Lancôme

  • 113 075
  • 663
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 912
Splendora   bouquet много благодаря за съвета   bouquet

# 601
  • София
  • Мнения: 1 500
И трите серума, за които пишеш, са много хубави; аз ги редувам в момента (Женифик от мостра, другите в пълни размери) и не мога да се начудя на преобразяването на кожата. Най-бързи и видими резултати (но подозирам, че по-скоро визуални, не дълготрайни) имам от Идеалиста - защото матира хубаво кожата и я заглажда.

Идеалистът, от който си доволна е серумът или този за свиване на порите?

# 602
  • Мнения: 2 843
Ползвам Pore Minimizing Skin Refinisher - той пак е серум; и, да, точно за свиване на пори е. Не ги свива така, че да не се виждат (такъв продукт досега не съм открила), но матира много добре, изравнява тена, по време на употребата му не ми излизат никакви пъпки и несъвършенства, спогажда се с грим. Много добра комбинация е Идеалист и отгоре Супердифенс на Клиник (тип смесена към суха кожа, нищо, че моята е по-скоро мазна, кремът е много лек).

# 603
  • София
  • Мнения: 1 500
Много благодаря   bouquet, отдавна му се чудя, но ще го взема и него, пък ще мисля къде да го включа задно с Визионера и Женифик.  Simple Smile

# 604
  • Мнения: 2 843
Много добре се получава Визионер и след него Идеалист. Въобще Идеалист е серум, който не омазнява кожата изобщо, а дори я матира, затова е приложим с всичко (друг серум или крем). Само проблемът с липсата на слънцезащитен фактор остава. Когато съм вкъщи, ползвам Визионер и Идеалист или Женифик и Идеалист. Когато съм навън обаче: Идеалист и отгоре Супердифенс, защото той е с 25 фактор.

# 605
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Ще има нов ФДТ Simple Smile

# 606
  • Мнения: 338
babyeyes, благодаря! А каква е разликата между stay in place и light варианта в покривността? Rolling Eyes



# 607
  • Мнения: 178
Момичета, ползвали ли сте крема Genifique? Вчера го сложих и ми се пообели носа, чудя се дали е от него, няма логика да е изсушаващ, нали?

И още един въпрос, скоро ще си поръчвам пак Hydra Zen, нощния или този с фактор да взема, имат ли друга разлика освен фактора?

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Аз съм пробвала и двата варианта на Genifique от мостри и нямах такъв проблем, изобщо не ми е изсушавал кожата. Това ще е следващият ми крем.

# 609
  • София
  • Мнения: 1 079
Genifique са доста богати и мазни кремове, не вярвам да е от това Peace

Аз съм в търсене на идеалния крем за околочната зона.
Пробвах отливка на Genifique, много ми хареса особено серума,но не ми се купуват 2 продукта Rolling Eyes
Хареса ми още Night repair на EL но ми се струва, че е за по-зряла кожа Tired
От мостра- Shiseido, дойде ми твърде мазен.Ползвала съм още All about eyes - Clinique, но май също не е моят.
В момента ползвам Clarins - Eye Contour Balm, без да съм особено впечетлена.
Имам мимически бръчици и подпухване от нередовен сън Tired

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 16:20 от Vikute

# 610
  • Мнения: 178
Мерси за отговорите! Продължавам да се мажа с него, като избягвам носа и ми харесва.

# 611
  • София
  • Мнения: 438
Момичета, дайте съвет от къде да се сдобия с едно червило на Ланком  - Oh la la ? Така се казва, няма номер. Това е лимитирано червило и в БГ даже не са го и чували. Благодаря

# 612
  • Исландия
  • Мнения: 60
:
Хареса ми още Night repair на EL но ми се струва, че е за по-зряла кожа Tired

ANR околоочен е за всяка възраст, но за много зряла не би бил достатъчен. Комплексен крем против тъмни кръгове, дехидртатация, пази от фини линии, омекотява, действа против подпухване, подобрява качеството на кожната тъкан. Серумът ANR  е за всеки тип кожа и възраст- превенция, корекция, хидратация, макар че технологията е му по-различна.
От Ланком опитай Primordiale  Skin Recharge, комфортен гел-крем. HydraZen също е насочен засправяне с тъмни кръгове, подпухване, фини линийки от дехидратация Peace

# 613
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Момичета, ползвали ли сте крема Genifique? Вчера го сложих и ми се пообели носа, чудя се дали е от него, няма логика да е изсушаващ, нали?
...

Моя близка приятелка - взе цялата серия и пострада много - нещо, като алергия с рани и възпаления ....

Явно не понася на всеки  Sad

# 614
  • София
  • Мнения: 4 094
Момичета, ползвали ли сте крема Genifique? Вчера го сложих и ми се пообели носа, чудя се дали е от него, няма логика да е изсушаващ, нали?
...

Моя близка приятелка - взе цялата серия и пострада много - нещо, като алергия с рани и възпаления ....

Явно не понася на всеки  Sad

Мислех си, че аз си внушавам! И при мен се получи нещо такова. Кожата ми изсъхна ужасно след по-продължително ползване на серума ( около 3 седмици) . По принцип съм с мазна кожа и това ми е неестествено. Отдавах го на зимата, но май е от серума...

Общи условия

Активация на акаунт