ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 451
  • 298
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 368
За съжаление няма да можем да отидем сега.  Точно по-средата на почивните дни - на 4 септември,  моят мъж е нощна смяна Sad
Може ли от сега да се резервира за Нова година? 

# 196
  • Мнения: 588
Ами още е рано. Нека  излезе разписът на смените.

# 197
  • Мнения: 5 278
Здравейте, момичета Simple Smile
Изчетох цялата тема от край до край и ми звучи обещаващо за базите в Златните и Св. Константин и Елена.
Да попитам тези, които са били на Златните плажа на Ривиера безплатно ли го ползвахте? Доколкото разбрах има някакъв басейн, който може да се ползва, но дали трябва да си платл шезлонгите. От Ривиера ми казаха, че е 30 лв. на ден, а септември чадър няма да ни трябва  Rolling Eyes
А в Енерго 1 има ли някъде басейн, на който да можем да отидем? Плажът не е на Слънчев ден или е? Като гледам на картата е точно над комплекса, но дали там се ползва плажа?
И последно - за храната и тази година цените същите ли са като миналата  Shocked Ние не сме служители. И може ли да се внасят напитки или само от ресторанта трябва да се поръчва? А, и на затворено ли се храните или има и маси на открито?
Благодаря ви предварително  Hug

# 198
  • Мнения: 1 614
Малко инфо за Мала Църква....С нов управител е и всичко е безупречно чисто !!

# 199
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Джина, мога да отговоря на част от въпросите ти - относно станцията на "Св. Константин и Елена". Там няма басейн. През подлез се пресича пътя и като се слезе по стълбите, се излиза на плажа. В дясно от тях има свободна зона, а в ляво са чадърите на Слънчев ден. В ресторанта има маси отвън и вътре.

# 200
  • Мнения: 368
Здравейте, бихте ли ми помогнали с телефони за базите на Боровец и Предела?

# 201
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте, бихте ли ми помогнали с телефони за базите на Боровец и Предела?


http://www.nek.bg/index.php/bg/pochivni-bazi/kontakti
На тези телефони може да питате каквото Ви интересува.На самите бази няма телефони.

# 202
  • Мнения: 5 278
Момичета, не намерих друга тема за базите на НЕК, затова ще питам тук за другите - обаждах се да питам за НГ, но вече всичко е заето. Има места само за Коледа за Мала църква и Пампорово.
Коя бихте ми препоръчали? И някой бил ли е там по празниците? Казаха ми, че имало куверт и празнична вечеря, но нещо повече да споделите? И джакузито отделно ли се заплаща или е включено към цената?

# 203
  • Мнения: 368
Не съм била в Мала църква, но в Пампорово - да, макар и не по празници.
Мисля, че базата в Пампорово ще ти хареса повече. Били сме два пъти. Единия път ползвахме и джакузито и на масаж ходих. НО - всичко се плаща отделно. И джакузито е много малко и водата не беше топла. Така, че ако търсите СПА - там няма такова нещо. Иначе базата е чудесна. Има и ресторант, и механа. Ние вечеряхме в механата.
Ето снимки:
http://djalma.snimka.bg/mountain/energo-pamporovo.775339

# 204
  • Мнения: 556
Някой ходил ли е по празници в базите, например Нова Година? Работят ли тогава базите, имат ли някаква новогодишна програма?

# 205
  • Мнения: 2 053
Може ли някои, който е ходил в базата в Пампорово да каже дали апартаментите стават за 4-ма възрастни и едно дете? До колкото разбрах имат в апартамента една спалня и един диван, но не съм убедена, че ще е много удобно за толкова хора.

# 206
  • Мнения: 556
Здравейте!

Търся отзиви за почивната база в Росенец, като ме интересува колко далеч е от плажната ивица.
Видях че има басейн, и за децата площадка за игри. В близост до базата има ли къде да се разходят вечер почиващите?

# 207
  • София
  • Мнения: 11 987
Здравейте!

Търся отзиви за почивната база в Росенец, като ме интересува колко далеч е от плажната ивица.
Видях че има басейн, и за децата площадка за игри. В близост до базата има ли къде да се разходят вечер почиващите?

Има плаж точно под станцията, но е тесен и има доста камъни по плажа, както и в морето.
Има друг плаж на около 1,5 км, местните го знаят като Пинко Винко, сега се нарича Виста маре.

В двора на станцията има детска площадка, но извън двора няма нищо наоколо, навсякъде се ходи с кола.
Басейнът не е подходящ за малки деца, а и е затворен между 14 и 16 часа. Водата не е особено топла.
Има и много комари.

За мен е най-добрата морска база на НЕК, но аз не вирея в навалицата, затова отдавна съм отписала Приморско, Енерго 1 и 2.

Може ли някои, който е ходил в базата в Пампорово да каже дали апартаментите стават за 4-ма възрастни и едно дете? До колкото разбрах имат в апартамента една спалня и един диван, но не съм убедена, че ще е много удобно за толкова хора.

Сигурно отговорът ми е закъснял, но има различни апартаменти. Има такива с преходен хол с разтегателен диван, както и такива с две отделни спални.

# 208
  • Мнения: 368
А някой знае ли защо тази година няма да работи базата в Златни пясъци?

# 209
  • София
  • Мнения: 11 987
А някой знае ли защо тази година няма да работи базата в Златни пясъци?

Вече не е на НЕК, а на ЕСО!

Общи условия

Активация на акаунт