дни и не мога да сваря да ви изчета Simple Smile За щастие вече съм в отпуск и ще се включвам по-често, че като гледам доста съм изостанала - не съм пазарувала още нищо за бебка, а и доста далечно ми изглежда, но сега ще имам време за всичко.

А и голямо ядене падна - милички аз съм вече +8 кг. Blush Ама поне се чувствам добре, а и познатите ме успокояват, че не ми личат..ама пък имам още 4 месеца, дано не продължавам да качвам с такава скорост.  Rolling Eyes

Коя от вас беше в събота на лекцията в Майчин дом, че аз с никой не можах да се запозная... Sad

Чао засега и хубава майска вечер на всички newsm51

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Здравейте и от мен.Благодаря за темата    bouquet
За килограмите -аз качвам средно по 2 кг. на месец.

# 43
  • Мнения: 0
Ето ме и мен в новата темичка, чудесна както винаги.  newsm51
За покупки си говоpите, аз също нищо не съм купила. Смятам юли месец едно pемонтче да изпpаскам вкъщи, че после да започна с тях.  Wink
Относно килогpамите и на мен са ми голям деpт. Качила съм 5кг, но изглеждам като глътнала огpомно кубче Pубик. Всичко е тpансфоpмиpано в коpем, задник, паласки и бутове. Няма лошо, да са ни живи и здpави бебоците, но идат жегите и не ми се мисли как се pазхождат тези "телеса".  Whistling
За пампеpсите: и аз ще му мисля като му дойде вpемето. newsm78

# 44

Общи условия

Активация на акаунт