Жената Лъв 63-та тема

  • 23 592
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 342
Добро утро и от мен.  Hug
Ако може да се намеся за Аугуста. Няколко години подред от предишната ми работа правеха семинари там. Стаите не са кой знае какво. Заспали са на ниво късен социализъм. С климатик в някои. Храната не им беше лоша, басейна също става. Ама това говорим за преди 2-3 години. Доколкото си спомням той е доста голям и има стар и нов корпус. Ние докато бяхме там все нещо ремонтираха в едната или в другата част. Иначе за цени, ни идваше около 180 лв. за 2 нощувки и 3 ден до обяд с храна и спане. Ама ние бяхме група и може би за това. Пък и цените са от преди 2 години. Сега не знам как ще е.  Flutter

# 76
  • Мнения: 156
Добро утрооооооо! newsm47
Еличка, Спонджи, важното е, че знаете къде да ни намерите Hug Какво става с вас?

# 77
  • Балчик
  • Мнения: 763
Добро утрооооооо! newsm47
Еличка, Спонджи, важното е, че знаете къде да ни намерите Hug Какво става с вас?

 Hug ами хубави работи за мен стават
Скрит текст:
погостувах на приятелка в Германия, дълго отлагано гости, но нищо не ми се разказва защото съм просто без думи , очарована  Heart Eyes и сега се настройвам на Бг вълна  Mr. Green ха познайте лесно ли ми е ...
днес имам домашни задачки доста и с тях съм се захванала , изпратих сина на училище , ММ е в почивка и си полегна , че и той като мен е неадекватен  Mr. Green
Трябва и да наготвя ... но засега си пия още кафето и ровя из форума.
 Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 76
Ами аз не бях много добре, малко в болница заради контракции, после дойде и хубавата част със сватбата, но сега пак трябва да лежа и почивам, че малкото човече вътре в мен се бунтува от най-малкото и се тъпча с гадни големи хапчета.
Ама нали лъвчетата сме "корави копилета" ще стискам зъби и кълки колкото се може по дълго, макар че силно се съмнявам да изкараме до края на Август  Laughing
Вие как сте всички, надявам се добре Simple Smile
Много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug и скоро се надявам се оправя и да се включвам по често  Kissing Heart

# 79
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Добро Утро и от мен, лъвки, макар че, вече е Добър Ден.  Hug Heart Eyes
Еличка, ама твоя юнак е много буен и ще се супер и то да е лъвче като нас. Ей сега се сетих за още една лъвка Гудзито дето и тя роди не много скоро някой чува ли се с нея, че от доста време не е писала.?

# 80
  • Мнения: 156
Спонджи, супер! Дай Боже всекиму Grinning  ще разкажеш, ще разкажееееш... ще почакаме ние! Все такива хубави неща изпълнени с емоции да ти се случват Hug
Еличка, е Убава работа! Първо, честито ви ново семейство! Много да се обичате, да преминавате през всички трудности с усмивка и с всяка следваща година любовта ви да  се разгаря все повече! А за лежането, ще лежиш щом трябва! И как така няма да устискаш до август?! Ти лъв ли си или що?! Тука заедно ще стискаме и ще го удържим малкия юнак до когато  трябва! Почиваш и това е. Сега ти е времето Hug И се вясвай по-често, за да не те мислим!

# 81
  • Мнения: 699
Добро утро  Hug

Дойде време да се прибираме в Сф. Но колкото и да не ми се прибира, вече много работа се насъбра там и няма мърдане. Пием кафето, закусваме и багажчето на колата.

Рейче, обучих маргаритка, надявам се да се справя сама вече. Беше против миялната, обаче сега като видя колко време ѝ се спестява така и набързо си промени мнението.

Спонджи, чудесно е това което сте направили. Трудно ще ти е да се настроиш сега, но............имаш ли избор.

Аз изчезвам вече да не се мотаем повече, че да пътуваме по хладинката. Ще пиша от Сф, живот и здраве, ако имам време  ooooh!

# 82
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Люско, бях се присетила и аз за теб, че изчезна, пък ти си ходила по чужбинско. Flutter Ми по-хубаво от това, здраве му кажи. Blush Лошото е после, като се завърнеш в нашата действителност, но нали знаеш, че и с това се свиква. Crazy
Еличке, трай си на дупето и почивай, да се пръкне лъвчето, когато му дойде времето. После ще искаш почивка, ама нямааааа. smile3534
Ние чакаем братовчедка ми да роди всеки момент, а другият месец и приятелката ми. И тя се чудеше дали ще окряка до края, но ей на, не остана. Heart Eyes
Норче, намери ли хотел? Никога не съм ходила по тези места. А К къде точно ще лагерува?
Джуджи, как си иначе? Hug
Тедко, ошета ли? Отпуската свършва. Whistling

Рязах досега един зелен лук за фризера, осмърдях къщата. ooooh! Трябва да готвя, на фризьор искам да ходя също. newsm78 Имах намерение днес да се отдам на пълен релакс, но нещо не ми се получава. Rolling Eyes Утре пак на работа. Whistling

# 83
  • Мнения: 156
Добър ден!
Ошетах още в началото на отпуската, Полинко, и сега вече всичко е отново за основно чистене Laughing ooooh! Ужас!
Малкото говедце как ме насажда на пачи не ами не знам на какви яйца ooooh! Отивам сутринта да плащам за плуването и госпожата ми казва: "А на теб,ще ти се карам!" И аз ей така Shocked "Що, бе?"- я питам. "Няма да учиш детето как да плува! Казва ми: Мама каза да не плувам с коланче! И не иска да го сложи."  Излишно е да казвам, че даже не знам, че плуват с коланчета ooooh! Crazy Нещо като не му харесва и се оправдава с мен Laughing Пък после аз се червя и се оправдавам Crazy
Приятен деееен!

# 84
  • Мнения: 9 776
Тедко, ужас! ooooh! У дома щерка ми е супер нетактичната. #Cussing out Много го умее да ме злепоставя. Все се надявам да и дойде акъла вече като на голям човек. Whistling
Аз се разминах с фризьора. Днес решила да почива тази, при която мислех да ходя. Crossing Arms Много мразим тъй значи. Crossing Arms

# 85
  • Балчик
  • Мнения: 763
guter Tag   Mr. Green

ах кога ще ги настигнем ... немците  Crazy

Теди малкият е сладур от класа  Joy

Хаясче и ти по гости  Mr. Green

Поли а твоят сладур малък Heart Eyes как е !
разправях и на моята дружка за вашият пубертет ,
тя има едно голямо на 14 г. пуберче и едно малко на 2 г.
още по - голямо пуберче  Heart Eyes разиграваше ни трима големи
както на него му хареса.

Реа бих ти препоръчала едно хотелче , лично изпробвано от
семейството и бяхме много доволни , ще ти пратя линк на лични  Peace

Хубав ден  Hug

# 86
  • Мнения: 9 776
Никога не съм ходила у немско, дай боже, да ми се случи някой ден. Crazy
И какво се разправяхте за пуберите? Twisted Evil Моята ми беше сърдита няколко дни, минаваше край мен и не ми говореше. Twisted Evil Тъй ли? В последствие аз спрях да и говоря, а тя почна да прави опити да ме закача. Twisted Evil Бяхме и обещали таблет, ако завърши първият срок с пълно 6. Да, обаче имаше една петица там по физическо, а и пари нямахме, та се размина. И сега пак взе да мрънка. Казах и, че ако завърши годината с пълно 6 ще и вземем. Онова ти ми келешче като скръсти ръце, викна, че не сме си изпълнявали обещанията и спря да ми говори. Shocked А истината е, че баща и се нагърбва с обещания, пък аз излязох виновна. Close Той обещава без всякакви условия, само мир да има. Нищо, че вероятно няма да изпълни накрая. Crossing Arms А кажете има ли справедливост. Crossing Arms
А малкият е добре, слушка, говорим си много, вика ми: Мойта мамичка! или Мойта мъничка мамичка! Crazy Joy Ей такива ми ти работи. Явно още сънува замъци и люлки, защото тая сутрин като стана и ми вика: Мамо, аз нали се качих на голямата пързалка с Мики Маус! Crazy Писах по-назад, или в предната тема беше как без да разберем и ние, и той, се качи на супер висока пързалка и се пусна без да разбере какво става изобщо. hahaha Чак долу разбра, че е страшно и не пожела да опита пак. hahaha

Наготвих зеле и метнах едни дреболии в йената. Някой пекъл ли е пангасисус? Във фолио става ли? Подправки? newsm78 Колко време?

# 87
  • Балчик
  • Мнения: 763
еее  Поли ученолюбива щерка имаш , Браво да и кажеш
от мен - " кака " и  Mr. Green
със сигурност годината ще приключи с "6" , ами страхотен
шанс има Д да я приемат където желае , решила ли е вече къде ?

разправяхме се за това , че малкият и е супер палав и винаги се
инати , не може да говори , а само крещи . Тя даже предположи , че
може би е бебешки пубертет , а аз и разправях за твоя Н  Heart Eyes.
И там имали проблеми с местата в детските градини , тя се надява
да го приемат тази есен, а там едно спокойствие навсякъде само за
разходки  Crazy

Направи пангасиуса  с подправка за риба  , ако нямаш : джоджен + магданоз + малко лук
и във фолиото и картофено пюре  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 9 776
Люско, ще пробва с езикова, пък каквото стане. Учи си, не се е магарясала още. Twisted Evil Но има едни нервни изблици на моменти. ooooh! Нормално. Опитвам да я разбирам, но я държа строго, признавам си. Naughty
А при малките разбрах, че са просто периоди. Минахме един лош, разказвах ви. Сега се очовечи. Само като му кажа, че ще се нервирам и ядосам, и си знае. Mr. Green Та вероятно и вашето малко човече е в лош период сега. Още повече, че не разбира всичко, а и като не може да си каже горкото. Нали все някак трябва да комуникира. Whistling
Боже, набутах се в една тема за критическата. Crazy Дано не ни споходи скоро. Praynig
Мерси за пангасиуса. Нямам спец. подправка за риба, но пък другите изброени ги имам. Peace

# 89
  • Мнения: 451
Казах ли ви аз,че и моята кола ще брадяса тези дни Mr. Green Twisted Evil Mr. Green

От кой тръгна каръка newsm78 Вени май беше Thinking

Вчера ми беше такъв кошмарен ден,че направо ми идваше да крещя от ярост и безсилие #Cussing out И добре,че пущината издаде багажа пред нас,че ако ми беше отказала някъде в движение,нямаше да е истина Whistling Оказа се,че генератора се е спукал и е имало реална опасност да се запали Shocked Сега е разчекната в сервиз след вчерашния инфарктен ден,изпълнен с ходене по мъките и чака да ѝ намерим нов генератор,защото от този нищо не става,е,да ама не,колата е специфичен модел и не можем да намерим такъв Mr. Green А в неделя трябваше да пътуваме на дълъг път за рожден ден на наши много близки приятели Sad

Ейй,като се заредят такива моменти,че ми идва да се  #2gunfire Тази седмица освен всичко друго трябваше да водя детето по изследвания,че имаме някакъв проблем с урината и просто съм полудяла Crazy Винаги те изоставят в най-деликатните моменти Twisted Evil

Спонджи,завид-завид за немско Wink Радвам се,че си прекарала готино и пожелавам пак да отидеш Hug

Полче,пангасиус не хайловя... ама никак Mr. Green

Еличке,стискай кълки,това е истината Wink Peace Честито за сватбата,искаме снимки(щото ама изобщо нИ сме любопитни Wink) Peace

Отивам да си бия главата в стената и да се моля да ни обрулят възможно най-малко пари за този ремонт и да се намери загубената част Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт