Жената Лъв 63-та тема

  • 23 594
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 776
Здравейте, дружки! Hug

Луси, не съм писала в отчетни никога, освен в тази, ако се смята за такава. Истината е, че тук пишеха много момичета, а вече само единици. Обяснявам си го, че в един момент просто интересът намалява, някой се чувства пренебрегнат по една или друга причина и т.н. Като се сетя, преди изписвахме една тема за няма и две седмици май. Crazy

Джуджи, не се притеснявай за Джуджанка. Hug Живо и здраво да е детето, на другото пепел му сложи. Peace

Днес ходих на работа, правихме ревизия, предполагам, че всичко ще е наред. Но от друга страна големи проблеми изскочиха там и направо не знам какво ще става. Tired

# 721
  • Мнения: 1 701
Уиш, от къде си купихте готиния воден пистолет?
Tози конкретно в Китен го купихме. Но в Джъмбо валяло от помпи всякакъв вид и размер. В Китен, Приморско, Царево са на всеки ъгъл.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Благодаря!   bouquet Ако всичко върви по план, другата седмица ще мина през Джъмбо-то.

# 723
  • Мнения: 11 493
Пол, горе главата и мисли положително  Wink Дано всичко се размине и замине по бързо  Hug

Тони, ако идваш може заедно да се разходим в Джъмбо и да пием кафе Wink, има много водни пищаци и пушкаци  Laughing

Явно нещо гледате във ФБ, а аз не съм влизала да видя кво - що......

# 724
  • Мнения: 9 776
Норче, не съм засегната пряко. Шефката е под въпрос каква ще бъде от днес нататък, и дали изобщо ще бъде на работа при нас. Много гадна ситуация стана. Човешко е да се греши и много се надявам поне да я оставят на работа. Praynig
Ходихме и ние вчера в Джъмбо и все се сещахме за ситуацията с Н. и голям смях, ама тогава не ми беше хич смешно. Crazy Купихме си разни боклуци.

# 725
  • Мнения: 11 493
Пол, ясно, но все пак е неприятно, дано да отмине бързо каквото и да е  Hug

Ходихме и ние вчера в Джъмбо и все се сещахме за ситуацията с Н. и голям смях, ама тогава не ми беше хич смешно. Crazy Купихме си разни боклуци.

Случката е уникално смешна, ще ви е завинаги спомен от Варненското Джъмбо  Joy

# 726
  • Мнения: 9 776
Да, страшен спомен! hahaha А също и оная прословута картичка дето я купих за една сватба. hahaha

# 727
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Добро Утро лъвки мои  Hug Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 11 493
Добро утро и от мен!


Чудя се днес какви да ги върша  newsm78. Докато си изпия кафето ще съм измислила  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 1 701
Добро утро, дами! Simple Smile
Вие ексфолирате ли лъвските си телца?  Flutter
С какво?

# 730
  • Мнения: 156
Добро утрооооооо!
Хаяско, честити й очилца на Джуджи! Ще се оправи детенце Hug
Ох, как ми се ходи някъде! Разправяте страшно увлекателно... Някой ден може пък и да ми се усмихне късмета Crossing Arms
Изчезвамммммм...

# 731
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Добрютрооооо!
Рейски, обезателно ще ти се обадя! Само да успея да пласирам дребните за другата седмица и да съм фрий. Wink
Уиш, аз да и го правя с това.
Тедко, ти нъл си на летището, душа? Срамота да не се качИш на един самальот, начиии. Hug

# 732
  • Мнения: 156
Тедко, ти нъл си на летището, душа? Срамота да не се качИш на един самальот, начиии. Hug

Нали! И аз така викам Whistling
Аз не се ексфолирам... Thinking

# 733
  • Мнения: 11 493
Аз не се ексфолирам... Thinking

Ми и аз  Thinking, да почвам ли да го правя? newsm78

# 734
  • Мнения: 9 776

И аз. newsm78 Само лицето.

Четох ви разказите и аз. И на мен ми е мечта СтАнбул. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт