Лакове за нокти- 60

  • 48 613
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Едва ли са от бг Фрутитата. Може би от Австрия или Германия.  Rolling Eyes
Аз викам да не са се объркали да ги внесат в Бг, затова питам Laughing

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Едва ли са от бг Фрутитата. Може би от Австрия или Германия.  Rolling Eyes
Аз викам да не са се объркали да ги внесат в Бг, затова питам Laughing

Аха, да не са луди. Аз писах на Додис във фейсбук защо вече не внасят лимитираните колекции и ми отговориха да съм кажела какво точно искам/търся и щели да ме насочат към магазин, където ги има. Писах им, че ми изпращат от Германия и от тогава ни вест, ни кост.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 556

Аха, да не са луди. Аз писах на Додис във фейсбук защо вече не внасят лимитираните колекции и ми отговориха да съм кажела какво точно искам/търся и щели да ме насочат към магазин, където ги има. Писах им, че ми изпращат от Германия и от тогава ни вест, ни кост.  Mr. Green
хахах е що да ти отговарят, като ти вече си имаш "дистрибутор"  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 10 310
Това ли е марката, Наде - Jade?
Да, Мимс,  Jade е марката, но още не са пуснати в продажба и няма реални снимки в нета  Wink

Надеее, много си лоша с тези холограми Naughty Уникални са!!! Направо ти завиждам благородно на колекцията, дето си заформила Laughing Hug



Благодаря, Ради... на моменти се чудя над себе си, малко ме е яд на мен самата... толкова много пари хвърлени на вятъра... но това не пречи да им се радвам, редя, снимам...

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717

Аха, да не са луди. Аз писах на Додис във фейсбук защо вече не внасят лимитираните колекции и ми отговориха да съм кажела какво точно искам/търся и щели да ме насочат към магазин, където ги има. Писах им, че ми изпращат от Германия и от тогава ни вест, ни кост.  Mr. Green
хахах е що да ти отговарят, като ти вече си имаш "дистрибутор"  Mr. Green

М да, като ги затапих какво да отговорят.  Mr. Green

# 20
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Благодаря за темичката   bouquet

Малко сравнения на летните ChinaGlaze с други марки:

http://www.all-you-desire.com/2012/05/china-glaze-summer-neons-collection_11.html

Жалко че моето хоби не са лаковете, а дрехите. Бая по-скъпо излиза, а и заемат ужасно много място  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
Благодаря за темичката   bouquet

Малко сравнения на летните ChinaGlaze с други марки:

http://www.all-you-desire.com/2012/05/china-glaze-summer-neons-collection_11.html

Жалко че моето хоби не са лаковете, а дрехите. Бая по-скъпо излиза, а и заемат ужасно много място  Joy

А обувките... на мен те са ми втората страст... особено тези с отворени пръстчета, да ми показват педикюра  Mr. Green

Въртя, суча и пак до лаковете стигам  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 0
Хоп, и аз в новата тема!  Hug
Малко лятно настроение с Essence Multi dimension Replay (сега го сравнявах с Одри и май са почти идентични - в случай, че някой си търси евтин dupe) и Golden Rose Magic Color 328 (който ми прилича на нещо средно между Zoya Apple и Ivanka).
Скрит текст:
Всичко се увеличава

# 23
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Наде, аз аксесоарите (чанти, колани, очила, обувки) ги броя към дрехите  hahaha

Педикюрът разбира се е не по-малко важен от маникюра  Mr. Green

По едно време и зимата постоянно си сменях лака на педикюра, но озаптих поне тази лудост  Wink

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Аз от това лято си избирам тениски и сандали, които да отиват на любимите ми цветове лакове.  ooooh! Положението излиза извън контрол.  Tired Ето и доказателство:

http://media.snimka.bg/s1/0454/027151170-big.jpg?r=0

През зимата лакирам само ръцете, ботуши от които да се вижда и педикюра все още не съм срещнала.  Mr. Green

Ranqua, от къде този Меджик на ГР? Имам доста набелязани цветове, но в БГ не съм ги виждала.  Whistling

# 25
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

През зимата лакирам само ръцете, ботуши от които да се вижда и педикюра все още не съм срещнала.  Mr. Green

А има ама не са за нашите климатични условия  Laughing

През зимата като се събуя боса вкъщи се вижда педикюра обаче  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 10 310

През зимата лакирам само ръцете, ботуши от които да се вижда и педикюра все още не съм срещнала.  Mr. Green

А има ама не са за нашите климатични условия  Laughing

През зимата като се събуя боса вкъщи се вижда педикюра обаче  Whistling


На педикюра, точно зимата нося, екстравагантни и смели цветове, които лятото не смея да сложа, защото само аз си го виждам  Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Аз редовно ходя боса, но ме мързи да се лакирам.  Embarassed Пък и много ми е трудно с това малко "място", само си цапам кожичките и дори лятото я сменя 2-3 пъти в месеца, я не.  Laughing

Тъмен цвят съм слагала само веднъж, тъмносин мастилен, почти черен и ми изглеждаше много грубо.  Tired

# 28
  • Мнения: 556
Kaто сме на вълна педикюр, ето аз какво си спретнах онзи ден-


Лака е на Delia Glamour Summer flash 19. Eто и в комплект с ръцете, на които сложих Opi- Pedal faster Suzi! и само на безименните е с Делиа-та:

# 29
  • Мнения: X
Аз се лакирах с Essie Navigate Her, на снимките е 2 пласта + диамантения топ лак на Инглот.
Тук лакът е на 3 дни вече и не е мръднал, определено забелязах, че инглот-а допринася освен за хубав блясък и за по-голяма трайност.

Общи условия

Активация на акаунт