Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 232
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 483
Скоро не съм гледала нищо ,но сега си тегля Desert Flower

Скоро го гледах. Хем ми хареса, хем ме потресе...

И аз бях потресена, но най-вече от статистиката - колко много жени има пострадали от това зверство  #2gunfire

# 76
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Киора, много се радвам на включванията ти, винаги гледаш актуални и обсъждани филми Hug

# 77
  • Далече
  • Мнения: 1 069

Оф, на мен не ми хареса филма въобще. Чак е е яд, че намерих малко време за филми и си го загубих с този. Джоли трябваше да си намери добър сценарист, голяма каша и е филма. Абстрахирам се въобще от това колко правдоподобно или достоверно е представен конфликта. Ами то различните сцени бяха все едно снимани и нахвърляни набързо без ясна идея. Войната в бивша Югославия е голяма лъжица за всяка уста, но въпреки всичко се намират и много добре направени филми.Този не е от тях.

# 78
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Препоръчвам Headhunters(или Hodejegerne)- много свеж норвежки филм за обири на произведения на изкуството. История, която поддържа интереса до самия край Simple Smile.

# 79
  • Мнения: 1 415
Скоро не съм гледала нищо ,но сега си тегля Desert Flower

Скоро го гледах. Хем ми хареса, хем ме потресе...
Този също е много потресаващ, дори повече от Desert Flower:

The Stoning of Soraya M. :

http://www.imdb.com/title/tt1277737/

Изключително тежък филм!

# 80
  • Мнения: X
Тюх да му се невиди, и аз си мислех, че гледам много филми  Rolling Eyes, Geia  с нейните два цента ме направи на две стотинки  Mr. Green.
 А понеже тя спомена Кристен Стюарт, а аз съм на вълна Джош Лукас се сетих за този филм Undertow  и за този също Fierce People с нейното скромно участие, но пък има нещо у филмите, та ако се прежалиш-може да ги гледаш (ако вече не си).
П:С: http://www.imdb.com/title/tt0418586/ това също не е лошо + http://www.imdb.com/title/tt0419843/ тук 'бабата' на Адам Броуди просто цепи мрака  Mr. Green
 Сега излезе че съм някаква луда фенка на Кристен Стюарт  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 9 483
Снощи изгледах "Жени в изкушение" http://www.imdb.com/title/tt1627942/.
Горещо препоръчвам  Peace

# 82
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ахх, Емма бее smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 83
# 84
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аватарът, как какво hahaha Blush Heart Eyes

# 85
  • Мнения: X
Аааааа .... Еееемиии кой как се уреди! Още един съм приготвила, ама подир някой друг ден

# 86
  • София
  • Мнения: 25
Аватарът, как какво hahaha Blush Heart Eyes


Sorry  за спама, но и аз не мога да не кажа, че е страхотеееен!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 87
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 748
Емма, извинявай Embarassed
In the Land of Women съм го гледала и ми хареса, както и в Speak - има потенциал, да видим още какво ще излезе с нея Mr. Green А и чакам и Снежанка Mr. Green

# 88
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И да не забравяме The Runaways (http://www.imdb.com/title/tt1017451/) - Кристен прави много добра роля там  Laughing

# 89
  • Мнения: X
Позволете да не се съглася с вас относно г-ца Стюарт. Аз явно съм й гледала повечето филми и навсякъде ми е една и съща: едни и същи мимики, жестове, поглед (на умряла риба)... Довечера съм на Бел Ами, да видим приятелчето й как ще се представи.

Общи условия

Активация на акаунт