Пролетните птички пеят, ОКТОМВРИйските усмивки греят!

  • 40 971
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 790
Наде, не си единствена. И аз не познавам Дидана. Бива ли?  Crossing Arms

НеСъм, точно пък за теб и още няколко мами само, имаме доказателство, че ги е огряло, поне веднъж.  Mr. Green

Вчера бях на полудневник във Варна. С още две майки се метнахме в колата на един приятел. Остави ни в мола и от там ни и взе. Накупих малко дрешки за децата и набелязах други работи да купуваме с мъжО другата седмица в София. В ХиМ купих на Симона страхотна рокля за 10 лв., а на Радо от карфур му взех блузки за 2.50. Някой ако се интересува и му е на близо.  Peace

В София идваме във вторник, цялата сряда сме там и четвъртък продължаваме към Родопите.

# 46
  • Мнения: 433
Добрютро  Hug

Оле, Наде  Embarassed днес пуснах Момчил на градина, не е ходил от началото на март... ако до сряда на се тръшне от някой вирус, с Мая сме свободни електрони - идваме с метрото до Люлин  Hug много ще се радвам да се запознаем!
и аз искам на МОЛ  пък Tired  абе искам на всичко  Embarassed
Днес ще ходя до младосткия Юск и ще погледна за момчешки слипове - ще пиша. Ако някой иска  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 546
Добро утро!

 Гого още спи, каката ни е на градина и реших да драсна 2 реда, да не ме забравите.

 Аз взех пак да оставям Гого денем без пелена. САмо като спи му слагам. Вчера, докато спеше следобед, месих питка за вечеря. Той се събуди, най демонстративно си изсули пелената и я пусна на земята. Докато ида до банята да се измия и да му донеса гърнето той се изпишка прав в кревата хилейки ми се.  Laughing
 ЗА слиповете - колкото и много да са - няма да са излишни. Освен ако след всяко напишкване не ги перете веднага, все ще дойде момент в който няма да имате чисти и сухи. Ние имаме около 15-20 чифта. Взимала съм и по 1,50 лв, и по 2, 70лв. Тук в Божурище няма кой знае какъв избор, а цените са... ooooh!

 Я да ви питам аз - успявате ли хубаво да измиете зъбите на дечковците- за тези дето ги имат в в повече де? Mr. Green С накрайника за пръста нищо не мога да свърша - Георги хапе ужасно. Имам други 2 четки - гумена и с косъм. Но и с тях не мога да трия хубаво. Той или стиска зъби и не дава, и само си завърта главата или ми взима четката и почва да я хапе. А постиянно му остава храна по кътниците. Да не говорим, че има и песъчинки /че пясъка си е вкусен, ако не знаете/. ПОнякога успявам да го стисна и да му махна частиците с клечка за зъби, но и това е мнооого трудно.

 
Наде, не си единствена. И аз не познавам Дидана. Бива ли?  Crossing Arms
Ако ще се води статистика аз и теб и Диданка не познавам лично пък  Crossing Arms Grinning

 

.

# 48
  • Мнения: 120
Над, благодаря  bouquet
Иринополис, ние мием зъби отдавна и и ма точно такива моменти, когато неми дава хубаво да мина по всечките зъби. Общо взето гледам да не му досаждам много, защото идеята е да му стане навик да ги мие, за качеството ще се борим в последствие. Иначе успявам да го позалъжа и да стои с разни истории за рейсчетата дето минават по улицата и как отиват да спят в големия  гараж..такива разни момчешки. Гого се заслушва и стои мирен. Има едно зъбче, след кучешкото дето ми се струва,че леко жълтее и се опитвам да го мия по-добре,ама не винаги се получава...
Не съм, големи случки покрай теб. Аз съм забелязала, че мъжете са по-склонни да спират и да дават път на количката ( на пешеходна пътека!!!) , отколкото жени-шофьори. Пък вторите би трябвало по да ни влизат в положение Crossing Arms
Днес ще ходим при педито да видим тази кашлица какво ще я правим. После,ако ме огрее висене пред компютъра, пак ще пиша Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 486
Здравейте!
Наде ,Злате ,Мириамс,и други мами чакаме ви в Морската градина на Бургас .
Не съм,много ти се радвам как успяваш и не се нервиш  Hug
Миариамс,мн интересно ми беше като видях ,че си гостувала в друг кулинарен блог!Поздравления!!!Радвам се много ,че намираш време за хобито си!

