Истанбул 10

  • 56 906
  • 725
  •   1
Отговори
# 450
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Били ли сте вече там и какво смятате да посетите? Знаете ли как да кача снимки от личния си архив? Party
Аз да, тя не. Още не сме направили програма. Ще споделя когато това стане.

# 451
  • Мнения: 366
Да се отчета и аз с поредната мистична история. Не зная какво бях пуснала в гугъла, за да си търся снимки за рисуване и вижте на какво попаднах.

http://www.mimarizm.com/Diger/YaziciyaGonder.aspx?Type=Makale&ID=1470
 

Uploaded with ImageShack.us
Цитат
ijin ромите Ice Cream (Ortakoy) - продължава традицията на вековни семейство

Улица, само в началото на Ortakoy Lijin Dereboyu Фуат Guner настоящия собственик Роман раждане Dondurma'nın, казват, сладолед. Семейството откри първия магазин за сладолед през 1800 г. българската столица София. От този момент, много български тийнейджър, роуминг граница, Македония и Италия, за да работят в Италия е преминаването към земята на сладолед над лимита. Фуат и дядо му, а избора на тези млади dondurmacılıktan хора, използван още. Когато се върнал в магазина за сладолед, се открива в София.

След като семейството емигрира в Турция през 1962 г., Арсенал и Kınalıada "ромите Ice Cream" по време на откриването на два клона. Фуат и чичо му през 1974 г. Kınalıada'daki клон devrolup "Омер магистър" име, докато бащата се премества в Beşiktaş Кадри Ortakoy Guner 1982, от клона продължава да работи със същото име.

Фуат Guner, а след това пое баща му наоколо, много "Римска сладолед" производна съществува, за да персонализирате своите марки

Приемам и по-читав превод /доброволен/ от гугълския.

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 23:31 от ASSAMARIS

# 452
  • Мнения: 4 878
Аз по картинките разбрах, че наште са тръгнали с бозаджийница и са се ъпгрейтнали до сладоледаджийница, за което БРАВО, обичам сладолед!  Хем джелато, хем дундурма, значи са в Италия и в Тр.! Разбра ли сега???!!!
Айде рисувай Simple Smile))

# 453
  • Мнения: 810
Обичам, късно върнала се от работа, да си сипя чаша вино и да ви чета Heart Eyes

Нещо съм изтървала обаче. Разбрах за Пина за великолепната дестинация, дано си изкараш вълшебно, но за Анджи и Шебек нещо ми се губи Embarassed

Завиждам не много благородно на всички, които заминават за Истанбул тези дни, но въпреки това Mr. Green им желая много приключения и незабравими спомени.

Юлияна Hug, залеза е уникален!

ASSAMARIS, явно не само ти обичаш Истанбул, и Истанбул те обича! Hug

Време е вече да обявя публично принадлежността си. Отивам!
 Simple Smile

# 454
  • Мнения: 4 878
Къде отиваш?
Ма не ти се вижда подписа с надписа.

# 455
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 667
Браво, Джулс, много хубав залез си хванала!   bouquet
По тениски са, ама другия четвъртък когато аз ще съм там ще вали като из ведро  Cry Cry Cry
Hellenn,няма да е чак толкова трагично положението с времето,аз съм си пожелала слънце и минимум 25 градуса Mr. Green
http://sinoptik.bg/istanbul-turkey-100745044/10-days

# 456
  • Мнения: 4 878
То сега така го дават, ама до 24-ти и сняг ще падне! Аз си знам..; Cry

# 457
  • Мнения: 810
Спокоо, няма да падне, сега ще се обадя на Емо Grinning
Отивам да видя к'во не е наред там долу...

# 458
  • Мнения: 380
Хелън, няма да е толкова зле Simple Smile Успокой се, аз съм си поръчала хубаво време. Ето го тук
http://www.meteoblue.com/en_US/weather/forecast/tab/istanbul_tr_36935/b/54

Това е един швейцарски метеорологичен сайт, много познава, аз все него си гледам (за София го дава голям дъжд, оттук нататък та до края на месеца, склонна съм да повярвам).

# 459
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 667
То сега така го дават, ама до 24-ти и сняг ще падне! Аз си знам..; Cry

Ами,значи,тръгваме с шейните Laughing
PS:Може ли да ми дадете линк за тези камери,че не мога да се справя сама ThinkingБлагодаря

# 460
  • Мнения: 366


Uploaded with ImageShack.us
Споко, няма сняг!

# 461
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 667
Хелън, няма да е толкова зле Simple Smile Успокой се, аз съм си поръчала хубаво време. Ето го тук
http://www.meteoblue.com/en_US/weather/forecast/tab/istanbul_tr_36935/b/54

Това е един швейцарски метеорологичен сайт, много познава, аз все него си гледам.


А тука като гледам и банските ще трябва да си нося newsm44

# 462
  • Мнения: 4 878
Ааааа, на швейцареца няма дъжд, така бива  Hug
Благодаря за подкрепата  Hug. Те това време в Синоптик го променят през 10 мин.  Sad, сега има по-малко капки  Simple Smile
http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/e-belediye/Pages/turistik_kameralar.aspx
ето камерите!

# 463
  • Мнения: 380
Simple Smile няма дъжд, и вероятността да проима е много малка.
Сравнено с това тук, там ще ни се види като горещо лято  Wink  Sunglasses

# 464
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 667
Hellenn,Благодаря за камерите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт