Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 201
Моята докторка каза че вляза ли в 4тия месец, край с дуфастона, утрогестана и фолиевата киселина. Така че стискай още малко.

dream78m, златни ти уста Hug Hug Hug дано!!!!!!!!!!!

# 691
  • Мнения: X
Моята докторка каза че вляза ли в 4тия месец, край с дуфастона, утрогестана и фолиевата киселина. Така че стискай още малко.

dream78m, златни ти уста Hug Hug Hug дано!!!!!!!!!!!

Аз между другото Утрогестана го прилагам вагинално - 2* 2 на ден, защото се било усвоявало по ефективно, пък през устата пия Дуфастон.

Хеее то и за мен дошло, другата седмица съм на БХС - дано всичко е наред.

# 692
  • Мнения: 0
dream78m  и на мен хич ама хич не ми се яде шоколад.После ми остава един кисел вкус в устата.До скоро нищо сладко не хапвах ама сега ми се дояждат разни пастички и тортички.  Mr. Green
DDeli , наистина е мнго гадно само да лежиш в това легло. Аз си казвам понякога, че събота и неделя ще почивам и никъде няма да мърдам. Ама то не се издържа само в къщи. Стискам палци скоро да си по-добре  Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 512
Dream, към манастира точно ходихме, после се върнахме и на рибарника хапнахме, починахме и обратно.
Аз вече не знам дали не изпуснах тези ранни БХС. На ФМ стм на 30.05. Тогава ще видим, кога какво да правя като изследване.
Да ви попитам- ако ми направят УЗ на 30, а БХС два дни след това, може ли?

# 694
  • София
  • Мнения: 7 645
ivka76 - не! БХС се пуска до 24 часа след УЗ! Ама ако ти правят УЗ, можеш да отидеш до МД за БХС и там също ще ти направят УЗ!

# 695
  • Мнения: 637
А самото УЗ какво представлява? Стандартно ехографско изследване или 3д?

# 696
  • София
  • Мнения: 142
Ивка,в сайта на Майчин дом пише всичко,от което се интересуваш Wink Но защо ли имам смътния спомен,че пишеше УЗД да бъде не по-късно от 2 дни преди БХС Rolling Eyes За всеки случай провери.

УЗ е стандартен преглед,на който се измерват различни маркери на плода,не е 3Д.

И на мен не ми се яде шоколад,а по принцип мноооого обичам.Даже си бях купила 3-4 шоколада,а си стоят непокътнати от доста време.Ядат ми се най-вече плодове-всякакви.Днес видях че на пазара има череши и като взема детето от градина ще минем да си вземем двамата.
Също и пастички и тортички са ми се дояли,но е заради рекламата на сладкарница Неделя Laughing

# 697
  • София
  • Мнения: 1 419
*iN eterNo neL Cuore*, МоРсКа СиРеНа момичета браво за хубавите новини   bouquet
Zlatence ами и при мен така, но аз помолих доктора и той обърна екрана и доста подробно и спокойно показа и обясни каквото се вижда!
lana аз пък тъкмо преди малко смятах кога трябва да се хваля за II триместър, тук по една картинка от тема на Ноемврийките началото му беше отбелязано с края на 13 г.с. Обаче сега приемам това, хайде да ни е честито! След няколко дни ще има още много присъединили се към нас  Simple Smile
DDeli сигурно са те хванали вече нервите, но няма как, почивай и това е!
ivka76 ами ти като си решила да ходиш на ранната ФМ, защо ти е да се разкарваш и до МД?  newsm78 Просто съчетай ФМ с даване на кръв и това е! Ще си получиш резултатите пак на същото място, ще си спестиш ходене, чакане, още един УЗ и плащане...

ето тук е табличката, в Септемврийската тема била
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=658892.0

# 698
  • Мнения: 0
Хейй момичета , да се похваля и аз , връщам се от преглед и видяхме сърчицето Simple Smile) Много съм щастлива, май чак сега успявам да се зарадвам истински от факта , че съм бременна , до сега все с едно наум , все притеснения ... Сега идва момента и да кажем на родителите ... мале каква лудница ще бъде следващите дни ужас , ама какво да се прави Simple Smile

# 699
  • Мнения: X
Хейй момичета , да се похваля и аз , връщам се от преглед и видяхме сърчицето Simple Smile) Много съм щастлива, май чак сега успявам да се зарадвам истински от факта , че съм бременна , до сега все с едно наум , все притеснения ... Сега идва момента и да кажем на родителите ... мале каква лудница ще бъде следващите дни ужас , ама какво да се прави Simple Smile

Честито Simple Smile  Приятни вълнения са тези........ние казахме на родителите, и сега майка ми при всяко звънване на телефона подскача, и все ми вика спокойно, спокойно само спокойно   newsm62

# 700
  • София
  • Мнения: 7 645
_ASEYA_VN - йее браво! Вече можеш да си направиш линийка! Честито и давай с приятните новини, ще настане едно планиране... няма да можеш да им смогнеш!

Майка ми сега ноември ще идва, да чистим основно, да пребоядисваме спалнята, да разместваме и да купуваме каквото е нужно и т.н.т. ... стегнала се е - пердета да перем, прозорци да чистим, всичко да е стерилно ...  Joy  hahaha Много се радват родителите, организацията е на пълни убороти... аз може и нищо да не кажа, само да си го родя, направо нямат нужда от мен.. все едно е тяхно бебето!  Blush  Blush

# 701
  • Мнения: X
_ASEYA_VN - йее браво! Вече можеш да си направиш линийка! Честито и давай с приятните новини, ще настане едно планиране... няма да можеш да им смогнеш!

Майка ми сега ноември ще идва, да чистим основно, да пребоядисваме спалнята, да разместваме и да купуваме каквото е нужно и т.н.т. ... стегнала се е - пердета да перем, прозорци да чистим, всичко да е стерилно ...  Joy  hahaha Много се радват родителите, организацията е на пълни убороти... аз може и нищо да не кажа, само да си го родя, направо нямат нужда от мен.. все едно е тяхно бебето!  Blush  Blush

Това е супер, ние трябва пък да сменяме жилището, че с Джоя и бебе ще ние възтясно тук. И после следва същото  Grinning

# 702
  • Мнения: 14
Привет и от мен!!

Поздравление на всички с хубави новинки от прегледи, сърчица, ръчички, краченца и та.н.

Най-благородно завид, завид, на тези които вече се чувстват по-добре и им е просветнало!!!  
Аз съм едва на 28.05 на преглед и след това ще записвам час за раннен скрининг. Моята докторка държи да ходя при Д-р Мазнейкова!!  Вече съм ходила един път, айде и този път...

Аз вече почти се похвалих на всички, но и нямаше как, то аз толкова съм извън кондиция, че близките ми щяха да ме помислят за тежко болна, ако не знаеха причината. Много се старая да изглеждам добре, не пропускам, грим, прическа, тоалетче, доколкото мога да си влизам в дрешките, но на моменти имам толкова изтерзан вид, че не мога да се понасям и сама се депресирам Cry   А и така ми мирише всичко, че не можа да си позволя да изтърпя боядисване тези  дни и малко съм шаренка, абе мъка за суетната ми душичка...... Простете за мрънкьоренето! Няма повече!!

Brayda    мойта майка уговорила щерката да си събира парички да си купува бебе зимата Laughing Laughing Аз нямам нищо против, продавам, който даде повече Wink Wink  


Лека и спокойна вечер на всички сладурки!!

# 703
  • София
  • Мнения: 7 645
dream78m - и аз мислих да сменяме, но кой ще ни вземе с 2 кучета и бебе?!!??!
Иначе нашия апартамент има един голям хол, една отделна малка кухня, една голяма спалня и един голям коридор, баня и складче... никак не е малък, макар че е двустаен! Ще има място за всички, просто исках детска стая, така съм си го представяла винаги, ама няма да е, поне в началото! После ще гледаме да купим някакъв апартамент, а не да лашкаме детето по квартири!

# 704
  • Мнения: X
dream78m - и аз мислих да сменяме, но кой ще ни вземе с 2 кучета и бебе?!!??!
Иначе нашия апартамент има един голям хол, една отделна малка кухня, една голяма спалня и един голям коридор, баня и складче... никак не е малък, макар че е двустаен! Ще има място за всички, просто исках детска стая, така съм си го представяла винаги, ама няма да е, поне в началото! После ще гледаме да купим някакъв апартамент, а не да лашкаме детето по квартири!

Оооо вие сте цвете с тези малките сладури, а нашия дзвер като е 50 кила и изглежда страшен, ще ни е трудно. Но няма как , живеем в едностаен , който може да се пригоди за двустаен, но хич не е голям и ще ни е доста тясно, а и дограмата ни е много зле, не става за бебешоче. Така, че нямаме избор и си търсим нещо наоколо, че комшиите познават кучето, и знаят, че не създава проблеми, а и квартала ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт