Любители на Котки Тема 61

  • 43 917
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Киара супер благодаря за линковете..  bouquet

Прочетох първия покрива с информацията, която сме чели и се разпространява и тук. Книгата много ме заинтригува. Поръчах я заедно с една допълнителна Simple Smile,

Дидитка, абсолютно си права,  доста породи и котки и кучета са създадени така. За бенгалската котка е създадена като порода през 60те  в американско от една дама.

Последна редакция: пн, 11 юни 2012, 02:30 от ima

# 737
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

За промени и добавки на 1ва стр на ЛС до 24 часа.

# 738
  • Мнения: 1
Zdraveite! Za pruv put pisha vav foruma vupreki che chesto cheta razlichni temi.
Vsushtnost turseh druga tema, no mnogo se zaradvah na tazi Grinning az imam kote ot okolo 2 godini, i toi e pochti na tolkova i mnogo go obicham
Skoro reshihme da si imame bebe. Az otdavna znam za toksiplazmozata i tui kato se okaza che imam hormonalen problem i shte ima problem s bebepraveneto Sad reshih da si pusna i test
Okazva se che ima mn visok titur za minala infekciq koeto oznachava che ili e hronichna toksiplazmoza ili podnovena. Te purva mi predstoqt meseci lutane i izsledvaniq. Uj trqbva da imash imunitet, na koeto az se nadqvah kato se reshih na testa SadSad ....
Kakto i da e .. lekarkata preporucha zaduljitelno da mahna koteto Cry
Taka che ako nqkoi e zainteresovan da gleda nashiqt Rino, neka da mi pishe. Mnogo e dobrichuk i smqtam da go izsledvam, no ne mislq che e ot nego zarazata. Puk i chetoh che i kote moje samo vednuj prez jivota si da e nositel.
ami tova e....

# 739
  • Мнения: 616
pimpamimpa ще получиш повече отговри в новата актуална тема, линк към която има в поста преди твоя, в червено. СЪщо така опитай да пишеш на кирилица, много хора не четат постове на латиница а и е против правилата на форума.

Общи условия

Активация на акаунт