ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 439
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 368
А някой знае ли защо тази година няма да работи базата в Златни пясъци?

Вече не е на НЕК, а на ЕСО!
Това актуална информация ли е? Та, моят мъж работи точно в ЕСО-то...

# 211
  • Мнения: 556
змия, благодаря за отговора на въпроса ми относно базата в Росенец

Имам време да мисля дали да почиваме  някоя от базите, или пак да сме на хотел ОИ някъде.

# 212
  • Мнения: 4
Здравейте, някой с пресни впечатления от Базите в св. Константин и Елена и Приморско? Какви са цените на храната и дали е вкусно? Като условия в стаите също? Има ли нещо като игрушки за децата? Нещо клоня към св. Константин и Елена, но не знам колко отдалечен е плажа, защото сме с дете на 3,5 г. Казаха ми, че на Приморско е на първа линия, но е до реката и водата била мръсна заради реката. Как е плажа на св. Константин и Елена, плитък ли е? Моля да споделите, благодаря Simple Smile

# 213
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Разстоянието от станцията на Св. Константин и Елена до плажа е около 400 м. Пресича се пътя през подлез и после се слиза надолу по стълби до плажа. Входът към морето не е плитък.
По останалите въпроси няма да се изказвам, защото съм я посещавала преди 3-4 години и може да има промени оттогава. Wink

# 214
  • Мнения: 368
Миналата година бяхме на Приморско в края на юни. Базата наистина е много близо до плажа. Минава се въжения мост и си там.
Лично за мен - На приморско бих отишла само юни. След това блъсканицата ще е пълна навсякъде -и в базата, и на плажа и наистина водата сигурно няма да е много чиста.
Всъщност, две години подред бяхме на Приморско в края на юни и ми харесва. Наистина, реката се влива в морето, но не е  болка за умиралка. Особено, ако човек се настани по-далече от мястото, където се влива реката. Плажната ивица е достатъчно дълга, така че място има. А като влезеш в морето е достатъчно равно и плитко в началото. Разхождахме се и на северния плаж, но там не ми хареса. Но всеки си има предпочитания. В двора на базата има някаква люлка, доколкото си спомням. Иначе винаги има доста деца и макар и на 3,5, детето няма да скучае.
Били сме и на Св. Константин и Елена. Там наистина плажът е по-дълбок.

# 215
  • Мнения: 556
Ние ще почиваме в базата на Приморско за първа година, от 8 юли.

Интересува ме на плажа , има ли платени чадъри и шезлонзи? Храната вкусна ли е?
Отново ли се зареждат пари в карта и сутрин си избираш менюто за обяд и вечеря?
Ние сме с двете деца, но в периода нямат свободен апартамент и ни предлагат настаняване в тройна стая с тераса. Чудя се дали да не изчакаме за апартамент, в тройната стая с децата да не ни е тясно?

# 216
  • Мнения: 368
Ние ще почиваме в базата на Приморско за първа година, от 8 юли.

Интересува ме на плажа , има ли платени чадъри и шезлонзи? Храната вкусна ли е?
Отново ли се зареждат пари в карта и сутрин си избираш менюто за обяд и вечеря?
Ние сме с двете деца, но в периода нямат свободен апартамент и ни предлагат настаняване в тройна стая с тераса. Чудя се дали да не изчакаме за апартамент, в тройната стая с децата да не ни е тясно?



За стаята - не мога да коментирам колко са големи. мисля, че има стаи с различна големина, така че зависи в каква ще ви настанят.
Има ивица с платени чадъри и шезлонги, както и само с платени чадъри. Има и свободна зона, но тя е по- надолу на плажа / в посока Китен/ и обикновено е много натъпкано.
Храната е вкусна, но общо взето не особено разнообразна според мен. Плаща се с карти. Поръчва се от предния ден за следващия по меню, на компютър.

# 217
  • Мнения: 6
Здравейте, интересува ме базата на енерго 1 в св. Константин и елена има ли паркинг и детска площадка?

# 218
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Паркинг има. Детска площадка нямаше преди, може би само една катерушка или беседка имаше, но не е нещо съществено.

# 219
  • Мнения: 1 613
И аз,когато ходих нямаше детска площадка,но пък има доста свободно място за игра...

# 220
  • Мнения: 6
А базата отгадена ли е или е със свободен достъп?
Плажът има ли чадъри и шезлонги?

# 221
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Базата е оградена.
На плажа има както свободна зона, така и платени чадъри.

# 222
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, и ние смятаме да почиваме тази година на енерго 1 в Приморско. Много ще съм благодарна за малко инфо относно: цени в ресторанта, има ли детска площадка (която да става за малки деца, без стърчащи винкели и ръждясали седалчици), интернет и т.н.
Благодаря предварително! Ходила съм като дете на почивка в Енерго 1 и след кажи речи 30 години отивам отново, само дето спомените ми са от комунистическите почивки по онова време и съм в очакване и трепет (ако мога да се изразя така) как ще е сега Simple Smile) Благодаря Ви за информацията предварително!

# 223
  • София
  • Мнения: 11 987
Енерго 1 и базата в Приморско са различни станции.

# 224
  • Мнения: 2
О,съжалявам, объркала съм се. Имах предвид почивната станция в Приморско, а не тази в Св.св.Константин и Елена.

Общи условия

Активация на акаунт