Бебеправене - Тема 3

  • 24 771
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 360
Много ти благодаря jane_anderson!!!  И аз бях малко скептично настроена и ето, имало е за какво. Не знаех, че сте го обсъждали. Но пусто нетърпение, не знам как ще издържа до 9-ти Sad((( Но ще ми се наложи  Grinning

# 736
  • Мнения: 2 360
На 9-ти съм Нелка, ужас, ужас, цяла седмица Grinning Grinning Grinning

Явно докато Бог е раздавал търпението, аз съм се била скрила някъде,  Joy Joy

# 737
  • Мнения: 325


Явно докато Бог е раздавал търпението, аз съм се била скрила някъде,  Joy Joy

Оооох не само ти  Laughing

# 738
  • София
  • Мнения: 297
Много ти благодаря jane_anderson!!!  И аз бях малко скептично настроена и ето, имало е за какво. Не знаех, че сте го обсъждали. Но пусто нетърпение, не знам как ще издържа до 9-ти Sad((( Но ще ми се наложи  Grinning

Ако знаеш само как те разбирам...Simple Smile Мисля, че най-ужасно е чакането след О. и съмненията, аз направо изперквах Simple Smile Правих тестове от 10тия ден, просто вече не купувах Престо, а Шуърчек хаха  Laughing В аптеката ме бяха запомнили, защото купувах по няколко, но какво да се прави, не успях да се науча да имам търпение  Hug

# 739
  • Мнения: 718
O ne ste samo vie az da vi kaja i sega imam edin v 4ekmedjeto i dosta se izky6avam ama me e strax 4e 6e e otricatelen rezyltata i za tova 6e 4akam ina4e dosega da sam go "prepi6kala "ama pone 3 dni da ostanat do M vapreki neznam za6o imam yse6aneto 4e ne e stanalo az obikn. na 6 to 4yvstvo ne se doveravam 6ot xi4 go nama:))))

# 740
  • Мнения: 2 360
И аз съм по същия начин, Нелка. Хич ми го няма шестото чувство, и него съм го пропуснала като са го раздавали, обаче имам чувството, че не е станало. Още повече, че си изпуснах и овулацията заради пустата настинка, но пак едно съмнение ме гложди и това ме побърква. За една секунда да остана без работа, все за това се сещам: станало ли е, не е ли....И да не е станало, няма да се обезкуража, но въпросът е съмнението и неизвестното  Confused

# 741
  • Мнения: 230
Здравейте и от мен.Днес имах един страхотен ден с моят мъж,ходихме насам натам,хапнахме,разходихме се и сега се прибирам  newsm03 Вчера поработихме по въпроса,незнам дали ще имаме възможност пак,защото може и утре да тръгне на път,но Божа работа.Пожелавам на всички да видят  EFP smile3504 newsm07

# 742
  • Мнения: 718
то и аз сам решила да не се обезкуражавам ама все си мисля а я си представи че е станало почти невъзможно ама кой знае  Simple Smileскоро ще разберем даи като останат 3 дни до М и можем да пробваме с тестовете Simple Smile

# 743
  • Мнения: 5
Здеавейте пак от мен Hug дойде ми м.... Явно нямаме късмет да стане бебо от първит път. Пожелавам на всички ви  EFP smile3504 preggo колкото се може по скоро...

# 744
  • Мнения: 230
Аз съм на мнение,че щом една жена има менструация,има яйчници и матка и проходими тръби винаги може да забременее.И при положение,че не се пази.Затова,че не се знае кога може да стане!!!Има жени със сериозни диагнози и въпреки това забременяват като по чудо.И все мисля,че най-хубавите неща стават наистина когато най-малко очакваме!!!Just....SURPRISE!!! smile3502 Two Hearts

# 745
  • Мнения: 2 003
Момичета, и при мен май е така като при повечето. Колкото повече наближава деня за М, толкова повече се обезкуражавам и си казвам, че и този път не е станало  newsm78 а до вчера и за симптомите за които ви споменах, които ме държат и до днес си мислих - този път е станало .... Добре, че не сме у дома, иначе и аз бих извадила теста още сега .... а shine_ е права за това с менструацията и за проблемите на жените, имащи проблеми, а след това и деца .. Моята майка е доказателство за това - след мен са и казали, че е абсурдо да има 2ри дете при 4аборта преди мен и трудна бременност с мен, но сестра ми да е жива и здрава е ФАКТ Wink
Въпросния тест Престо и аз си го бях вземала 2пъти - на 2ри път ми отчете невалидност, а от приятелки съм чувала, че са нямало бременност, а им е показвал +, затова имайте доверие само на Шуарчек Wink Успех и лека и доходна от мен, "мамчета"

# 746
  • Мнения: 2 360
Shine, много обнадеждаващо звучиш. И аз мисля, че е така. Хубавите неща стават случайно и спонтанно и когато най-малко ги очакваш. На мен винаги важните и хубави неща в живота ми се случват, когато изобщо не ги търся, затова сега ми е малко неестествено, защото все чакам...хахаха....ама то няма как в този случай  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 230
Имам някакви предчувствия,че май ще е скоро  newsm47 ,но не незная пак.Може би не оцелваме момента с този нередовен кекссссссссссссссссссссссс!!! txtloves newsm18 Kissing Heart

# 748
  • Мнения: 234
Здравейте. Действате ли за бебчета? Ние вчера пропуснах ме, днес май също а трябваше. Но пък в предполагаемите овулационни дни бях ме супер активни. Не знам дали е станало нещо. По календар утре трябва да ми е овулацията и ще купя един тест да проверя за всеки случай да не вземе да отчете. С първата ми бременност най-обикновен тест от 1 долар от китайския магазин на порта ми отчете на 10ина дни втора бледа чертичка. Моето мишле е пътешественик. Още преди да се роди е обиколила половина земно кълбо Grinning
Лека и спокойна вечер и да правим любов и много положителни тестове да започнат да валят в темичката   Hug

# 749
  • Мнения: 230
Абе момичета,има ли някой на 90 дневна диета от вас?Аз бях на Дюкан и все още съм,но не се чувствам добре с това месо,плодовете ми липсват страшно много,а и гладувам,ограничавам се,а не свалям.Стоя все на едни и същи килограми.Вие какво ще ме посъветвате?Писна ми от тея протеини,а и не мога да отделям всеки ден пари за пилешки пържоли,филета,и т.н.Свалих 5 кила,и ето,днес пак съм качила,а съм стриктна.Някакви мнения за 90 дневната? newsm03

Общи условия

Активация на акаунт