Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 51 855
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 310
влизам за да похваля Black gold  Heart Eyesневероятен филм, много интересна история, прекрасни актьори .... абе изобщо много хубаво. Отдавна не ми е харесвал толкова филм, а за Марк Стронг просто нямам думи  Heart Eyes
mu_ry, много ми хареса. Благодаря! Hug

# 706
  • Мнения: 7
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=250651

Never Let Me Go /Никога не ме оставяй  - един филм за замисляне......

http://www.imdb.com/title/tt1334260/

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 16:59 от betisima

# 707
  • София
  • Мнения: 6 219
И аз се присъединявам към групичката гледали Black gold. Великолепна визия, малко мъдрост, малко любов... Аз - доволен и препоръчвам.

Бетисима, тук правилото е да се пишат или оригиналните имена на филмите или да се пускат линкове към филмовата енциклопедия.

# 708
  • Viena
  • Мнения: 3 582
И аз се присъединявам към групичката гледали Black gold. Великолепна визия, малко мъдрост, малко любов... Аз - доволен и препоръчвам.

Бетисима, тук правилото е да се пишат или оригиналните имена на филмите или да се пускат линкове към филмовата енциклопедия.
Точно сега го почвам Simple Smile

# 709
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
На Прометееца ходих и аз... 3-д-та, ефекти, ала-бала - 6 точки. Актьорско майсторство - задоволително. История - доста неясноти, нещо недомислена ми се види.

# 710
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
гледах Рок завинаги  Heart Eyes много ми хареса, но ако не харесвате музикални филми, не го гледайте. Том Круз е много добър ( направо не мога да повярвам, че го казвам  Joy ) , имам забележки само към главната героиня, прекалено Барби ми беше  Mr. Green но най-прекрасното беше музиката, просто невероятна   superuu абе, изобщо супер съм доволна  Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 4 349
Изгледах Nyfes (2004)
Заглавието му на английски е Brides и вероятно така ще го намерите по торентите. Има го в замунда с бг суб.
http://www.imdb.com/title/tt0368619/
Признавам си, че не съм имала и идея за т.нар. булки, поръчани по пощата в началото на 20 век из Балканите и околностите. Изумена съм, безмълвна дори. Изключително, много, горещо го препоръчвам. За тези, които се притесняват, че е тъжен или драматичен - ами не е такъв...


Филмът е страхотен. Отдавна не бях гледала филм, който да ми хареса толкова много. Горещо го препоръчвам. Страхотен  Hug Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 3 880
Изгледах Nyfes (2004)
Заглавието му на английски е Brides и вероятно така ще го намерите по торентите. Има го в замунда с бг суб.
http://www.imdb.com/title/tt0368619/
Признавам си, че не съм имала и идея за т.нар. булки, поръчани по пощата в началото на 20 век из Балканите и околностите. Изумена съм, безмълвна дори. Изключително, много, горещо го препоръчвам. За тези, които се притесняват, че е тъжен или драматичен - ами не е такъв...


о, плюс Деймиън Луис Heart Eyes, благодаря за препоръката, ще го гледам  bouquet

# 713
  • Мнения: X
о, плюс Деймиън Луис Heart Eyes, благодаря за препоръката, ще го гледам  bouquet
Мдаааа и заради него колко филми съм изгледала .... Mr. Green

 Така, аз пък съм единствената НЕхаресала Black Gold (анатема!)-очаквах някакви приказни пустинни пейзажи, оазиси, да акцентират на природата...ама не. Виж Марк Стронг и аз го харесах, отива му такава роля (на самата визия имам предвид). Не е лош филма, ама ....... (за мен)само до там  Peace
 Гледах и (по-скоро май само се опитах, щото повече от 45 мин. не можах) The Cabin in The Woods -дали след това става интересен (има доста височък рейтинг), или просто аз не разбирам този вид изкуВство (хорърите демек)...историята мълчи.
 И последно La vida de los peces-съвсем...обикновен филм, нищо особено, малко бавничко се развива действието, то какво ли действие има, историята за двама души, разделени  и срещащи се след време....... но филмът ми хареса, може би по лични причини, историята ми е позната и затова ми хареса  Peace

# 714
  • Мнения: 11 747
Емма, все едно друг филм си гледала  Simple Smile Не видя приказни пустинни пейзажи? И акцент на безкрайността на пустинята не видя  Shocked  Не те упреквам, да не ме разбереш неправилно, просто се удивлявам на човешките способности - да гледаме едно и също и да виждаме хиляда различни неща в него  Thinking

# 715
  • Мнения: X
Нали? И аз за това казвам, че хората сме различни-не лоши, просто различни.
 Ами да, имаше, но ...като започна филма....актьорите ми бяха едни ....много хубаво цветни, на фона на пустинята и се нагласих за нещо такова през целият филм, но...уви. Имаше пустиня, как да нямаше, но мисля че можеше да се представи къде-къде по......зашеметяващо.

# 716
  • Мнения: 10 690
Още една от не-впечатлените от Black Gold  Simple Smile
Дори не можех да го изгледам до края... На мен ми беше наивен, малко псевдо-театрален, определено не мой тип филм  Simple Smile
Наистина сме много различни  Hug

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А аз пък изгледах най-накрая The Help. Хубаво си поплаках, точно както на книгата. Липсваше ми обаче смехът от нея. Като цяло много ми хареса, само Ема Стоун не ми беше на място като Скийтър. Но Мини, Силия и Ейбълин бяха точно, каквито си ги представях, огромен респект за Джесика Частейн, че успя да покрие толкова точно идеята ми за една от любимите ми героини от романа.

# 718
  • Мнения: 1 352
Black Gold не съм го гледала, но нямам и намерение, като му гледам постера. Имам чувството, че е някаква адаптация по книга на Паулу Коелю - мъдрост след мъдрост...
Тези, които са го гледали ще кажат, може и да греша.

Колкото до различното виждане... много зависи и човек в какво настроение е, когато гледа даден филм.
Аз понякога съм настроена да гледам бози, просто изпитвам нужда, а като цяло не харесвам такива филми. Разбира се, Дженифър Лопес посмъртно не бих я изтърпяла в типичните за нея филми, но, например, "С дъх на канела" го гледах в точния момент и ми беше много приятно, хареса ми.

# 719
  • Мнения: 2 843
Аз идвам с предложение- http://www.imdb.com/title/tt0974554/ - може и да сте го гледали.
Филм, който оставя следа, филм за любовта, която променя живота ти, за самия живот, за равносметката от него, за начина, по който приемаш живота, за порядките и предразсъдъците. Една много красиво и интересно поднесена история, в която Пенелопе Круз и Бен Кингсли са невероятни  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт