Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 232
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Geia, уби ме с търпението да опишеш толкова много филми наведнъж.

А още повече се очудих на себе си, че повечето съм ги гледала   Wink

Ако намериш качена някъде втората част на "За какво говорят мъжете", пусни линк моля те  Laughing



# 62
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 748
Ми така е, като ме мързи да пиша начесто, после прекалявам Embarassed
Заповядай О чём ещё говорят мужчины

# 63
  • Мнения: 1 352
Мариета,  Hug. Тъкмо ме подсещаш да напиша за другите си две предложения със същия актьор, едно пак младежко и едно, в което вече се е наиграл Laughing
Disco Pigs- този е от типа на On The Edge, само че доста по-шантав. Луда и неразбираема любовна история за двама неособено нормални тийнейджъри, изпълнена с насилие и въпреки това някак приказна и романтична

Perrier's Bounty- горещо препоръчвам на всички любители на гангстерски филми от британски тип, страхотно разказана история, добър черен хумор и великолепна плеяда от ирландски актьори. Аз лично се разтопих от гласа зад кадър- разкошния Гейбриъл Бърн.

И последно предложение, този път английско- нетипичният вампирски филм The Wisdom of Crocodiles . Елегантна история, а Джъд Лоу е по-красив от всякога Heart Eyes. Никога няма да ми омръзне да го гледам, а не обичам особено вампирски истории.

Може ли линкове към тези филми, без последния. Него съм го гледала. Нямам достъп до Замунда и Арена.

# 64
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Теглиха ми ги на мен, от Пиратите мисля Grinning

# 65
  • Мнения: 110
Уау, Geia! И аз като Лу съм учудена от търпението ти да публикуваш и то с линкове и коментари толкова много филми. Свалих си доста от твоите предложения (а още не съм дочела целия ти пост), а много от филмите също съм гледала.  Peace

# 66
  • Мнения: 1 352
Теглиха ми ги на мен, от Пиратите мисля Grinning

Ами защо дразниш тогава Crossing Arms?

Всъщност първото предложение го намерих, но върви много бавно, след 2-3 дни може и да се свали Sad.

# 67
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сега се сетих, че първото си го теглих сама, ето го. Питах и за другия, потърпи малко Laughing Hug Да не дразня само де Wink

# 68
  • Мнения: 1 352
Май иска регистрация. Стой тук и не мърдай, докато не решим проблема да свалим поне този за прасетата  Crossing Arms.

# 69
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не, натисни на Stahnout, ще ти поиска да изпишеш един 4-цифрен код и ще тръгне.
Другият филм е теглен от Замунда, линк не мога да ти дам, понеже нямам достъп Peace

# 70
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
хайде и аз тука, последно гледах Отмъстителите, не е лош филма, но не предложи нищо неочквано, особено за любители на жанра като мен  Simple Smile
Гея, чудя ти се на търпението да опишеш всичките тези филми, аз не си падам много по френско кино, но не пречи да пробвам някой  Wink

# 71
  • Мнения: 472
Скоро не съм гледала нищо ,но сега си тегля Desert Flower

# 72
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 748
Мури, няма да сбъркаш, много добре направени филми са Peace

# 73
  • Мнения: 107
Скоро не съм гледала нищо ,но сега си тегля Desert Flower

Скоро го гледах. Хем ми хареса, хем ме потресе...

# 74
  • Мнения: 776
In the Land of Blood and Honey
http://www.imdb.com/title/tt1714209/

Не съм вярвала, че ще го кажа, обаче "рИспект" Mr. Green за Джоли. Филмът си има своите недостатъци, но общото усещане, което ми остави, е за успешно направена продукция. Не само поставя въпроса за безмислието на войната и "убиването" на всичко човешко, но и те кара да изшивееш всички противоречиви чувства, които следват от отговорите на тези въпроси - изобщо много добро представяне на тежките последици от войната Peace
Недостатък е (много или малко) едностранчивото представяне на конфликта. Искало й се да вникне в "психологията" му, обаче се е оказала непосилна задачата й да отговори какви са "причините" за войната. На тази плоскост Джоли ще отнесе сериозна критика, защото в разгара на един военен конфликт вече се обезмисля въпроса "кой е крив и кой е прав". В общия случай всяка от враждуващите страни върши зверства и всяка има кръв по ръцете си.
Типична холивудска финална сцена Tired Направих асоциация с финалните думи от известен блокбастър - някой някъде is waiting for the absolution that would never come...

Общи условия

Активация на акаунт