Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 269
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 265
Ей, изчетох ви Wink  Да дам и аз отчет. БЕЛ-18т,  Мат.-17т - очаквах по математика да е с по-добър резултат, по простата причина, че обича да решава задачи и му е интересно, но... предполагам, че е допуснал изчислителни грешки и то на най-елементарните задачи. Опитва се да дели и умножава две,три,четирицифрени числа на ум  ooooh! и естествено.....греши. Сто пъти казвам да се записва, ама такава елементарна задача #Cussing out що да я записваш. По ЧП им казали точките вчера - моя не чул, не разбрал... Laughing. Днес сутринта беше с температура и не го пуснах на училище - ще разберем резултатите по-късно.
Най ми е интересно да видя теста по ЧО - зубрихме, зубрихме дати.... Whistling много му е трудно да ги запомня .
Каквото е - такова Wink Той от вчера се чувства във ваканция Laughing
Тестовете ще ни ги дават да ги разпишем и видим на родителската среща, която ще е към края на месеца. За подарък на класната и почерпка на децата събираме пари .

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 11:53 от didida

# 271
  • Мнения: 623
ooooh!
Големи конспирации - какво ви става?

Сега говотих с една приятелка, детето и е в у-ще на пъпа на София, споменавам това, защото съм шокирана как учител може да падне толкова ниско и то не поради опасност да закрият селското у-ще .
Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!

# 272
  • София
  • Мнения: 6 317
... Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!
Joy Представяте ли си какво дърпане на уши и гримасничене е паднало в стаята.

# 273
  • Мнения: 175
... Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!
Joy Представяте ли си какво дърпане на уши и гримасничене е паднало в стаята.
Joy Joy Все пак е успяла да ги научи на нещо. Joy

# 274
  • Мнения: 623
... Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!
Joy Представяте ли си какво дърпане на уши и гримасничене е паднало в стаята.
Joy Joy Все пак е успяла да ги научи на нещо. Joy
Като за зоологическата градина Joy

# 275
  • Мнения: 3 886
АЗ имах в предвид примерно ако  имаме 19 а е оценен на 17 точки нещо от рода за сега  по  ЧО НЕ  знам колко точки имаме   до тук по бел  имаме5 математика 6 просто  докато не видя резултата с очите си  не вярвам Tired

# 276
  • Мнения: 7 263
... Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!
Joy Представяте ли си какво дърпане на уши и гримасничене е паднало в стаята.
Joy Joy Все пак е успяла да ги научи на нещо. Joy

Не говорите сериозно нали?!  Shocked #Crazy

А иначе при нас както се и очакваше - този път имаме най-нисък резултат -18, но за мен беше очаквано и не мисля да го драматизирам - объркал е спорния въпрос с носиите, снимките и т.н. Снимката му се е сторила най-материална  Simple Smile, то кога ли и е виждал такава  hahaha, както и въпроса за движението ...  Twisted Evil
Иначе по МАТ и ЧП е с 20 и по БЕЛ е с 19 - поне за мен резултатите са добри, сега остава да се сбори и с изпитите  Tired Praynig

# 277
  • Варна
  • Мнения: 2 104

Сега говотих с една приятелка, детето и е в у-ще на пъпа на София, споменавам това, защото съм шокирана как учител може да падне толкова ниско и то не поради опасност да закрият селското у-ще .
Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!

 Shocked Не мога да повярвам! #Crazy

# 278
  • Мнения: 2 810
На 19-ти е "Нощта на музеите" - да ви подсетя !
Възползвайте се от безплатния вход и заведете децата !
А защо не и музеен маратон ?!
В цялата страна ли или само в София?
За цялата страна .
Миналата година бяхме в НИМ , и сега се ориентираме към него.
/Билетите са 10 лв. !/
Бих искала да го заведа и в природонаучният музей ,но той по традиция не участва .
Сега може да е различно ,но няма инфо ,а и не ми се рискува.

# 279
  • София
  • Мнения: 6 317
Последно от мен по този въпрос:

Скрит текст:
 

# 280
  • Мнения: 623

Сега говотих с една приятелка, детето и е в у-ще на пъпа на София, споменавам това, защото съм шокирана как учител може да падне толкова ниско и то не поради опасност да закрият селското у-ще .
Та въпросната е научила отличниците как да подсказват на своите другарчета, като си пипат едното или другото ухо...
Добър педадог, достоен за уважение!

 Shocked Не мога да повярвам! #Crazy

Поне нагледно са доказали произхода на човека и на следващия тест няма да имат колебания...

# 281
  • Мнения: 623
Нещо първите в "класирането" у-ща са заели изчакваща позиция и не бързат да споделят резултати...

# 282
  • Мнения: 623

За цялата страна .
Миналата година бяхме в НИМ , и сега се ориентираме към него.

Сега говорих с тях и казаха, че целия ден е безплатно.

Мерси за добрата идея!

# 283
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 468

За цялата страна .
Миналата година бяхме в НИМ , и сега се ориентираме към него.

Сега говорих с тях и казаха, че целия ден е безплатно.

Мерси за добрата идея!

Благодаря за информацията! И ние ще се ориентираме натам.

# 284
  • София
  • Мнения: 11 198
Нещо първите в "класирането" у-ща са заели изчакваща позиция и не бързат да споделят резултати...

Не мога да открия линка към класацията.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт