Гергьовден наближава, СЕПТЕМВРИйското коремче вече натежава!

  • 29 513
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Добро утроооо   food010
От вчера официално съм в болнични, въпреки че половин ден изкарах в офиса  Laughing нооо пък от днес съм на лекции  Crazy
Поне се записвам на старта на темата, че в предната май не успях да се класирам  Crazy Доста интересни теми бяхте коментирали, но за съжаление повечето не мога да коментирам  Peace  Гледам сме се събрали доста момичета, които посещаваме болницата на Щерев, може наистина, както е казала Мартичка да си спретнем една срещичка в кафенцето  Hug Аз вчера бях на преглед и за болничен, следващия ще бъде на 01,06,  Бебочката е пораснала голяма, 100 % - ова девойка  Heart Eyes всичко е наред и как само се криеше, голямо дебнене падна за снимка  Mr. Green Само кръвното ми беше малко ниско (105 на 70), което доста ме учуди, тъй като се чувствах доста добре. Другия път изследвания кръвни.
Това е от мен, че сигурно досадих с дългия пост. Усмихнат и слънчев ден пожелавам  Hug

# 61
  • Мнения: 39
Момичета, много ми е притеснено! Вчера се ударих в корема...не ме боли нищо, но ми е  притеснено. На лекар съм чак в понеделник, а и за късмет днес не работи!

# 62
  • Мнения: 369
alexissss  Hug Hug Спокойно мила! Бебо е сравнително защитен, аз от както съм бременна постоянно получавам по някой ритник от баткото, нищо ни няма  Peace

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 420
Aleksis, дишай:) Моят юнак (който е на 2,6 г.) се опитва да ми скача по корема като трамплин, няколко пъти ме удари без да иска;) По принцип, опасността е да не се отлепи плацентата Ако толкова с епритесняваш, отиди да е види и друг лекар. До понеделник ще припаткаш от нерви. Не би трябвало д аима нищо, но все пак, за д ауспокоиш ти, тичай на преглед.  Peace
пп. мама зайка Hug ме е изпреварила:))))))

# 64
  • Мнения: 39
Благодаря ви момичета! Ще изчакам малко и ще се обадя на доки да видя какво ще каже.

# 65
  • Мнения: 2 802
Августа ... добре дошла миличка и лека до финала  Hug

Франчи ... страхотни неща, чакаме ги на живо в албума като минеш на ФМ  Heart Eyes

Хубав ден на всички  Hug

# 66
  • Мнения: 369
Добро утро пак!  Crazy
Ето моят юнак с памперс многократен, на снимката яко се е напикал  Mr. Green :


Ето и други такива, прани се 1 милиард пъти  Laughing

# 67
  • Мнения: 2 096
Аз съм ползвала Памперс, Хъджис и Либеро. Към Памперс направи алергия. Хъджис ни бяха неудобни и пропускаха. Либро беше нашия памперс до края.

# 68
  • Мнения: 369
Аз съм ползвала Памперс, Хъджис и Либеро. Към Памперс направи алергия. Хъджис ни бяха неудобни и пропускаха. Либро беше нашия памперс до края.
Точно!  Peace Либеро сега пуснаха и по-тънка версия за лятото супер са! Ние сме на гащичките на Либеро от време на време, много съм доволна!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, мен от два дни ме е хванало разстройство нещо  Embarassed, а днес ме боли и корема. Малкия не спира да рита, а сутринта незнам какво стана изведнъж ми се втвърди корема за една минута беше де. За една седмица качих 2,5 килограма. Незнам как стана и корема ми стана голям изведнъж. Досега нищо не ми личеше ама сега вече се забелязвам. Измерих се с метъра и видях, че съм качила само на корем и гърди ама по 2см за една седмица ми се струва бая  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 24
Добро утро момичета!
 sentex, това с втвърдяването и болката са контракции, изпий но-шпа и би било добре малко магнезий да попиеш! Пази се!

# 71
  • Мнения: 369
 sentex Мацко, аз от как съм бременна съм си с разтройство  Mr. Green Така бях и с Калин като бях бременна...9 месеца екшън  Crazy
Mince Е казала, пийни едно но-шпа да се успокои матката и така  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте мами,
можете ли да ми споделите нормално ли е да получа бледорозово течение? Бяха ми казали,че около датата на последният цикъл било нормално да прокървя леко или да ми се оцвети течението,но не ми се е случвало досега. Много се чудих сутринта да мина ли покрай доктора преди работа, но се отказах.
Ще съм ви благодарна ако споделите опита си  Confused

# 73
  • Мнения: 24
По-добре иди на лекар Pecata.
Може да няма нищо,но все пак съдържанието на кръв в течението си е повод да идеш да те видят да не го мислиш.

# 74
  • Мнения: 54
pecata това са датата на последния цикъл е по-скоро в началните месеци, по-добре мини през доки или поне се обади, за да се успокоиш, после напиши и тук каквото става, че да знаем Hug
С килограмите аз почивните дни имах такива менюта, че направо ме е срам - сладко, мекици, блажничко..абе каквото се сетите. Резултат обаче на кантара + 300 грама...Вярно, че имаше и доста движение и разходки и може би затова, обаче наистина бях впечатлена...Значи от началото досега съм качила сумарно под кило и то е на корем, вече е големичък и си личи:lol:
За памперсите аз тепърва ще чета мнения, ще разпитвам хора, които са ползвали многократните и т.н. Ако науча нещо интересно ще споделям Peace
Искам да попитам като казвате втвърдяване на корема, къде го бутате, защото моя ниско долу, където няма бременен корем, а мускул си е твърд постоянно, а бременното коремче си е меко Rolling Eyes Кое трябва да се следи?
А, и добре дошли на новите мацки тук  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт