За балсамите за устни

  • 5 744
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Днес си купих на Нивея- череша, хубав е. Преди ползвах Лабелло- розов, много хубав беше ама и аз не го виждам вече по магазините. Thinking

# 16
  • Мнения: 330
Любимият ми е на Роша.Към 4 кинта май беше.Червен,леко оцветява и придава влажност на устните.А Нивеа изобщо не я смятам за качествена козметика

# 17
  • Nice / France
  • Мнения: 225
В момента съм с  AVENE-Lipstick with Cold Cream за сега съм много доволна.

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 23:27 от svetoslava

# 18
  • Мнения: 5 317
В момента използвам на Юсерин  и Леокрема, и от двата съм доволна.

Преди имах един Лабросан(оранжав),много ми харесваше.

Лабело и аз не съм виждала скоро.Преди имах ягода и беше страхотен и на цвят и на мирис.

# 19
Аз в момента ползвам балсам на Леокрема без вкус и мирис, и съм много доволна, преди това съм ползвала на Ейвън и от него също съм много доволна.......особено от интензивно овлажняващия Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
КУпувам балсамът на Рок от една аптека на бул. Възкресение N1, това е в Красна поляна. Аптеката е между трамвайната спирка и един ТСМ.
Другаде не съм го виждала, на тази цена помислих, че продават тестер на крем, а то се оказа балсам за устни. Худратиращ е и с този ароммат на пъпеш.. Crazy
Днес питах  в друга аптека , те пък ми казаха, че Рок изобщо нямат продукти за устни. 

# 21
  • София
  • Мнения: 1 626
КУпувам балсамът на Рок от една аптека на бул. Възкресение N1, това е в Красна поляна. Аптеката е между трамвайната спирка и един ТСМ.
Другаде не съм го виждала, на тази цена помислих, че продават тестер на крем, а то се оказа балсам за устни. Худратиращ е и с този ароммат на пъпеш.. Crazy
Днес питах  в друга аптека , те пък ми казаха, че Рок изобщо нямат продукти за устни.

Карен, аз търсих с гугъл, и намерих страница на Рок, ама да ти кажа и аз не видях балсам за устни.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 477
Днес питах  в друга аптека , те пък ми казаха, че Рок изобщо нямат продукти за устни.
To и аз не бях чувала да имат newsm78. Аз имам и каталогът им, освен всичко друго. Wink
Та и затова така се изненадах. Освен, че и цената леко ме шокира. Shocked

# 23
  • Мнения: 17 407

Да, това също го имам. Доста е мазничко и придава блясък.По-скоро е като гланц, но е доста добро. Peace


Гланц е, да. За мазно - не бих казала, но аз съм много доволна Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626

Хайде казвайте какви пари е! Утре след работа отивам да си купя! Чорба ще правя вече от балсами и гланцове, ама сърце не ми дава да го отмина, след вашите мнения!

Да, това също го имам. Доста е мазничко и придава блясък.По-скоро е като гланц, но е доста добро. Peace


Гланц е, да. За мазно - не бих казала, но аз съм много доволна Wink

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сега ползвам ягодата на Нивея и както писах в другата тема-не съм очарована. Имам и гланца/ на снимката, която показахте/, но ми е доста мазничко, а много бързо го изяждам. А миналата зима карах с някакъв български за 80 ст.-име незнам, с вкус на портокал, и често казано съм доволна.

# 26
  • Мнения: 5 140
В момента съм с балсам на Леокрема с перлен розов блясък и много ми харесва. Използвала съм на Нивеа и тези българските с пчелен восък, но го дадох на щерката.

# 27
  • Мнения: 231
И аз в момента съм с Юсерин. Доволна съм. От Нивея не съм очарована. Леокрема - само от някои съм доволна. Бях ползвала и някакво българско за стотинки, но име не помня, от което бях доволна. Също така доста добре ми действа гланца за устни на Макс Фактор с балсама, ама е доста нетрайно, така че...

# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И мен много ме е яд за Labello -много добра работа ми вършеха - точно този с лайката, който някой спомена по-горе, ама няма. От известно време ползвам балсам за устни на Body shop  с какао и съм спасена. Като го няма карам с крем, отгоре червило и отгоре гланц - работи , тази зима съм без поражения за разлика от предишни.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 626
Взех си днес балсамчето/гланца на Нивея в тубичката! Супер е! Отговаря ми изцяло на критериите! Мазничко и блестящо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт