Любители на кучета - 28!

  • 60 008
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 867

Много сладка муцунка е! Heart Eyes И си има двор за тичкане май, ако не бъркам. Peace

# 736
  • Мнения: 313
Sea lights -вие много на едро работите,не ги ли усеща.Нашата на секундата ги е изплюла.Тя четвъртинката някой път набарва,пък захапче и половина да не говорим Mr. Green
Нощни очи-много сте сладки-и синчето и Мартичка.На втората снимка какво киризи така съсредоточено?

# 737
  • Мнения: 555
"Само когато се наложи да давам дронтал е малко мъка с яденето"-за какво е това,предполагам противопаразитно хапче.Нашите не ги знам как се казват-даваме по 3 хапчета на всеки 3 месеца-1 хапче =10 кг от теглото на кучето.
Да, Дронтала е за вътрешно обезпаразитяване. Аз не знам други хапчета като имена. Все това сме взимали, но аз давам половинка, защото тя е 8 кг и като дам едно хапче, което е за 10 кг и повръща задължително  ooooh!
Питала съм вета за други по-слаби, за да и давам точно като за нейните килограми ама ми каза, че дронтала е най-лек като вариант за вътрешно обезпаразитяване.
До сега никога не съм виждала да вади нещо и слава Богу, докато на Леа (уличното, което приютихме) като и дадох дронтал и веднага почна да вади глисти и даже мисля че имаше и тения  Sick Направо ужас. Милите животинки. Като няма кой да се грижи за тях кой знае какви гадини щъкат из тях ooooh!

# 738
  • Мнения: 8 163
Нощни очи, таз Мартин наистина голяма хубавица! Като ги гледах със сина ти и ми стана толкова хубаво, задето сте се намерили със Сладката Хапка...

# 739
  • Мнения: 1 701
Здравейте момичета!
Децата ми излязоха от бебешката възраст и аз вече имам време да обърна внимание и да се погрижа и за някой друг освен тях. Отдавна в мен се прокрадва идеята за домашен любимец. Цял живот съм имала котки и само веднъж куче, но това бяха решения вземани основно от родителите ми. Сега искам да си вземем куче и съм решила да е някаква мини порода. Живеем в къща с двор и имам възможност да гледам голямо куче, но доколкото се познавам непрекъснато ще страдам от това, че горкото е само вън и ще искам да го прибирам.
Днес видях тази снимка, и се омагьосах! Simple Smile Въпреки, че по мое мнение, животното е обезобразено с тези бои, за мен е супер сладко. Не знам обаче каква порода е.
Скрит текст:
Бихте ли ме посъветвали какво куче да си взема. Представям си нещо по-късокосместо от йоркишрски териер, но пък не съвсем голо като пинчер.
На първа страница видях призив да не се купуват кучета от зоомагазин.
Тогава от къде?

# 740
  • Мнения: 572
Ако не държите да е породисто- www.bezdom.com- има и дребнички :о) И все пак каквото и кученце да изберете ви пожелавам много забавни мигове!  Hug Sunglasses Peace

# 741
  • Мнения: 313
Естера -какви малки топчици си имат съседите ви Crazyсупер са,идва ми да ги намачкам едно хубаво
Bertichka-аз не знам нашите как се казват-док ни ги дава и не съм обръщала внимание.В една сива опаковка са и има изобразено черно куче на нея и дозировката1=10кг
Нощни очи-и аз си съчувствам,ама всичко минава много бързо PeaceМалко преди да родя беше изръфала балатма в коридора.Влизам аз в болницата и моя мъж със свекъра го сменили,оправили,да стъпваме на нов балатум с щерката Mr. GreenПрибира на следващия ден от работа/аз още в болницата/-балатума пак изяден hahahaХвърлил й един бой Embarassedи до там с белите.Аааа,след това /и единствена/ беше случката с дивана.Малката беше на 6-7 месеца.Ставам аз,влизам в хола и какво да видя-по дължината на цялата стая дунапрен и дамаска Whistlingкучката пълзи по земята и приближава към мен/знае,че е направила беля/.Обадих се на мъж ми да не би случайно нещо да й се е карал сутринта,той вика-неее,нищо не съм правил.Дори му наснимах за да добие представа на какво съм се натъкнала сутринта JoyТа предполагм,че няква играчка й се е навряла между облегалката и седалката и тъй като дамаската беше стара и тя като е понечила да си я извади с дългите нокти и е съдрала дамаската,станало й интересно и дайййй-се е заиграла и накрая-чудеса Crazy Crazy

# 742
  • Мнения: 8 163
Отивам да правя нова тема, че ще ни заключат!

# 743
  • Мнения: 4 458
Докато новата тема се появи, да отговоря на wish  . Бишонче е това bichon frise. Май  в Б-я се знаят като мини булонка  Peace

Имай в предвид, че са много хумни и са малко по-трудни за възпитание. СПоред мен първо реши какво търсиш в едно куче и тогава гледай за породи  Wink
На пример можеш да си отговориш на няколко прости въпроса като:

* Колко голямо куче искам? Като порода (голямо, средно, малко, мини) и възраст (бебе, младо, улегнало, възрастно)
* Дългокосместо или късокосместо?
* Имам ли време за дълги разходки?
* Как съм със съседите? дали много лаещо куче ще е проблем?
* Какво очаквам от кучето - да седи в скута ми и да се галим или по-активно с което често да играем?
* Мога ли да понасям да бърша лиги или да слушам хъркането на кучето (някои са много зле в това отношение)?

Важно е също да съобразиш възрастта на децата и тяхната активност. Някои породи не се препоръчват за семейства с малки деца защото имат по-малка толерантност към шумове, движения наоколо, галене, дърпане, мачкане... А за някои породи е дори опасно, на пример счупване на кости (чиуауа или по Бг, пинчер, на пример)

ПОсле вече избираш цвета на кучето и от къде да го купиш или вземеш  Wink

# 744

Общи условия

Активация на акаунт