По Нова от 17. 05 започва сериала"Щастливи заедно" с Берен Саат

  • 101 341
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Полека-лека да се преместим тук и дано отново сме
"щастливи заедно" hahaha

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте,
ами да се запиша и аз тук.


Освен  Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/,друг никой не ми е познат,тъй като тези филми досега съм ги пренебрегвала,което сега отчитам като голям пропуск!

ами ако си гледала тази глупост "Незабравима", майката на Харун, леко изперкала, говореше си сама... същата актриса играе и тук. А от "Двама завинаги" още две познати муцуни, леля Зариф и единия от братята на Менекше, "по-добрият", този дето я биеше по-малко, хаха... с мустаците (не Кадир, а другият, забравих му името)

А пък и може някой да сложи едно субтитри в Тубето Grinning

едва ли някой ще си играе да превежда и да слага субтитри на нещо, което така или иначе е преведено и озвучено... и ще се излъчи по телевизията. В случая това е и нискорейтингов сериал за Турция, затова е бутнат и в обедно време, а не в пиков час
Изгледах филма иможе да се каже, че ми хареса.Аз не разбирам много турски и много от нещата не ги схванах.Предпочитам да го гледам със субтитри отколкото с дублажа на Нова ТВ.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и Добро утро!
На мен малко ми е трудно,така бързо да ги виждам в други роли,но щом филма е с Берен Сат,мисля е гаранция за успешен и интересен филм!Къде може да се гледа?

# 18
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Да му се невиди... Точно днес ще имаме профилактика на тока. Дано някой го качи във vbox  Praynig

# 19
  • Мнения: 169
Запис да ви следя  Peace

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, мили дами
Записвам се тук, защото смятам да следя сериала, поне така по-бързо ще ми минава времето, докато чакам четвъртъците на КВФ (поне до 21 юни), после ще видим. Мисля, че ще е интересен филм, а актьорът в главната роля ми се трува доста магнетична личност, подозирам, че ще ми хареса. Така загледах Любов и наказание и ми беше много интересно да науча повече за традициите и тези уредени бракове, заради семейни вражди. Желая ви хубав ден!

# 21
  • Мнения: 52
Здравейте, мили дами
Записвам се тук, защото смятам да следя сериала, поне така по-бързо ще ми минава времето, докато чакам четвъртъците на КВФ (поне до 21 юни), после ще видим. Мисля, че ще е интересен филм, а актьорът в главната роля ми се трува доста магнетична личност, подозирам, че ще ми хареса. Така загледах Любов и наказание и ми беше много интересно да науча повече за традициите и тези уредени бракове, заради семейни вражди. Желая ви хубав ден!



Мили и аз смятам че филма ще е интересен и смятам да го гледам.Намерихго в турски саит качени всички серии, но незнам дали може да се свали от там и някои които е на ти с турския да го превежда

# 22
  • Мнения: 25 808
Ето ме и мен,  fingerscrossed дано филмчето да е интересно!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 541
Да му се невиди... Точно днес ще имаме профилактика на тока. Дано някой го качи във vbox  Praynig

дано , че аз ток имам , но улисана в темата КВФ го изпуснах половината  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 250
Хоп и аз при вас  Wink
Засега нещо не ми е ясно кой какъв е,ама ще гледаме нататък и ще видим  Flutter
п.п.Ламия от "Мелодията на сърцето" тук много малка ми изглежда,май филма ще е стар

# 25
  • Мнения: 25 808
Писали са, стар е... 2005
Обаче ми е много скучен . Sad
Липсва ми "цената на славата"
 Weary

# 26
  • Мнения: 2 250
Писали са, стар е... 2005
Обаче ми е много скучен . Sad
Липсва ми "цената на славата"
 Weary
Те са писали,ама кой да чете назад  Laughing
И на мен засега ми е малко скучен,но предполагам,че е така защото още не сме наясно с цялата интрига  Wink Ще му дам шанс още няколко серии все пак

# 27
  • Мнения: 1 252
Първа серия - умрях от скука , и изобщо тия истории с воюващи кланове хич не са ми е присърце. Все едно , че се връщаме в едни други епохи. А може би една серия не стига за да ме заинтригува...
Макар , че Цената на славата още от първи епизод ми възбуди интереса.

# 28
  • Мнения: 52
Писали са, стар е... 2005
Обаче ми е много скучен . Sad
Липсва ми "цената на славата"
 Weary
Те са писали,ама кой да чете назад  Laughing
И на мен засега ми е малко скучен,но предполагам,че е така защото още не сме наясно с цялата интрига  Wink Ще му дам шанс още няколко серии все пак

Момичета намерих цели епизоди в ютуб но няма явно кой да ги преведе

# 29
  • Мнения: 2 250
Макар , че Цената на славата още от първи епизод ми възбуди интереса.
Там доколкото си спомням в първите няколко епизода,действието се развиваше доста бързо,а после стана по-мудно  Peace може би затова ни грабна още в началото "Цената на славата"  Wink

Общи условия

Активация на акаунт