SUPERNATURAL: Eat Мe!

  • 25 369
  • 708
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 630
Цитат на:  "зимна роза"
Много ми е интересно новото правило да не се постват частите от епизода в темата, а да се пращат директно на човека, който ще ги събира на куп. Ако всички правят така и никой не знае какво е писал другия, чуден развален телефон ще се получи.
Това явно съм го пропуснала newsm78 надявам се да не е вярно, а просто розето да е останала с погрешно впечатление, защото Импалка прати последната част от епизода направо на "събирача" ни. Никъде не съм прочела да имаме въведено такова правило. Това обезсмисля цялостната идея на форумните епизоди, в които би трябвало да могат да участват всички, а не само събиращия епизода и хората, които му пишат на лично.  Това си е направо дискриминация.  Crossing Arms
В противен случай всеки двама или трима форумци могат да си пращат части един на друг лично с някаква си тяхна договорка и просто да пускат готовия продукт, налагайки тяхното виждане и идеи, без да се съобразят с мнението на другите.  Naughty

Дианка, Розето има предвид, че последната част на последния епизод не е постната в темата. Аз лично си свалих епизода от линка на Бичито, за да мога да прочета докрай всичко.

Иначе аз от доста време не участвам в епизодите по мои причини, но това, което следя в темата, наистина прилича на "прецакай другарче".

# 481
  • Мнения: 6 391
Нищо ново Tired . Затова няколко снимки:
Много полезна вещ - трепе не малка част от гадините:


Статийка за инициативата на winchesterbros.com - пример за фенове, които наистина правят нещо значимо   bouquet :


И накрая един прекрасен колаж:

Бебе Джаред и бебето на Джаред. Сладури Heart Eyes .

# 482
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Мда, от 1 година насам наистина няма нищо ново. Само потни мъже, мускули, мирис на мускус и... (абе, как беше за гладната кокошка, дето сънувала просото?)  smile3507

То именно поради липсата на нещо ново хората масово спряха да идват и да пишат в темата.

# 483
  • Мнения: 0
Цитат на:  "зимна роза"
Много ми е интересно новото правило да не се постват частите от епизода в темата, а да се пращат директно на човека, който ще ги събира на куп. Ако всички правят така и никой не знае какво е писал другия, чуден развален телефон ще се получи.
Това явно съм го пропуснала newsm78 надявам се да не е вярно, а просто розето да е останала с погрешно впечатление, защото Импалка прати последната част от епизода направо на "събирача" ни. Никъде не съм прочела да имаме въведено такова правило. Това обезсмисля цялостната идея на форумните епизоди, в които би трябвало да могат да участват всички, а не само събиращия епизода и хората, които му пишат на лично.  Това си е направо дискриминация.  Crossing Arms
В противен случай всеки двама или трима форумци могат да си пращат части един на друг лично с някаква си тяхна договорка и просто да пускат готовия продукт, налагайки тяхното виждане и идеи, без да се съобразят с мнението на другите.  Naughty

Дианка, Розето има предвид, че последната част на последния епизод не е постната в темата. Аз лично си свалих епизода от линка на Бичито, за да мога да прочета докрай всичко.

Иначе аз от доста време не участвам в епизодите по мои причини, но това, което следя в темата, наистина прилича на "прецакай другарче".

И аз си помислих, че за това се е объркала. Също така забелязах, че редичката ни на пишещите оредя значително. Нз дали е поради липса на време или вдъхновение или именно заради въпросния синдром на прецакването, но е тъжно наблюдение. Забелязах следното явление:
Другарче X, Y и Z решават да пишат епизод, в който могат да участват и всички други другарчета, но другарче X има някакъв замисъл и започва с него. На другарче Y този замисъл му харесва, но не и на другарче Z, което убива героя на другарче X, защото иска неговия герой да прави секс с Дийн/Сам в стил булеварден роман, без да се съобразява, че това изобщо не се връзва със сюжета на епизода или с фактологията или с елементарната  логика, че Сам/Дийн няма да правят секс с някоя си мацка, веднага след като гаджето им се трупяса. И така другарче Z, за да наложи своето желание разваля кефа не само на другарчета Y  и X (най-вече), но и на всички останали другарчета. Но вместо да възроптаят и да кажат на другарче Z, че не може да прави каквото му скимне и е редно да се съобразява ако не с другите другарчета, то поне малко с канона и героите, с които работи, за да не се получават off character ситуации, другарчетата си мълчат и започват да се отказват да пишат едно след друго загърбвайки своето удоволствие, както и удоволствието на другарчетата, които искат да четат написаното от тях.

# 484
  • Мнения: 3 736
Ама вие верно ли се карате? Стига де.  Hug

# 485
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Не, Пуцинка. Не се караме. Просто изясняваме една ситуация, която отдавна трябваше да изясним, но на никой не му се щеше да започва пръв. И нещата продължиха по наклонената плоскост и станаха съвсем зле. Кой каквото е посадил, това ще си пожъне накрая.  Sunglasses 

# 486
  • Мнения: 6 391
Преговарям Сезон 2 Peace :

But I want you to know... I'm here for you. You brave little soldier. I acknowledge your pain. Come here. Too precious for this world.

# 487
  • Мнения: 0
Игнорирането на проблема никога не води до разрешаването му, а единствено до задълбочаването му.

# 488
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Явно аз съм най-големия глупендер, щото въпреки постоянното си присъствие в темата, до сега проблем не съм виждала. Нещо много насериозно сте взели форумните епизоди. Много важно, че другарче А В или С ми пречука героя  Laughing Държа на която и да е от вас повече, отколкото на изявата си като пишман автор тук. Ако искам да пиша сериозно ще съм в литературен форум или пред вратата на някое издателство. Разбира се, че пишем..."хм...глупости". Поне аз винаги това съм писала. Освен това съм една от тези, които говорят най-много за секс. Забавлявам се страхотно с темата, не мисля, че сме изпадали във вулгаризми. И какво лошо има в мъжете и мускулите им  Laughing

Розе, много те обичам, с теб съм прекарала едни от най-хубавите мигове във форума  Hug Харесва ми стилът ти, деликатността, романтичната ти нагласа. Това с "гладната кокошка" все едно не си го писала ти и ще го подмина без коментар. Но...за това светът е интересен, защото понякога някой с нещо ни изненадва.


Мое, стига да ме грабне. И да не е в същия ден като братята, щото мисля тях да си ги превеждам от първи епизод. Mr. Green

Пуциня, ти си некъф дар божи  Laughing   bouquet

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 18:49 от Г. Краули

# 489
  • Мнения: 3 736
Краули, браус! А наздраве.  cheers

Чакай да ме грабне, бе. Ако не ме грабне, няма да го пипам. Ако ме - да кажем, че искам да натрия малко носленца без да ме наричат рейсър.  Flutter

# 490
  • Мнения: 6 391
Ай наздраве, 'начи. Сипвам по едно както го харесвам(е) Hug :

Тридесетгодишно, запомнящо се, силно и изпотено.

И нещо по темата Peace Laughing . Спомних си тази реклама на дисковете за Сезон 6:


Значи скорошните снимки на Дженсън са още оттогава. В този смисъл вече не знам дали са промо снимки за Сезон 8 и дали да чакаме още.

PS. Галче, що ме караш да заставам на пътя на пръските, за да те опазя?

# 491
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Наздраве! Аз вече ви водя с една бира от плажа  Laughing

Ако ме - да кажем, че искам да натрия малко носленца без да ме наричат рейсър.  Flutter

 Mr. Green



PS. Галче, що ме караш да заставам на пътя на пръските, за да те опазя?

Какви пръски  Rolling Eyes Ако са от мъжка пот и мускус  Joy не те карам, ти сама се буташ  Laughing

# 492
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Галче, ти пък си последният човек, когото бих искала да засегна по някакъв начин. В нито един от постовете си НЕ съм визирала теб и, ако с нещо съм те обидила - извинявайPeace

По повод писането на епизодите - никой не се е взел за велик писател. Пишем за удоволствие. Но, както писах по-нагоре, не е гот удоволствието на едни да минава през умишленото разваляне на удоволствието на други. Никой не казва, че епизодите са нещо сериозно. Но всеки, който участва в писането им, отделя от времето си за това нещо. Полага някакво старание. И ми се струва редно да ценим това старание. Пък нека написаното да е несериозно. Мисля си, че когато една работа е колективно занимание, е добре да се проявява колегиалност, ако мога така да се изразя.

# 493
  • Мнения: 6 391
Чудесен анализ, сравним с лупа. Пробвай го сега като огледало.

# 494
  • Мнения: 2 040
Значи скорошните снимки на Дженсън са още оттогава. В този смисъл вече не знам дали са промо снимки за Сезон 8 и дали да чакаме още.
Горещо се надявам да има нови промо-снимки.

Ако ме - да кажем, че искам да натрия малко носленца без да ме наричат рейсър.  Flutter
Joy Joy Joy

The Пуц strikes back.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт