Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 887
Честно казано ви се чудя защо звъните. Ако  преведат детски през съответния ден така или иначе ще разберете, ако ли не- значи няма.
А твърдението, че им костват пет минути само да обяснат и да дадат отговор кога ще са преведени парите е абсурдно- ако всяка майка тръгне да се обажда....И определено служителките не са сложени там само за да си говорят с нас по телефона.

# 706
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
няма смисъл. Конете са с капаци!

# 707
  • Мнения: 35
мами ,ще проверч сега като се прибирам и ще ви пиша,дали има или не. Praynig Praynig

# 708
  • Мнения: 654
на мен само едно не ми е ясно защо въобще тези служители така да ги нарека стоят и си взимат паричките а дори ги мързи да дадат една иформация която е точно 5 мин и се държат с майките толкова долно и унизително все едно като питаме за тези помощи ги вадят от джоба си ама нали точно за това са поставени там да дават инфо
Защото не питате правилно.
Защото повечето от вас имат интернет банкиране.
Защото повечето получават съобщение на телефоните си.
Защото повечето от вас висят във форума и други места и много добре знаят кога и къде има.
Защото тези хора които са там и те са хора.
На стотното позвъняване няма как да издържи дори и да си пази хляба,и ако иска да работи трябва да е вежлив.

Вие тук не проявявате уважение една към друга.
Пише жената -имам детски,друга я заяжда - да ,ама не.Не може да имаш,защото аз нямам.
В Сливен затишие в момента.
Вече се чудя когато дойдат съобщенията дали изобщо да пиша,защото миналия път ме сдъвкаха.
Всичките ми приятелки,които получават детски,получават и съобщения,та информацията ми е от първа ръка.
Няма как да стане.

# 709
  • Мнения: 35
Варна на ДСК-НЯМА Cry Cry Cry

# 710
  • Мнения: 0
не става въпрос само за инфото пък и са длъжни да дадат такова ти се обаждаш да питаш дали са пуснали нареждане за детски а не кога ще ги имаш в картата си по твойта логика защо тогава въобще има телефон за спарвки може ли да ми обясниш ами недей и да се обаждаш и до ной че има документи да оправят не влизай и в сайта им че имат работа да не са длъжни да ти пускат информация там

# 711
  • Мнения: 0
Интернет банкирането е напълно безплатно. Това спестява и нерви и разходки до банкомата.

# 712
  • Мнения: 0
vili - 17.07.2012 г. 11:33:48
SEGA SE OBAJDAH I TAKA MI KAZAHA 4E SA PREVEDENI O6TE NA 13.07. NO GI BAVQT BANKITE SLED 14 :00 6TE IMA PREVOD

# 713
  • Мнения: 0
mix - 17.07.2012 г. 11:45:16
Всеки си говори каквото си иска....Аз съм към експреса - този месец не съм звъняла, но при едно от големите забавяния ми обясниха че социалните пускали към райфайзен които пък препращали към останлите банки. Щом експреса получи парите веднага захранва сметката на съответното лице. Тъй като имах голямо забавяне реших да звънна и до райфайзен. От там ми обясниха че пари не били получили от социалните , и накрая реших да се свържа и със социалните които заявиха ние сме ги пуснали проблема е в банките....прехвърлят си топката, а ние си чакаме....всеки път ще е така, едни ще говорят едно други друго...а ние тук ще се ругаем, ще си разсъждаваме, ще си следим смс-ите и ще ходим през 2 минути до банкоматите

# 714
  • Мнения: 0
това се пише в дарик

# 715
  • Мнения: 1
извинявам се ,че ви питам за този тъп въпрос но нямам възможност да отида до АСП ,приложение 3 ли се подава за детските newsm12 че ще го тегля от нета

# 716
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Мима Тонева, моля те не пускай цитати от Дарик тук! Всеки който иска да види какво пише по другите форуми, може да го направи! А пък точно Дарик е последното място за справка, на което може да се вярва!

# 717
  • Мнения: 11
Дано да ги преведат днес, че ми трябват точно сега. Реално няма никаква причина да се забавят. Дано не е вярно това, че трябвало да минат през Райффайзен - една от най-слабите банки в BG за мен.

# 718
  • Мнения: 35
Интернет банкирането е напълно безплатно. Това спестява и нерви и разходки до банкомата.
Мамче,как става това с нет банкирането,аз мога ли сама да си го направя.И да те питам само още нещо ако може ,картата ми изтича този месец (първа ми е)
от банката ще ми пратят ли нова или аз трябва да ходя до нея или до социалните.Не съм на ясно,може би е смешно,но...не съм ползвала карти до сега

# 719
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Преди крайния срок на картата си ще отидеш до клона на банката, където е издадена старата, и ще си вземеш новата срещу лична карта.
За банкирането подаваш молба в банката, там ще ти обяснят с подробности нещата, понеже има някои неща, специфични за отделните банки.

Общи условия

Активация на акаунт