Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 51 813
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 219
Хайде пак съм аз: La Fate Ignoranti, хареса ми, доста.

Хайде сега пък аз да питам- Кой е този филм и от къде можеме да го гледаме с превод на български ?
Май темата е създадена само да си поствате линкове към английски сайтове ?

да, темата точно така е създадена, за да могат някакви непознати хора да идват и да ни се карат...

# 736
  • Мнения: 7
Хайде пак съм аз: La Fate Ignoranti, хареса ми, доста.

Хайде сега пък аз да питам- Кой е този филм и от къде можеме да го гледаме с превод на български ?
Май темата е създадена само да си поствате линкове към английски сайтове ?

да, темата точно така е създадена, за да могат някакви непознати хора да идват и да ни се карат...


Ами честито тогава !
ФОРУМЪТ Е БЪЛГАРСКИ ! ПИШЕ СЕ НА БЪЛГАРСКИ ! ЧЕТЕ СЕ ОТ БЪЛГАРИ,КОИТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ЗАБРАВИЛИ ЧЕ СА ТАКИВА !
Не е зле да го осъзнаете и ако искате да споделите нещо относно някой филм да го правите !
Разбрахме,че Черно злато и Паулу Куелю са едва ли не едно и също !? Joy Joy Joy
Сега не е зле да напишете нещо смислено и полезно за четящите- демек да оправдаете създаването на темата, ако ли не по добре я закрийте и си пишете на ЛС- нали не искате да ви се месят непознати хора ?

# 737
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Леле, момиче, ти да не слънчаса ooooh!?
Вместо да се драчиш с Ването, виж какво съм ти написала пост по-нагоре, и спри да рипаш.

# 738
# 739
  • Мнения: 1 352
betisima, къде се буташ при простолюдието с твоят висок коефициент на интелигентност? Остави ни тук да си говорим за Паулу Куелю и отиди да решаваш задачи от висшата математика.

Колкото до езика - аз не виждам някой тук да пише на английски, но пък гледаме такива филми. Има и хора в чужбина, които не могат да влизат в сайтове като замунда, арена и т.н. Та затова се дава официалната страница, пък там си пише под какво наименование друго се намира филмът, ама кой да гледа.
Важното е да се покажем колко сме велики.
Със здраве.

# 740
  • София
  • Мнения: 6 219
А бе ти побъркана ли си? Забеляза ли си колко издания има тази тема и колко хора споделяме впечатления от филми тук? За пръв път някой държи сметка за линковете, които се пускат. Филмовата енциклопедия е възможно най - пълната база данни за филми и е съвсем нормално да се използва. Освен това кой как си сравява филмите си е лично негов проблем и никой няма право да му държи сметка.


Мариета, хич не се хАби да обясняваш.

# 741
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Явно днес НЛО е минало и е напръскало Joy Изтрещя народа, ей ooooh!
Емма, ти къде го намери филма?

# 742
  • Мнения: 0
Свали филма Sundays at Tiffany's от тук

Филма е с бг субтитри




 Simple Smile

Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 03:36 от minavamsamo

Общи условия

Активация на акаунт