Бебеправене - Тема 3

  • 24 758
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18
Simple SmileЗдравеите,аз съм нова и исках да споделя моя проблем,надявам се да ми помогнете !Пиша ви понеже виждам.че вие имате опит и бих ви помолила ако може да ми погнете с моя проблем:)правим опити с приятелят ми за бебе.Smileпринципно цикълът ми е нередовен,по-миналият месец(април) ме прискочи,на 2 май ми дойде до 6,по моите изчисления понеже винаги ми закаснява с няколко дена трябва да ми дойде към7-8 юни,но  преди 4 дена получих зацапване бледо розово,на следващият ден бледо розово-кафяво,сащевременно получих и болки в кръста(като преди да ми дойде).Ходих на лекар гледаме на жагинален жидеозон и нищо не ми каза единстжено,че съм имала микрокисти,но те не ми пречели.Възможно ли е да съм бременна? каза ми също 4е съм нямала овълация и че нямало да ми доиде
можете ли да ми кажете нещо?

# 721
  • Мнения: 718
Cveti dobre do6la i mnogo kasmet ti pogelavam za sagalenie ne moga da ti dam savet po tvoa problem.                           A i vapros4e kam zvezden prax ti v byrgas li givee6 nie imame apartament v bs i vsako lato sme tam:)))

# 722
  • Мнения: 6 395
Дааа в Бургас.

Цвети, възможно е лекарят да е видял липсата на лигавица или жълто тяло, не те ли посъветва какво ще предприемете, след като имаш проблеми с ову, а искаш да заченеш? 

# 723
  • София
  • Мнения: 166
 Cry Дойде ми тъпия мензис, на 24 ден, това вече на нищо не прилича, айде дано този месец вече да стане. Юли става една година от както бебеправиме, писна ми вечеееее !!!!

# 724
  • Мнения: 18
благодаря жи:)ами докторкат ми каза,че тоя месец трябаж да си меря овулацията и края на месеца пак да отида,хем си мисля,че моье би е станало нещо:),но в следващият момент ми изникват думите на докторката,единственото е ,чв кръстът подължава да ме боли,а може би трябва да ми доиде:(

# 725
  • Мнения: 18
Sunny9-стискам ти палци,следващият път да се получи:)

# 726
  • Мнения: 18
искам също да попитам кога ежентуално може да се разбере на вагиналния видеозон за точицата?

# 727
  • Мнения: 6 395
При добър лекар  на 1000 единици чхг, което ще рече на 7-10 дни  закъснение.

# 728
  • Мнения: 18
а както е при мен,трябва да ми доиде към 8 ,значи има вероятност в такъв случай още нищо да не се вийда,а ако е така би ли следвало да имам някъкви симптоми.Извинявам се предварително за въпросите ,но не съм наясно с нещата за това търся помоща ви:)

# 729
  • Мнения: 6 395
Според мен е доста раничко за симптоми  newsm78 newsm78. Изчакай датата на цикъла и го проследете заедно с гинеколожката, междувременно се опитай да  засечеш ояулацията с измерване на базалната темп. Винаги рано сутрин, преди ставане, по едно и също време.

# 730
  • София
  • Мнения: 973
Ааа, не сме на две, на три сме, аз бях края на май  Laughing Имаше и още някой с мен, но вече станахме доста, та не помня кой беше.
И аз и аз с тебе бях на края на май, сега си чакам О  newsm68

# 731
  • Мнения: 2 360
А някой използвал ли е Presto? Четох, че отчитал бременност на 7-мия ден след полов контакт, но не мога да го намеря по аптеките....

# 732
  • София
  • Мнения: 297
А някой използвал ли е Presto? Четох, че отчитал бременност на 7-мия ден след полов контакт, но не мога да го намеря по аптеките....

Здравей, dessie_n, Presto се намира, но не във всяка аптека, но лично аз не ти го препоръчвам - в темичките има статистика, че точно този тест дава най-много подвеждащи резултати, когато няма бременност. При мен се случи 2 пъти да се появи бледа черта без да има бременност, а си го купувах точно защото е за най-ранно откриване на бременнст. В момента вярвам само на Surecheck, защото не ме излъга, когато показа двете чертички Simple Smile Желая ти успех и стискам палци  Hug

# 733
  • Мнения: 325
Ааа, не сме на две, на три сме, аз бях края на май  Laughing Имаше и още някой с мен, но вече станахме доста, та не помня кой беше.
И аз и аз с тебе бях на края на май, сега си чакам О  newsm68
И аз съм с вас момичета.Ще има дружно чакане  Thinking

Аз лично Престо никога не съм ползвала,тук го няма и винаги взимам най-обикновени.


Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 21:45 от ChocoBella

# 734
  • Мнения: 718
Dessie ima takav prestkoito ot4ita na 7 den ama ako ne se laga stryva okolo 30lv. az minalata godìna go polzvax ...Simple Smile))imai o6e malko tarpenie iz4akai do srada i napravi yrinen normalen 2dni predi cikal moge da ot4ete ti be6e s men na 8.06 nali:)

Общи условия

Активация на акаунт