СЕПТЕМВРИйските кореми се надуват и сладки бебчета във тях бушуват!

  • 30 394
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 773
Milena_87 аз както бях секцио /сега ще бъда/, исках гащи, които да си опъна до врата. Толкова ми дразнеха на операцията другите. Видях на Авент май еднократни пише , че стават за такива цели но са опаковани и не мога да ги видя.

# 46
  • Мнения: 135
Оо забравих да задам и един доста тъп въпрос,за което ще ме извините Simple Smile.Пише само памперси за бебето и после комплекта за изписване...А докато е в болница с какво е облечено бебето?Това не се бях замисляла.Предполагам им обличат някакви пижамки служебни...но все пак?

Със стерилни дрехи от болницата, няма да ви дадат други да внасяте ...


Milena_87 аз както бях секцио /сега ще бъда/, исках гащи, които да си опъна до врата. Толкова ми дразнеха на операцията другите. Видях на Авент май еднократни пише , че стават за такива цели но са опаковани и не мога да ги видя.
И аз бях така и сега пак ще съм секцио и ползвах на Канпол -5 бр.еднократни гащи, след реанимацията.

# 47
  • Мнения: 369
Milena_87  Laughing Поне в Шейново си имат служебни пижамки, ританки и така нататък...А като цяло съм с 2 ръце за еднократните гащи! След като родих, такова мацане пада, докато ти изтекат лохиите /ужасно миришат също  Sick/ Като ходих да се къпя направо свалям и в коша!
Един съвет: ако си носите превръзки да са много нежни и памучни! Никакви ароматизирани, сатенени е тем подобни. Долу е толкова чувствително, че ще виете срещу луната, ако не ви е мека превръзката  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 478
Форма на припознаването

Чл. 65. (1) Припознаването се извършва лично с писмено заявление пред длъжностното лице по гражданското състояние или с декларация с нотариално заверен подпис, подадена до длъжностното лице по гражданското състояние. Заявлението може да се подаде и чрез управителя на лечебното заведение, в което се е родило детето.

# 49
  • Мнения: 2 802
Оо забравих да задам и един доста тъп въпрос,за което ще ме извините Simple Smile.Пише само памперси за бебето и после комплекта за изписване...А докато е в болница с какво е облечено бебето?Това не се бях замисляла.Предполагам им обличат някакви пижамки служебни...но все пак?

Със стерилни дрехи от болницата, няма да ви дадат други да внасяте ...



Явно зависи от болницата според мен, в нашите дават да се носят дрешки, даже изискват  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 510
Бърз запис.. нямате изчитане  Crazy
Фейт,   bouquet

За дрешките- аз тези за новородено, най- малък номер ги подминавам директно. Вземам следващия. Лъчезар се роди 3550, а първите месеци качваше по 1500. Дрехите, които отговаряха за месеците му изообщо не му ставаха, винаги купувах по- големи  Whistling Затова имаме и съвсем нови дрехи, подарявани, които и един път не е успял да облече. Сега живот и здраве ще си ги ползваме Simple Smile
А комплекта за изписване го поноси малко, докато умалее.

Иначе сме добре вече, здрави (пу-пу) Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 802
Видях на Авент май еднократни пише , че стават за такива цели но са опаковани и не мога да ги видя.

Аз имам на Канпол от миналата година - мога да ти ги снимам да видиш какво представляват  Mr. Green Лично на мен не ми бяха удобно, предпочитах превръзка  Crazy

http://kasida.bg/canpol-ednokratni-sledrodilni-gashti-323-4909.html

Каси ... да се оправяш, пий чайчета ... лимони и никакво излизане днеска  Hug

# 52
  • Мнения: 272
Фейт smile3525 страхотна темичка! И аз сменям цвета да съм в тон.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 096
Аз предпочитах бял лигнин. Много по удобно и чисто ми беше. Но лохиите са си голяма гадост. Бельо си ползвах дълбоки гащи, безшевни. Много удобни. Но са си точно ГАЩИ, не бикини  Joy
В болницата беше в интензивно и го обличаха с техни дрехи. Като го взех аз си го поех и преоблякох с мои.

# 54
  • Мнения: 478
И аз имах от тези на Canpol взех си ги от DM...ползвах ги съвсем за картко ден два някъде на мен ми бяха бая дълбочки и затова неудобни аз обичам гащите да са ми плитки и после минах на обикновени памучни бабешки гащи, които си нагъвах надолу че ме побъркват като са ми до врата Simple Smile

# 55
  • Мнения: 201
Какво е лохии Thinking

# 56
# 57
  • Варна
  • Мнения: 773
Фейт , тези гащи Канпол като , че ли не са много дълбоки. Точно там ми е шева от операцията. Аз понеже никога не съм ползвала еднократни, разбирам, че при тях няма нужда от превръзка ли? Предния път ползвах лигнин, сега ще видим. Безшевните гащи също може и да са ми удобни, но все виждам плитки.

Лохиите са гадно нещо  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 802
Фейт , тези гащи Канпол като , че ли не са много дълбоки. Точно там ми е шева от операцията. Аз понеже никога не съм ползвала еднократни, разбирам, че при тях няма нужда от превръзка ли? Предния път ползвах лигнин, сега ще видим. Безшевните гащи също може и да са ми удобни, но все виждам плитки.


Ами тези на снимката са от ниските, моите са от дълбоките ... стигат над пъпа  ooooh!

ето ги

# 59
  • Мнения: 0
На мен и при двете раждания, незнам дали защото бях със секцио, но не ми даваха да слагам бельо. При първото раждане още не следващата сутрин обух едни прашки и на визитацията се скъсаха да ме бъзикат лекарите и съответно ме накараха веднага да ги сваля. Та през целия престой в болницата, докато обикалях си придържах превръзката с краката. И аз по принцип ползвам лигнин до към 20-тия ден, докато е по-обилно течението, после сменям на превръзки. А гащи - убийте ме, е не мога да нося, само прашки и то дантелени. Памучните ме изнервят и дразнят. Веднъж реших да експериментирам с едни полубоксерки и моя като ме видя реши, че съм се сдобила с най-добрите "страстоубийки". Rolling Eyes Дотам бях с експериментите.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт