ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 492
  • 298
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 55
Някой да е ходил в базата в Боровец, да даде мнение. А цените за изхранване какви са, на всички бази ли са долу-горе еднакви?

# 151
  • Мнения: 588
Сега като бяхме в Енерго  1 имаше едно семейство което са били на Боровец преди да дойдат на морето. Казаха ,че базата е много хубава. Храната е малко по скъпа от другите бази, но хубава и разнообразна. Само че няма карти, а поръчваш -плащаш,ресторанта е категоризиран. Ние сме ходили на Пампорво, там също е много хубаво и чисто.

# 152
  • Мнения: 55
Благодаря ти Ирина. Може ли да ми кажеш какви са цените в Енерго 1 на основни неща, например салата, бира, порция кюфтета или пържола, пържени картофи, за да се ориентирам от колко е по-скъпо. Благодаря ти!
Аз си направих вече резервация, казаха че там са за 6 дни, и казаха, че цените не са високи, но все пак.

# 153
  • Мнения: 588
Ами пилешка пържола 3лв ,пържени картофи със сирене  1 .50, наливна бира  голяма 1лв, салата мешена 2 . 20 ,паниран кашкавал 2. 30, кебапче, кюфте 0.95 ст.,    сокче" Куинс"" 1 . 12,  безалкохолно кутия 1 . 26. Но за различните служители цените са различни.Моя мъж е служител на НЕК и за него всичко е малко по- евтино.

# 154
  • Мнения: 55
А това за цени за служители ли са. Извинявам се, ако ставам досадна. Ние не сме служители.

# 155
  • Мнения: 588
Да ,това са за служители на НЕК, ЧЕЗ ,ВЕЦ !За неслужители мисля ,че ще е по- скъпо, най добре питай на място!

# 156
  • Мнения: 55
Благодаря ти!

# 157
  • Мнения: 368
Да ,това са за служители на НЕК, ЧЕЗ ,ВЕЦ !За неслужители мисля ,че ще е по- скъпо, най добре питай на място!
А защо пък и за служители на ЧЕЗ? Та нали те са частно дружество???

# 158
  • Мнения: 63

Някакви впечатления от Енерго Предела имате ли вече?  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Ние сме доволни от почивката, базата е чиста и приятна. Идеално е за почивка с книга в ръка или туризъм в района. Басейн няма, телевизията е доста зле, но има интернет.
Цените са доста ниски, въпреки, че сме съвсем "външни" посетители. Салати около 1,50, основни - м/у 1 и 4, бира бутилка - 1,26 лв., кафе - 0,46, чай - 0,11, айрян - 0,33. Както каза майка ми - те като са толкова откъснати в планината, дали са разбрали, че комунизмът фалира Simple Smile

# 159
  • Мнения: 588
Да ,това са за служители на НЕК, ЧЕЗ ,ВЕЦ !За неслужители мисля ,че ще е по- скъпо, най добре питай на място!
А защо пък и за служители на ЧЕЗ? Та нали те са частно дружество???
Да Джалма ,права си. Мъжо сега ми каза, че са частно дружество За тях може и да не е по- евтино . Но за служители на НЕК съм сигурна ,че е малко по-евтино.

# 160
  • София
  • Мнения: 72
Ние също миналата седмица бяхме в Енерго 1 .
Цените които irina_77 е казала бяха и за нас,а ние не сме служители на НЕК,а външни лица.Всичко е много вкусно.
Иначе и ние останахме супер доволни.Всичко е много чисто,приятно,добро отношение от служителите.
Живот и здраве другата година пак бихме отишли там.

# 161
  • Мнения: 588
Ами когато зълва ми ходеха преди 2-3 години ,свекър ми им взимаше карта  за море , казваха ,че за тях и яденето и спането е по -скъпо, защото са външни лица. Когото ходим по базите винаги искат карта с която моя мъж да се легитимира, че е служител на НЕК, за да можел да ползва намаленията .
Ние вече 3 поредни години си ходим там, догодина живи и здрави пак.

# 162
  • София
  • Мнения: 72
Спането да по скъпо е отколкото на служителите,но явно за храната са едни и същи Simple Smile

# 163
  • Мнения: 22
Здравейте!Изчетох всичко малко си противоречи информацията тук.Интересува ме през активният сезон за не служители -какви са цените в ПОК Пампорово по -специално в ресторанта?един познат ми разказва ,че пъстърва с гарнитура е 3 лв а кафето 0.45 стотинки.има ли такова нещо или са ме излъгали?

# 164
  • Мнения: 1 615
Може ли някой да ми каже за станцията на Предела кои са местата наоколо,които човек може да посети с кола ?!!

Общи условия

Активация на акаунт