случва ни се нещо, което аз не намирам за нормално, а педиатърката ни каза, че няма такова заболяване , само с изброените симптоми.
Синът ми си беше с нормално поведение, докато преди 5 дена, зачерви бузи и започна да плаче непрестанно. Няма температура, няма зъби (провери го доктор, а и не се лигави и не блъска неконтролеруемо всичко в устата), не съм му сменяла храната, храни се само с АМ, не е захранен все още. Не съм сменяла прах за пране, нито козметика. Няма обриви по тялото.
Детето не е носено на ръце, не знае какво е това поне от 3 месеца, от както си тръгна баба му. Изведнъж започна да мрънка и това мрънкане се превърна в плач, който не стихва. Оставяла съм го да плаче по 1 час, но той и преди това си беше такъв - опък човек и не млъква. Тази червенина по бузите не отминава дори когато спи и е в покой. Да не говорим, че през деня трудно заспива, а нощем се буди рано - рано. Бузите не горят, не са изпръхнали, няма им абсолютно нищо на допир и вид.
Педи каза, че няма такова заболяване само с червени бузи, изписа ни фенистил капки, от които детето не се повлия. Не зная какво е това. Моля, помагайте.