Другата седмица при нас отварят мол галерия ,в Бургас сме назад мн с моловете .Поне Зара вече ще имаме-детските мн  ги харесвам.
Днес щял ден ще съм в майка ,не можем да я оставим сама и се въртим.Мъжо ще поеме Симона,а каката е на екскурзия до 17ч.
Позитив,и аз чакам вече с нетърпение да свършва училище,че ми писна.Идната седмица всеки ден ще имат изходящи нива и край!

# 50
  • София
  • Мнения: 167

 
Наде, не си единствена. И аз не познавам Дидана. Бива ли?  Crossing Arms
Ако ще се води статистика аз и теб и Диданка не познавам лично пък  Crossing Arms Grinning


аз ги познавам и двете  hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 2 286
Аз само Не съм не съм я виждала на живо.

Предлагам в СРЯДА, КЪМ 13Ч (след кухнята) СРЕЩИЧКА В ЛЮЛИН?

# 52
  • Мнения: 790
Радо обикновено спи по това време, но не ми пречи да дойда.  Grinning Е, ще взема Симона с мен де, няма да съм капо.

# 53
  • Мнения: 433
Наде, не си единствена. И аз не познавам Дидана. Бива ли?  Crossing Arms
Ако ще се води статистика аз и теб и Диданка не познавам лично пък  Crossing Arms Grinning
аз ги познавам и двете  hahaha hahaha hahaha

Гъзарка, кой като тебе  Hug!  Laughing за часа нямам претенции, само ако може някой да ме вземе от метрото, че инче съм загубена  hahaha

# 54
  • Мнения: 65
Хахахаха,Илка ни затапи  Mr. Green

Аз в 13 и в сряда не знам дали ще успея Mr. Green
1-во защото Дария спи по това време,2-ро-защото бащата си е тук ... но ще гледам да измисля нещо  Hug

# 55
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз само Не съм не съм я виждала на живо.
Ми значи е време да се видим.  Flutter

Последна редакция: пт, 11 май 2012, 14:24 от Не съм

# 56
  • Мнения: 65
Не съм-че,бай дъ уей с теб имаме обща позната в Овчакупелско ... та скоро мога да намина да те видя  Party Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 286
Момичета, той и Симеон спи тогава, а мен точно това ми е идеята Blush . Децата си спят по количките, а ние си почиваме на сладки приказки Heart Eyes . Ако е за време извън това за спане, ние сме на линия от 9 до 12 и от 16:30 до  Thinking ... 20ч.

# 58
  • Мнения: 144
Наде, Не съмnewsm53 newsm10 mission completed successfully.

За срещичката, бройте ме и мен за сега. А на коя спирка на метрото ще е вижданката?

Наде, не си единствена. И аз не познавам Дидана. Бива ли?  Crossing Arms
Ако ще се води статистика аз и теб и Диданка не познавам лично пък  Crossing Arms Grinning
аз ги познавам и двете  hahaha hahaha hahaha

Гъзарка, кой като тебе  HugLaughing за часа нямам претенции, само ако може някой да ме вземе от метрото, че инче съм загубена  hahaha

Аз пък ги познавам всичките!  smile3534

Ееей, момичетааа,  doh да ви кажа, човек да иска да си плати сметка, да не може да го направи. Счупих си краката да обикалям и да търся офис на Мтел около мястото, където пребиваваме в момента - нищичко!!! В радиус (повтарям - радиус) от сигурно 6-7 км няма пукнат офис на Мтел. Имаше 2 офиса относително близо, но днес ходих и са закрити. И хората тук, които питах (около 15-20 човека) нямаха идея къде може да има. Направо се шаштисах!! Та, съм без телефон (за тези, които ме знаят, ще се зачудят, ама да - без телефон съм). И тъй....

Утре пътуваме по някое време и скоро ще се видим!!!

Липсвате ми, софийчета!!!   bouquet Hug

# 59
  • Мнения: 790
Ани плащай с ипей. Ако имаш наблизо хенди или изипей, можеш и там да платиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт