СЕПТЕМВРИйските кореми се надуват и сладки бебчета във тях бушуват!

  • 30 442
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 478
Аз миналата година си бях харесала това чиполино http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=902   като характеристики е същото като кенгуруто, но на кенгурото може да му се слага кошница за кола и затова реших да е то...Вносителите на кенгуру за България са Мони Трейд, имат фирмен магазин (или склад не съм сигурна )в Пловдив някъде на Брезовско шосе почти на края на града...И аз се надявам от там да отпуснат хубава отстъпка защото аз мисля да си взема количката, кошницата за кола и шезлонга от тях и ми се струва достатъчно основание да ми ги понамалят малко, но чак август септември ще се занимавам с това Simple Smile

# 721
  • Варна
  • Мнения: 773
antonia79 коя от двете колички ще ти пращат?
Фейт , естествено, че всеки сам избира. нашите улици обаче не са за малки колела. Имала съм и такива и големи, разликата е огромна. Детето не се тресе като диво на всяка дупка и вози супер меко.

Последна редакция: пт, 25 май 2012, 23:43 от Barbera

# 722
  • Мнения: 437
Привет момичета! Много хубави покупки. И леглото е страхотно rossy-pm Тапетите са май като тези, които аз съм си харесала. Качих снимка и на моето тумбаче.
Аз днес цял ден стъргах старите тапети и си чакам утре помощниците за да свършим повече работа и тези дни сме така, че време не остана.
За количките с двойни колела - хубаво е разстоянието между колелата да е по-голямо, че ако им се запречи някой камък става кофти - а по-големи, по-трудно се запречват

# 723
  • Мнения: 7
barbera изчетох го Hug много ми беше полезно  Hug дано да се справим с бебо Peace
обаче сега след статията възниква дръг въпрос,жените раждали секцио дали им дават детенцето веднага да има контакт с мама или се получава да го вземат и да го захранят с шише Blush

# 724
  • shumen
  • Мнения: 18 247
Момичета как сте?Ние сега се прибрахме от село.Утре ще Ви чета и ще кача и мойте снимки вече,стига да ми остане време.

# 725
  • Мнения: 0
Честно казано незнам Barbera . Като име се води Mutsy 4 Rider combi, модел 2009 година. Виждала съм я само на Скайпа, докато ми показваше какво си има, кое и как се сглобява. И те търсиха преди това снимка в нета, но понеже е по-стар модел не откриха същата като тяхната, но ми пратиха подобна снимка и е като тези, които ти си си избрала. Със зимен и летен кош е, а има и приставка за столчето за кола, което може да се слага на рамката. Столчето вече отдавна е при мен и съм го качила в албумчето, но то е купувано отделно и е малко по-ярко червено.

# 726
  • Мнения: 0
francheskasweet аз съм раждала два пъти със секцио и Да, дават ти детето едва на третия ден. Но и при двете съм нямала проблем, веднага след като ги сложих на гърдата засукваха, въпреки, че са захранени с АМ.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 773
francheskasweet и на мен не ми го дадоха веднага детето. Колкото и грубо да звучи хич не би беше до него в тоя момент. Един ден в интензивното, докато се съвземеш...
Антония  марката е същата просто модела е друг. Няма значение количките са холандски и са здрави  Peace

# 728
  • Мнения: 7
antonio,3 дни не си виждаш детето Shocked
аз ходих на свиждане на една приятелка на другия ден и бебето беше при нея,дали това,че е била на часно и във вип апартамент  е повлияло кога да и дадът бебето Thinking или е дуг случая

# 729
  • Мнения: 4
добро утро  Grinning моят корем е толкова гладен, че станах да ям  hahaha палачинки с мед и кафе с мляко  Mr. Green дано да му хареса  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 184
Добро утро.
Фейт, относно количките, които си качила- на мен дилемата ми е м/у Чиполино ултра и кангаро но не Даяна като твоята, а Виктория- с цяла дръжка(мисля че рошличка за нея говори). Аз не харесвам с 2 дръжки и мисля да се насоча към Чиполиното, защото по всяко едно време може да се обърне посоката на движение. Предните ми 2 колички бяха на този принцип и е изключително удобно,за предпазване от слънцето(по онези времена май нямаше чадъри за всички модели). И двете съм ги пробвала в магазин, а едната дори и с дете в нея. А и Дакотата на Чиполино е същата.  Thinking Голямо мислене ме чака. Разглеждах и количките тук в Гърция, но май от БГ ще си купувам. Цените тук са същите, само че в евро.

# 731
  • Мнения: 1 450
F.a.t.e.,цената на количката е висока,аз също мисля да купувам на старо:).По принцип мога да си позволя нова,но не съм сигурна,че трябва да е нова newsm78.Тази в продавалника съм я гледала,много е добра,само ме е яд,че не продават и кошницата за кола:)Имай предвид,че тази количка се продава и с кошче за кола.в Италианския ebay има количката за 450 евро,което пак не е малко,но там има също втора ръка.Всъщност,като за 3 в 1 мисля,че цената е добра,във Вис Виталис имат един цвят намален на 1050 Simple Smile.Не е кои знае какво,но пак е нещо  bouquet

P.S.Сега изчетох всички коментари.Количката,която показах е много маневрена,както казах,изчела съм сума ти ревюта за нея.Двойни малки колелета е добър избор:)


  bouquet

Последна редакция: сб, 26 май 2012, 09:49 от bel4eto

# 732
  • Мнения: 74
Аз също няма да купувам количка. Преди да се роди малката и аз търсих няколко месеца и накрая си взех на старо Cangaroo exclusive за 200лв. Оказа се, че не е толкова важно каква ти е зимната количка. Возила съм Симона малко над половин година с нея. От тогава до сега сме с една супер лека лятна. Повечето ми познати направиха същото. Наистина не се втелявайте много сега, защото после неминуемо ще ви се иска да си купите нещо малко, леко и практично. Още един съвет ще си позволя - отделните дръжки са много непрактични. Дори като говориш по телефона, не може да я буташ, да не говорим, че се налага да пиеш кафе в движение, да се храниш и т.н. Ако пък си мислите за второ детенце, как ще стане да водите с едната ръка голямото, а с другата да бутате. Аз мисля живот и здраве като направи детето 6 месеца да взема пак някоя лятна количка и готово.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 7 445
Добро утро, момичета!Аз пак се събудих в ранни зори, хапнах, гледах телевизия и пак съм задрямала досега.
На мен за количките ми казаха, че е добре да са с двойни колела, защото били по-маневрени. Не знам дали е така. Последната количка , която съм бутала е на брат ми роден '86 Laughing
На всичко отгоре се опитва да ми излезе мъдрец. Мога ли да пия някакво болкоуспокойтелно?

# 734
  • Мнения: 1 450
lina_bs ,на мен ми позволяват да пия парацетамол,но все пак можеш да питаш твоя лекар.Иначе,ако отидеш на зъболекар,там може да ти сложат дренче(не знам така ли се казва точно),което намалява възпалението ако има гнойна торбичка.Но пак трябва да питаш зъболекаря,защото не знам дали става за бременни.Успех

Общи условия

Активация на акаунт