Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 51 860
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
влизам за да похваля Black gold  Heart Eyesневероятен филм, много интересна история, прекрасни актьори .... абе изобщо много хубаво. Отдавна не ми е харесвал толкова филм, а за Марк Стронг просто нямам думи  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 11 747
О, аз благодаря за тази препоръка, нямаше да го срещна иначе, а от видяното в трейлъра и актьорския състав много ми се догледа. Пуснах да се тегли блу рей, много ми се гледат красоти!

# 692
  • Мнения: 2 843
The help- много красив филм, препоръчвам и аз и благодаря за споделянето  Hug

# 693
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
О, аз благодаря за тази препоръка, нямаше да го срещна иначе, а от видяното в трейлъра и актьорския състав много ми се догледа. Пуснах да се тегли блу рей, много ми се гледат красоти!



дано ти хареса  Hug

# 694
  • Мнения: 7 058
От къде да сваля The Help - търсих в Замунда, няма го...

# 695
  • Мнения: 1 352
The help
http://www.bt.wrzru.com/details.php?id=68884

И аз го гледах, хареса ми. Най-много ме впечатли шоколадовия пай  Blush, който една от героините приготвяше и взех, че си направих и аз. Почерпете се с кафенцето:

# 696
  • Мнения: 2 843
http://thepiratebay.se/torrent/6823944/The_Help_DVDRip_XviD-DiAMOND - или от тук, че другият сайт иска регистрация. Като потърсиш и субтитри ще ти излезат за същия релийз за два диска  Hug
А паят е страхотен, поздравления Мариета   bouquet

# 697
  • Мнения: 44
The help ми хареса и на мен, а сега тегля и филма на Жан Жак Ано. Благодаря че споделяте, чета ви и гледам редовно!

# 698
  • Мнения: 2 254
Най-много ме впечатли шоколадовия пай  Blush, който една от героините приготвяше и взех, че си направих и аз. Почерпете се с кафенцето
Хм.... аз пък точно след този филм, всеки път се замислям дали да си хапна.  Laughing Laughing

# 699
  • Мнения: 2 805
Най-много ме впечатли шоколадовия пай  Blush, който една от героините приготвяше и взех, че си направих и аз. Почерпете се с кафенцето
Хм.... аз пък точно след този филм, всеки път се замислям дали да си хапна.  Laughing Laughing

 hahaha Култов момент във филма!

# 700
  • Мнения: 1 352
Въобще не съм се трогнала от този момент, така добре изглеждаше този пай...

# 701
  • София
  • Мнения: 25
A little bit of heaven
До средата на филма си мислех, че гледам поредната боза, но после нещо се обърна. Филмът ме разсмя, че даже разплака. Определено ми хареса и препоръчвам  Peace

П.П. Като се сетя как Хийли сладко ядеше онзи пай  hahaha hahaha

# 702
  • Мнения: 11 747
Изгледахме Black gold и много го харесахме и двамата с мъжа ми. Много красив, екзотичен и интересен филм! Който поне малко обича пустинята и източната култура ще е мехлем за душата му  Simple Smile Аз много харесах Тахар Рахим. Жалко, че е екзотичен актьор и едва ли ще има възможност за голяма кариера.

# 703
  • София
  • Мнения: 6 219
Изгледах Nyfes (2004)
Заглавието му на английски е Brides и вероятно така ще го намерите по торентите. Има го в замунда с бг суб.
http://www.imdb.com/title/tt0368619/
Признавам си, че не съм имала и идея за т.нар. булки, поръчани по пощата в началото на 20 век из Балканите и околностите. Изумена съм, безмълвна дори. Изключително, много, горещо го препоръчвам. За тези, които се притесняват, че е тъжен или драматичен - ами не е такъв...

# 704
  • Мнения: 11 747
Този филм за булките беше препоръчван тук още преди година ли..., повече ли, та го гледахме тогава и много го харесах аз! Наистина е впечатляваща история и много хубав филм, препоръчвам го и аз, макар, че вече не го помня в детайли, но имам запечатани моменти в главата си, както и общото настроение.

Общи условия

Активация на акаунт