Къде в Пловдив???-32

  • 66 620
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И ние сме сред участващите в "Талантино". Simple Smile
В търсене съм на Детски лаптоп Winx. Някой да го е виждал скоро по магазините? Прерових из нета и в познати детски магазини, но на всякъде е изчерпан.  Hug

# 721
  • Мнения: 272
Някои да е виждал паркет на промоция скоро?

# 722
  • Мнения: 547
Здравейте! Търся си качествен комплект съдове за готвене на сносна цена - препоръчаха ми Солинген. Някой виждал ли е, къде се продават и на каква цена са?

# 723
  • Мнения: 2 558
Някои да е виждал паркет на промоция скоро?
Имаше някакви промоции в Карпет Макс до Метро, но не се загледах много  Rolling Eyes. Иначе ние досега винаги от Лия сме купували.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте! Търся си качествен комплект съдове за готвене на сносна цена - препоръчаха ми Солинген. Някой виждал ли е, къде се продават и на каква цена са?

Ами освен в магазина Двата щъркела на Х.Данов,  те са официален вносител на Солинген. Имат и Силит.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Моля ако някоя мама пзарува памперси от магазин Бърборино в Смирненски или от магазинчето на В.Априлов /до кръстовището с Пещерско шосе/ да провери Памперс 3-ка   колко бройки и на каква цена са]? Praynig

# 726
  • Мнения: 2 172
И аз търся възможно най-евтиния ламинат  Thinking Трябва ми за спалня в апартамент,който ще се дава под наем за в бъдеще.
Утре ще излизаме на обиколка.Маршрутът ни е през 6-ти Септември покрай Чайка до Домко на бул.България за тапети.
Някакви идеи и препоръки за магазин?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, не ми е много въпроса за тук, но все пак, някой да има отзиви за курсовете по маникюр и педикюр към Стар Нейлз?  bouquet

# 728
  • Мнения: 142
И аз търся възможно най-евтиния ламинат  Thinking Трябва ми за спалня в апартамент,който ще се дава под наем за в бъдеще.
Утре ще излизаме на обиколка.Маршрутът ни е през 6-ти Септември покрай Чайка до Домко на бул.България за тапети.
Някакви идеи и препоръки за магазин?

Със семейството ми сме много доволни от Кронофлор. И друг път съм ги препоръчвала. Имат промоции от време на време, но имат всякакви ламинати- и скъпи и евтини. На място ще си прецените. Ватата за отдолу ви е подарък от тях, мисля, че предлагаха и монтаж. Щом ще минавате през бул. България имате горе-долу път от там. Единият от магазините им е на Ул. Васил Левски 70. На лесно място е и не се отклонявате много от маршрута. Ето и сайта им, за да ги видиш http://www.kronoflor.com/

# 729
  • Мнения: 547
Здравейте! Търся си качествен комплект съдове за готвене на сносна цена - препоръчаха ми Солинген. Някой виждал ли е, къде се продават и на каква цена са?

Ами освен в магазина Двата щъркела на Х.Данов,  те са официален вносител на Солинген. Имат и Силит.

Благодаря, Портокалче!

# 730
  • Мнения: 547
а сега видях, че някои момичета търсят възможно най-евтиния паркет. Ние сме новодомци и мога да помагам с магазините... Най-евтин паркет има в Алати - 6 или 7 лева на квадрат, а също и един склад за мокети, балатуми и паркет в пресечката срещу Бриколаж покрай магазин Лия.

# 731
  • Мнения: 2 172
И аз търся възможно най-евтиния ламинат  Thinking Трябва ми за спалня в апартамент,който ще се дава под наем за в бъдеще.
Утре ще излизаме на обиколка.Маршрутът ни е през 6-ти Септември покрай Чайка до Домко на бул.България за тапети.
Някакви идеи и препоръки за магазин?

Със семейството ми сме много доволни от Кронофлор. И друг път съм ги препоръчвала. Имат промоции от време на време, но имат всякакви ламинати- и скъпи и евтини. На място ще си прецените. Ватата за отдолу ви е подарък от тях, мисля, че предлагаха и монтаж. Щом ще минавате през бул. България имате горе-долу път от там. Единият от магазините им е на Ул. Васил Левски 70. На лесно място е и не се отклонявате много от маршрута. Ето и сайта им, за да ги видиш http://www.kronoflor.com/

Аз и преди бях питала и ти пак ми беше отговорила толкова изчерпателно, много си любезна   Hug Heart Eyes
Хареса ми промоцията,задължително ще го посетим,тъкмо ни е на път към Домко. Знам къде се намира точно  Crazy

# 732
  • Мнения: 8 242
Моля ако някоя мама пзарува памперси от магазин Бърборино в Смирненски или от магазинчето на В.Априлов /до кръстовището с Пещерско шосе/ да провери Памперс 3-ка   колко бройки и на каква цена са]? Praynig
3ка турски оранжеви - 18 лв/74 бр на Брезовска (само за инфо, че ги видях).
Аз не ги ползвам (мразя Памперс  Mr. Green) обичам безмаркови експерименти  Laughing

# 733
  • Мнения: 2 172
а сега видях, че някои момичета търсят възможно най-евтиния паркет. Ние сме новодомци и мога да помагам с магазините... Най-евтин паркет има в Алати - 6 или 7 лева на квадрат, а също и един склад за мокети, балатуми и паркет в пресечката срещу Бриколаж покрай магазин Лия.

Благодаря и на теб  Hug И там ще проверим,по маршрута ни е  Crazy

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Моля ако някоя мама пзарува памперси от магазин Бърборино в Смирненски или от магазинчето на В.Априлов /до кръстовището с Пещерско шосе/ да провери Памперс 3-ка  колко бройки и на каква цена са]? Praynig
3ка турски оранжеви - 18 лв/74 бр на Брезовска (само за инфо, че ги видях).
Аз не ги ползвам (мразя Памперс  Mr. Green) обичам безмаркови експерименти  Laughing
Имаш предвид склада срещу търг,център Нова на Бр.шосе или склада на Слънчо ? Но предпочитам зеления памперс./прима/ Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт