Юнските проходили крачета, за Първи ден Рожден се готвят вече!

  • 33 574
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36
Привет и от нас ние се поизгубихме ама с това хубаво време сме все навън по разходки.Сега едвам издържаме вътре вече 3 ден.Новата тема е чудесна поздравления за което.
Честити месечинки на порасналите дечица,хайде още малко и се почват големите празненства.
Ире и аз това си мисля като почнат да ме питат сега какво да му купят какво ще измислям.юмайка ми си е заплюла триколка да му купи а от там на татъка идея си нямам какво може да му се вземе.Иначе сега има нужда от ново столче и ще му взимам тази седмица ,а не мога да чакам да кажа на някои за рожденният ден да му купи.
Да питам мамите дето взимат кухня при тях с прясно мляко ли правят кремчетата,и може ли вече да им даваме прясно мляко.А и друго свинско от кога се дава готвят ли там свинско месо.
Ире не знам и аз какво да ти кажа според мен ако видиш че утре се позасилва хремата иди на доктор.С тея зъби няма оправия хрема температура,аз си мисля че докато избият ще побелея и ще се озъба и аз.
И на нас много трудно избиват та не знам.
Кити честита ви Елена да е жива и здрава.
И мен ме тресе треска с този рожден ден и кръщане почвам да се подготвям вече малко по малко да не остава всичко за последният момент.

# 61
  • Мнения: 2 456
Здравейте..

Ире, ако се влоши го заведи, но според мен сополките сами по себе си ако не му пречат да диша не са проблем.

Даги, мен не ме разбира, когато обяснявам, или се прави.. не знам. Понякога му обяснявам нещо съвсем сериозно, а той ми се смее..  Rolling Eyes Това принципно ако ми го направи голям човек съм способна да изпадна в истерия.

Ани, този басейн е супер готин, аз го бях гледала в Баумакс ли беше, вече не помня. Аз бих инвестирала в подобно нещо ако ще го ползва цяло лято, както са и двама, ще се забавляват много. За в Бояна обаче не си струва.


Честити месечинки.   bouquet

Сега да кажа за рождения ден. Явно късметът не е на моя страна, защото питах в 3 пицарии и в трите в неделя имат я бал, я рожден ден.
Всъщност ми се искаше коренно различно нещо, което по стечение на обстоятелствата няма да се случи. Искаше ми се кръщене в много тесен кръг, след това с кръстника и най-близките ни приятели някъде на разходка + ресторант, но....
Предвид това, че може времето да е лошо се съгласих да е в нас. Ще си поканим приятелите и в църквата, а след това, който иска да дойде в нас. Надявам се да мога да приготвя всичко от събота...а Слав обеща да помага. Може би след това ще правим нещо и в бояна..за тамошната рода. И така... май всичко за кръщенето вече е готово..  Rolling Eyes

# 62
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Ехоооо,здравейте Hug

Честити месечинки на мъниците от вчера и днес.Да са здрави и щастливи дечицата Hug

Мейдънли, честити проходили крачета и от мен Hug

Тина Т,да оздравявате HugКак минаха изпитите ?

Ире,дано сополките са безобидни и да са от зъбките Hug

Пао,как е Мартинче ...мина ли му обривчето?

Аурора и на Кали бързо да оздравява.Много е хубава малката госпожица Hug

Ваче,а как е малка Ралка ?

Много майки ми се губят ThinkingДано да се разпишат скоро,че ми липсват Hug

Чинче,сигурно много се вълнуваш.Всичко ще мине гладко и по вода HugЩе чакам с нетърпение снимки Hug Hug Hug

Ани,много хубави идеи,но за нашето домакинство са скъпички Mr. Green

Ние ще празнуваме 3 дни Mr. Green На датата ще сме само тримата вкъщи,в съботния ден ще е кръщенето с най-близките в Дряновския манастир и после на пицария,а в неделя ще има градинско парти и барбекю с приятелите ни и бебетата им с торти,балони и бебешки гласчета Heart Eyes

Времето тук е ужасно,духа много студен вятър и май няма да може да излезем.....скука...опс бебето се събуди и затова изчезвам Hug Hug Hug


# 63
  • Мнения: 141
Здравейте.

Добре,че попитах за идеи за подаръци,аз си набелязах веднага от вашите.Басейн ще вземем,хем лятото ще игаряе на терасата в него,а и за морето така или иначе трябва да купим.Ани,мерси за идеята  Peace
Чин,според педи няма КМ,но днес попитах и се оказва,че има. Rolling Eyes Значи не е това,странна работа,откъде се появи тоя обрив.
Иси  Hug
Ире,според мен не са от зъби.Мартин още влачи едни такива леки сополи,които текат,не му пречат да спи и много леко минаха,в сравнение с предишните два пъти това е нищо.Капах  физ.разтвор,сребърна вода и давах по една ампула витамин Ц,така 4-5 дена и спрях,вече почти няма,чат пат като се разиграе много текват малко.Той и мен зарази и аз така го изкарах,а в парка и много деца са така,може би от ненормалното време така се получи,съмнявам се на всички едновременно зъби да излизат.

Събуди се,ще дописвам ...

# 64
  • Мнения: 4 370
Исси, то и за мен е скъпо това, но ако се понапънем не е невъзможно да го вземем. Но се чудих дали си заслужава. Че за тези пари от там трябва да не излизат. А и пространството е ограничено. Затова се спрях на по скромни неща. Ще ги покажа и тук, ако все пак някой се е ориентирал към градински неща, макар че могат да се сложат и на закрито ако има место:

http://kasida.bg/moni-detska-pyrzalka-s-liulka-293-13228.html

http://kasida.bg/bestway-naduvaem-batut-293-10629.html

Ставам, че Иван се прибра, а иска да правим сладкиш!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Здравейте,
аз няма какво да пиша напоследък, затова и много не се включвам. Още не сме мислили рождения ден, от предната седмица ще си го организираме, семейно вкъщи с най-близките. И за подарък нямам идея още, но при всички положения няма да е толкова обемен и впечатляващ като показваните тук.

Днес ходих на фризьор и си взех малко глезотии за косата, да се почувствам и аз човек. И почвам лека-полека да се ориентирам към работа. При мен не мина номера с чл. 312  Laughing (не знам дали имат право да отказват?!), но пак от вкъщи ще работя.

# 66
  • Мнения: 90
Здраве желаем!
Никак ме няма,но положението е страшно при нас,Надя вади горните зъби и от няколко дни не знам що е сън,що е спокойствие,цяла нощ реве...Давам й нурофен,ама пак.Чудо,чудо.Сега малко позаспа,та да погледна какво става при вас...

Ани,щом парите не са от значение,виж тези нещица тук http://www.teddyshouse-bg.com/bg/pages/detski-kyshtichki-igra/ на мен ми останаха очите.Твоите младежи добре ще се забавляват в подобна къщичка  Wink

Чинче,Ана2 - очаквате ли трепетно рождените дни?  Hug Аз съм се побъркала направо,решила съм да направя тортата на малката,цял ден валят поръчки,носят ми разни фондани,точилки,бои  Laughing  В главата ми само торти,маслени кремове,фигурки,цветя....Надявам се да не се изложа и после да ви се похваля.

Ире,може и зъби да са.Ако няма нищо друго,само хрема,няма смисъл да водиш детето на лекар!

Красчето,в нашата кухня кремчетата са с прясно мляко.Вече съм давала на Надя няколко пъти,няма никаква реакция.Като се замисля,вече всичко е яла май...Без гъби - ШУШИ!  Grinning

ПаО,пропуснала съм за вашата сватба?Кога ще е? Hug Ние пък след няколко дни правим 10 години бракуване,кога минаха...Искаше ни се да забегнем някъде за 1 вечер,ще видим...

Аурора,как топиш Калина,цялата във ваната ли?Не се ли страхува?Браво на детето.

Ставам,че се сами тази вечер,без таткото,да взема да направя нещичко за хапване на тийнейджърката,която напоследък само ме влудява  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 43
Здравейте,
днес ми е много натоварен ден-два багажа да стегна -нашия за гостуването ни при майка и то по-скоро за Дара багаж,а и на ММ ,че нали петък лети.
Иначе от онзи ден ,когато навърши 11месеца Дара спи по 2 пъти и тя -порастна си и тя! Grinning
Чинче,жалко че няма да е точно ,както си го представяш ,но пък нали най-важното е да е весело и да се почерпите за здравето на Нико! Hug
Дидолинка,охх направо като знам ние как не спим и заради пустите зъби много ти съчувствам!
Дара се е заела да си счупи и новото гърне  Laughing след като вчера счупихме старото ,та обикалях да търся същото -е намерих ,но друг цвят !
Шунче,и аз съм така след фризьор -чувствам се нов човек!!! Hug
Ире,много добре ми звучиш!!!Браво на Усмивко,че е такова спокойно детенце,пу-пу! Hug
Лека и спокойна вечер ви желая!!!

# 68
  • Мнения: 4 370
Дидолинке, много хубави тез къщички! Ама то направо си е отделна къща. И акт 16 сигурно ще й трябва.  Laughing Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 169
Добър вечер и от мен Hug
Ние бяхме на гости днес, малко разнообразие от мола (където прекарахме понеделник и вторник Mr. Green).
Бяхме в надежда и там от един магазин взех страхотни пантофи, от тези на бефадо, много са яки, едвам избрах, имаше поне 20 модела. Всичките са точно каквито трябва Laughing
Ето кои избрах най-накрая:

Само, че отдолу са с кафява подметка. Стават си и за навън по двора, направо са си като маратонки Laughing

За гъби говорите, аз не съм давала, то няма и смисъл. Гъбите нямат никаква хранителна стойност, няма нищо полезно или вредно в тях и няма особен смисъл да се ядат, но пък са вкусни в някои случаи Mr. Green

Подаръците и на мен са ми проблем. Поканих вече гости за р.д.-то и всеки пита какво да купи...не мога да измисля...дрехи и обувки си има, ама не знам какво да им кажа друго...играчки , ама какви newsm78 давайте идеи, като гледам и вие се чудите Twisted Evil
Ани, този басейн е супер, но трябва огромен двор и у нас не би се събрал..не че бих дала толкова пари де Mr. Green Ако ги дам, не цяло лято, ами поне 10 лета по цял ден трябва да се ползва Mr. Green

И моя дзвер много го мъчат зъби, точи едни лиги все едно е на 3 месеца...мрънка...но поне спи де, е суче бая, но поне не ставаме през нощта Praynig само се претъркулва при мен Mr. Green

лека от мен, изведнъж много ми се доста Hug



# 70
  • София
  • Мнения: 13 235
Ние ще празнуваме 3 дни Mr. Green На датата ще сме само тримата вкъщи,в съботния ден ще е кръщенето с най-близките в Дряновския манастир и после на пицария,а в неделя ще има градинско парти и барбекю с приятелите ни и бебетата им с торти,балони и бебешки гласчета Heart Eyes

Ей на това му се вика 'Три дни яли, пили и се веселили"  Mr. Green Hug

Ралка е добре. Вече само като й чуя носа да хърка й го почиствам. Утре сме на консултация. Ще искам да я чуят, че кашля, ма от секрета  Wink
Но пък за сметка на това е станала голяма калпзана  Crazy Съдра тапетите в коридора... това кучто ни го правеше  Rolling Eyes Громи всичко каквото намери, мята, блъска.. ужас... а като го видиш навън пред чужди хора е едно синеоко ангелче  Flutter Flutter Flutter А, пропуснах... понякогя се бие доста сериозно. Надявам се какичка да не страда от нападения занапред  Wink

Зверче, честити пантофи!  Hug Кажи кой е магазина? Че Надежда ей я де е.. до нас. Wink Ако ми отговарят на изискванията определено са доста по-красиви от тия дето аз взимам. Цената каква им е?

# 71
  • Мнения: 199
Здравейте и от мен!Доста време не съм писала,но ви чета при всяка възможност. Simple Smile

Малко за нас-Георги проходи.От поне месец беше стабилен,но чак сега се пусна и то защото се беше хванал за федербал и явно си мислеше,че някой го държи. Mr. Green Все още,обаче,се придвижва основно чрез лазене вкъщи.Пораснал е много-9.6кг.,80см.Почнахме да му слагаме синфлорикса,който пропуснахме от имунизационият календар.Днес ще ходя да му правя проба Манту,защото няма белег(както и кака му).От тази година ще го правим къмпингар и мисля да изкараме по-голяма част от лятото на морето.Аз подготвям парти за РД на кака му-ще и направя пиратско парти на Витоша(ако времето го позволи  Praynig).За неговия РД май ще каня само родата у нас,вероятно,но не сме решили окончателно.Ами около нас май това са вълненията.
Връщам се да чета последните стр.,че съм ги пропуснала и не мога да се вкл.адекватно.

Ичка,много съжалявам за баба ти! Hug Hug

Ани,пусни рецептата за пиратските сладки,моля те!

# 72
  • София
  • Мнения: 169
Ваче, магазинът се казва Жаба, на Ломско шосе е, ако идваш от надлез Надежда се пада отдясно (ама какво друго да ти дам като ориентир, малко преди него на един ъгъл има банка ДСК)...цените бяха между 20-26 на различните модели (малко са по скъпи от тези, които ти казваше, ама то 10лв къде ли не се харчат). Иначе са с твърда подметка и висока твърда пета Hug Магазин жаба имало и на Нишава, но не знам точно къде е ...май близо до бул.България се намира.

Забравих да пиша, онзи ден бяхме на консултация, Крисчо е 9700, 78см.

Лек ден за сега от мен Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 142
Магазин Жаба на "Нишава" се намира от дясната страна, когато вървиш в посока към бул."България", малко след като подминеш Фантастико Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 13 235
Зверче, мерси, ще го намеря в Надежда  Hug България ми е много далеч като дестинация  Crazy Те пантофите в Най-най са 18 лв, така че където са 18 там и 20-26. А петата, освен, че е задигната на подметката нагоре и настрани твърда ли е?

Момичета, като гледам вашите дечица с какво тегло са аз не мога да напиша моята "Малка" Ралка колко тежи, че е момиче все пак, а тука има бъдещи свекърви  Crazy Crazy Crazy
Скрит текст:
10,700 беше на последната консултация преди месец.. Днес ще видим, мисля, че е ударила 11 кила  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт