Любители на кучета - 28!

  • 60 029
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 163
Марийке, променяла ли си нещо е дневния му режим, примерно да си отложила сутрешната разходка, за да си около мъжа си?

# 16
  • Мнения: 72
Хайде и аз в новата тема, само хубави новини да споделяме тук  Hug
Поздрави от Чери, която след 10 дни става на годинка. Ще пусна тези дни актуални снимки. Леле как порасна за нула време, чак тъжно ми става

# 17
  • Мнения: 308
Здравейте, чета ви редовно, но предимно се включвам с въпроси, понеже нямам много опит с отглеждането на кучета
Та, от няколко дни забелязвам, че явно някой е изхвърлил кученцето си, понеже личи, че е домашно.Горкото тръгва по всеки.Изключвам да е загубено от някой от града, понеже града ни е много малък, а и не съм срещала обяви никъде.Освен това милото седи все около училището, понеже децата му хвърлят храна
Искам да му помогна и тези дни, когато имам възможност ще го заведа на вет да го обезпаразити и прегледа.Предполагам,че е на не повече от 2-3 години.Писах до Анимал хелп още не са ми отговорили.Интересува ме кой може да ми помогне да му намерим дом след като свикне отново да е около хора и се окопити, понеже не съм много сигурна, че ще мога да го задържа(вече имам куче и не знам дали ще имам възможност за друго)

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, чета ви редовно, но предимно се включвам с въпроси, понеже нямам много опит с отглеждането на кучета
Та, от няколко дни забелязвам, че явно някой е изхвърлил кученцето си, понеже личи, че е домашно.Горкото тръгва по всеки.Изключвам да е загубено от някой от града, понеже града ни е много малък, а и не съм срещала обяви никъде.Освен това милото седи все около училището, понеже децата му хвърлят храна
Искам да му помогна и тези дни, когато имам възможност ще го заведа на вет да го обезпаразити и прегледа.Предполагам,че е на не повече от 2-3 години.Писах до Анимал хелп още не са ми отговорили.Интересува ме кой може да ми помогне да му намерим дом след като свикне отново да е около хора и се окопити, понеже не съм много сигурна, че ще мога да го задържа(вече имам куче и не знам дали ще имам възможност за друго)

Направи снимки и пускай където можеш - дог.бг, Фейсбук (друго не се сещам в момента).  Peace

# 19
  • Мнения: 967
Да се запиша и аз в новата тема!

shalqlqq, навсякъде изхвърлят за съжаление кученца, не знам и аз защо..., какви хора са!

Най-важното при бездомните кучета е да се кастрира! Само така може да се спре безконтролното размножаване! Всички организации са до гуша препълнени, никой няма да може да помогне, положението е страшно! Обикновено ветеринарите правят отстъпка за кастриране на бездомно!

След като е кастрирано, на кученцето може да му се търси дом! Снимки, обяви, питане на познати!
Дано има късмет кученцето! Последните 6 месеца търся и аз на една кучица Горда дом!
В дог.бг при закованите теми
http://forum.dog.bg/forum/55-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%B4%D0%BE%D0%BC/
има важно инфо, какво трябва да се има предвид при търсене на дом, списък с местата, където правят безплатни кастрации и т.н.

shalqlqq, успех! Чудесно е, че не си подминала милата животинка и искаш да помогнеш!

# 20
  • Мнения: 8 163
shalqlqq, успех! Чудесно е, че не си подминала милата животинка и искаш да помогнеш!
Ditto!

# 21
  • Мнения: 297
Аз само да се похжаля, че нашата девойка вече стана мома Laughing Разгони се за първи път сега на почти 8 месеца

# 22
  • Мнения: 654
Аз се чудех къде е моята кучешка дружина,а то нова тема   bouquet
У нас е като плод и зеленчук.
Чери докопа всички череши на неговата височина.
Лъки се покатери на ремаркето да обере сливите.
Дейзи ходи рови картофи.

# 23
  • Мнения: 2 820
Snarky Chimpfanny, и нашето куче сънува и някой път направо "плаче", друг път издава едни силни звуци, подскача целия. Първият път и ние си изкарахме акъла, а после вече свикнахме. Много трудно го и събуждаме при такъв сън.

# 24
  • Мнения: 2 286
И моя куч има такива сънища. Скимти, лае, задъхва се, даже питах вет. дали да не направим изследвания. Но той каза, че било нормално, щом го правел само докато спи.

# 25
# 26
  • Мнения: 8 163
Жгмъц, много са ти хубави!

# 27
  • София
  • Мнения: 11 117

Благодаря ти.
Голяма любов са и то взаимна.  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 360
Марийке, променяла ли си нещо е дневния му режим, примерно да си отложила сутрешната разходка, за да си около мъжа си?



Нищо не съм променяла, но той разбира явно, че когато мъжът ми е у дома той е на първо място.Пък и той е по- строгия Mr. Green, аз предимно гушкам и храня!

# 29
  • Мнения: 4 469
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала и сега не ми се разказва, но все пак да ви предупредя.
Фокс хвана лаймска болест. Не съм виждала такова нашествие от кърлежи в София никога и въпреки обработката с фронтлайн, извадихме последния месец поне 5 броя.
Единия явно е бил преносител и извадихме късата клечка.
Болестта е изключително коварна(хронифицира се) и въобще не е за подценяване.
При нас напр. нямаше някой от класическите симптоми, затова само нашето настояване да се направят всякакви изследвания и тестове  помогнаха  бързо да стигнем до диагнозата.
Лекаря вчера ме предупреди, че симптом може да е даже накуцване на заден крак, което да премине от само себе си...

Стискайте му палци на моето момче ще има нужда за дълъг период от време  Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт