Подарък за лекарски екип

  • 2 469
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
Да ми дадете малко свежи идеи а?    ooooh!
Мъжа ми го оперираха в една доста добра клиника и предстои изписване (надявам се   Simple Smile)Много ми се ще да занеса нещо на екипа сестри и доктори. Нещо мило и симпатично, нещо което да ги зарадва и да им благодарим за грижите, които наистина бяха много. Мисля, че от бонбони, шоколад, сокове и тем подобни вече им се повдига, та затова се напъвам да измисля нещо различно. Дайте идеи моля ви, че нещо хич ме няма с главата Smile))

Основния доктор съм го измислила слава богу, та поне него не го мисля, ама екипа ...

# 1
  • София
  • Мнения: 23 112
Ами ще им се повръща от бонбони и сокове, защото им носят. Ако не им носеха нищо, щеше да е съвсем различно.
На лекарите това им е работата - да спасяват човешки животи и да лекуват. Никъде по света ги няма нашите почерпки в знак на благодарност. Този наш манталитет е един път.
Съжалявам, но това е моето мнение.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 821
След като е добра клиника, както описваш, вероятно се плаща. Това не е ли достатъчно? Или е неофициално и се очаква още?

# 3
  • Мнения: 1 849
Вземи им някоя картина или пано да си я закачат в клиниката. Ако те интересува на лични ще ти пратя предложение.

# 4
  • BG
  • Мнения: 2 458
Вижте, момичето не пита дали да го направи. Вече е решила това. На мен скоро ми се случи същото с майка ми и просто си умирах да почерпя от сърце хората, които я върнаха към живота.

Fussii , едва ли на изписването ще са на смяна точно хората, на които искаш да благодариш най-много или поне не всички. Каквото и да вземеш, е добре. Най-много са благодарни на някоя пара, разбира се, но не може на всички. Аз така благодарих на лекуващия лекар и старшата сестра, които дадоха най-много от себе си, а останалите почерпих с обичайните неща. Чувала съм за подаръци персонално на всеки, общо - кафе машини и  разни такива. Не мисля, че е необходимо чак толкова. Каквото ти е на сърце. Така или иначе ще забравят за вас в момента, в който си тръгнете ( което е нормално, разбира се).

# 5
  • Мнения: 2 123
 Laughing Laughing
Вижте, клиниката е частна, макар операцията да мина по каса. Никой нищо не ми е искал. Никой нищо не очаква

Пари няма да бутам по джобовете на никого, това не са таксиджии или сервитьори та да давам бакшиши. Да дам пари, за мен това е липса на уважение.

Искам да кажа едно искрено благодаря, за това че бяхте мили и внимателни, за това, че през две  минути го проверявахте, за това, че когато не спа 3 нощи от болки му стояхте до главата. Искам да им благодаря от сърце за човещината.

За това моля ако някои няма идеи просто да подимне темата, а не да словоблудства на кого какво му е работата  Peace

# 6
  • Мнения: 1 110
Ти на клиниката ли искаш да подариш спомен или на екипа?
Ако е за клиниката - срещу малко пари могат да ти направят приличен колаж от снимки, на който да изпишеш текст, който смяташ за удачен. Рамка и готово.
Ако е на екипа - можеш да им купиш по една тениска с принт по поръчка. Текста, естествено си го мислиш пак ти.
Не е скъпо, не е обидно, няма да преминеш границата с такива подаръци.
Това от мен.
Успех и бързо възстановяване на съпруга ти!

# 7
  • Мнения: 2 175
Майка ми лежа наскоро в болница за прекаран инсулт. Въпреки мнението ми за цветята, школадите и тн - занесох 2 еднометрови шоколада на изписването и определено направиха впечатление и зарадваха екипа.. Peace

# 8
  • Западен парк
  • Мнения: 395
Фусси, когато на мен ми се прииска да благодаря, без да давам бакшиши, купих една много артистична саксия и засадих цвете. Една година по-късно, при случайно посещение, цветето беше все още там, поставено на централно място. Вярвам, че хората са разбрали посланието ми.

# 9
  • Мнения: 2 123
Супер идеи - и тениските и шоколада и цветето!
Мерси момичета    bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 250
Fussii, според мен една хубава голяма торта би ги зарадвала много, както и саксийно цвете. Simple Smile

# 11
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ако ще е ядене не бих занесла шоколади, торти и прочие, а печено пиленце с питка.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мъжа ми на времето на целия лекарски екип бе занесъл три големи пици на пещ от тези на парче само че цели де  Laughing в обедното им време  Grinning
Оказа се мн. добра идея  Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тъкмо влизах да напиша за цвете в саксия и гледам, че е споменато.
Добавката от хубав шоколад също не е лоша идея.

# 14
  • Мнения: 654
Майка ми лежа наскоро в болница за прекаран инсулт. Въпреки мнението ми за цветята, школадите и тн - занесох 2 еднометрови шоколада на изписването и определено направиха впечатление и зарадваха екипа.. Peace
Ето това е подаръка които бих направила Laughing
Не мога да отворя страница и не ми зарежда във Фейсбук.
Сигурно ще те питам на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт