АВГУСТ наближава и коремът натежава

  • 24 869
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Idealno_loshata,

Aз пуснах линк, даже го бях намерила в английския Амазон за 39 лири вчера, но докато се чудя и цената се вдигна  Sad. Нищо , ще следя и ако попадна на нещо изгодно ще пиша. Тук цените наистина са космически, не само за бебефоните.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 25 320
mariaemanouilova,
и аз преди 2 седмици се бях шашнала с това течение, даже ходих на лекар - оказа се, че просто в момента нормалното ми белезникаво течение е станало по-воднисто и е изтекло повечко, освен това се бях и изпотила и бикините ми бяха целите мокри ooooh! Док каза, че е нормално да се получава така от време на време. За мириса на прословутите води - някъде чета, че няма такъв, други казват, че миришат на белина или на семенна течност - къде е истината нямам идея Whistling
idealno_loshata,
и аз редовно спя в невероятни пози, то затова се преместих на дивана в хола, че от 7-те ми възглавници за мъж ми не остава място Joy
Калка,
дълго пътуване наистина, дано да е леко и да си изкарате добре Simple Smile
tayra,
отпускът за бащинство явно е 15 календарни дни - иначе в КТ щеше да е уточнено, че става дума за работни.

# 62
  • Мнения: 4 070
Блонди, аз се колебая за гладенето- да си призная миналия път си мислех,че всички гладят от някакво суета Embarassed дори не съм се сещала тогава,че е за бактерии, но и заради това си мисля, че не е нужно ограничаване от всякакви бактерии.Майка ми гладеше докато беше при нас, аз не гладех.
 Моят бебефон ми е даден и е някакъв измислен, или поне не популярен в Бг, ама съм доволна.

# 63
  • София
  • Мнения: 484
Здравейте, момичета, започва да ми става все по-тежко. И ми е странно, че да спя наляво не ми е толкова удобно, колкото надясно. Напоследък не правя и почти никакви разходки, само работя, ааа, никакви лекцийки не съм посещавала скоро...
И аз нямам нищо още за бебко, но имам много неща от Пепи де, но гледам, че почвате да перете и гладите, а аз тепърва ще си взимам леглото от сестра ми и ще го боядисваме.
На айрони писах на лични, но не отговаря, тя нали щеше в Испания да ходи, май не се върна  Laughing
За гладенето - ще гладя задължително докато не изнемощея...
А вместо бейбифон дали няма да стане детското уоки-токи на сина ми?   Laughing

# 64
  • Мнения: 216
Олеле, пиша от 8 и 40 сутринта и изчитам всичко и отговорих на над 20 мами и накрая изтекла сесия, егати. Извинете ме, ама ме мързи пак да пиша.   bouquet за всички вас.

Само ще разкажа, че вчера адски притеснена се обадих на лекаря, след като бебчо ме разрева. Вчера толкова блъскаше. Идвам на работа, сядам на бърото, бам, бам.Ставам, разходя се минутка, сядам, бам, бам. И така до края на на деня. Накрая дори удряше по 5- 6 пъти в минута. И се разревах. Какво ли не пробвах - да легна и какво ли не. Няма такова нещо. Разревах се и му звъннах, според него било нормално. Ееее, нормално ли е вчера да ме е ударил 150 пъти поне- БУКВАЛНО ?!?

# 65
  • Мнения: 2 052
Бейби Ати аз така бях миналата вечер. Цяла нощ риташе постоянно и аз се притесних, но нямаше как да звънна на лекарката в 2 през нощта  Mr. Green Ставах да се разхождам, спира да рита, лягам и пак почва. И вчера беше доста активно, днес почива за сега Simple Smile

# 66
  • Мнения: 577
У дома гладенето е превърнато в култ, благодарение на мъжа ми (по скоро на свекърва ми, която го е научила, че и боксерките трябва да са изгладени). И сега се глади всичко, без чорапи и чаршафи. Така че със сигурност ще гладя и на бебето. От около година спрях да гладя на Димето гащичките, за да не се изнежва допълнително. Иначе всичко друго се глади, а не ми е любимо занимание.

БебиАти, а днес как е? Има и такива дни - с повече ритници и с по-малко.

# 67
  • Мнения: 4 070
Ееее, нормално ли е вчера да ме е ударил 150 пъти поне- БУКВАЛНО ?!?

Нормално е . Hug
А вместо бейбифон дали няма да стане детското уоки-токи на сина ми?   Laughing
Може и да стане, мъжът ми пробва с камера, но не ставаше.

# 68
  • Мнения: 216
Вече е добре, но вчера това за мене беше нормално, наистина казвам, че 150 ритника имаше. Никак не преувеличавам, толкова нервно ритане. И аз като започнвах, олеее, сигурно се е увъртял, сега може да се задушава, а аз каква майка съм, че не усещам и разбирам и рев. Оххх, ужас, активен, активен, но чак толкова, за мен не е в границите на нормалното. От снощи само няколко пъти се е обърнал, но иначе не е бил така. Страшно стресиращо ми дойде и това, че говорих с лекаря, никак, ама никак, не ми помогна.

# 69
  • София
  • Мнения: 35
babyAty съвсем нормално си е.И мойта преди няколко дена ме вбесяваше...Риташе ме вече чак в ребрата и беше доста неприятно и така цял ден...Сега 2 дена пак е по кротка.

# 70
  • Мнения: 4 070
Моето девойче рита на всякъде вече,преди я усещах малко над пъпа и ниско долу като хълца...сега я усещам из целия си корем и вече ритниците са силнички.
Кажете ми добър ортопед?

# 71
  • Мнения: 356
Ще се консултирам с доки на следващата консултация, но ако нямам други оплаквания не ми сля да го правя по-рано.
Някой мислил ли е да поръчва от някъде възглавница за кърмене и дали е удобна. Аз кърмих 9 месеца с първото детенце, но никога не съм имала възможност да се отпусна, да се наглася, да ползвам възглавница. Имах проблеми с малкия поради утежнен рефлукс и за да го кърмя се налагаше да го люшкам и нося на ръце. Та някой дали се е навил за такава възглавница? Аз мислих да погледна ebay и amazon. Други предположения?
За помпа мислили ли сте? Преди ползвах на Авент, но ми препоръчаха медела, та заедно май ще ги поръчвам.
Някой ще ходи ли на 29.05.2012 в майчин дом, софия на отворените врати?

# 72
  • Мнения: 216
Ох, tayra, ако риташе на всеки час по 5- 6 пъти, нямаше да се притесня, но това, беше ужас !!!
Лежах, а той просто не спираше. Ама непрекъснато. От 6 до 7 беше нон стоп, ако трябва да го обърна в цифри олеее ми поне 100 пъти за един час, което знаи, че мен за цял ден ме е ударил много повече от колкото си мислих до сега демек 150. От 6 до 7 беше поне по 3-4 - удара в минута, затова и излязох от равновесие. Мъжа ми се чудеше как да ме успокои, а аз, зачервила нос и надула гайдата.  Praynig Ох само всичко с детенцето ми да е добре. Дай Боже !!!

# 73
  • Мнения: 577
Кажете ми добър ортопед?

Алексиев, Горна Баня. Изобщо май всички в клиниката в Горна Баня

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 320
bi_bi,
и аз се притеснявам, че от всички посоки наляво ми е най-неудобно Crazy Много по-удобно ми е надясно или в полуседнало положение с няколко възглавници зад гърба и една под дупето, че да е поне леко обърнато настрани под някакъв ъгъл Rolling Eyes
За дрешки и покупки - абсолютно нищичко нямам и поне още месец няма да се занимавам, рано ми се струва все още Rolling Eyes Иначе за гладенето - предполагам, че ще гладя в началото поне. Тя и пералнята ни няма опция "бебешко пране", а и аз на високи температури не обичам да пера, та ще е наложително.
babyAty,
абсолютно нормално е Hug И на мен ми се е случвало два-три пъти, единия път едва не ревнах и аз от притеснения, даже писах в темата за бързи въпроси и отговори, бях се побъркала. На следващите дни пък едно спокойствие - хайде пак шаш в обратна посока - сега пък що не рита Joy Последните 2-3 дни пък моето момче беше много спокойно, вчера чак го ръчках да се раздвижи - удря по някой ритник да го оставя на мира и пак заспива. Вечерта се активизира малко, днес също му е спортен полуден. Явно са на периоди, моят лекар ми беше казал, че нормалният диапазон на броя на движенията им е много голям, така че да не се панирам нито от едната, нито от другата крайност.

Общи условия

Активация на акаунт