Да дариш живот, с цената на твоя

  • 5 125
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Наистина момичета, много внимавайте когато пресичате, колкото и да бързате, не си заслужава за 2 спечелени минути, притичвайки през улицата, да пострадаш.Дано Бог ни пази всички!Много често ги сънувам Ивчо и Вени, поне така са до мен.Женя, сина ми е на 4 годинки,кзва се Мартин, аз съм на 23г.Може би сме се виждали на площадката Simple SmileТвоето детенце се казва Поли, така ли?Аз повечето познавам дечицата по имена, майките само по физиономия, но няма как да не сме се виждали, ако сте излизали в квартала.Нали знаеш, че тук сме си като едно голямо семейство- всички се познаваме.Един страничен въпрос-не ти ли липсва квартала?Аз много си го обичам:)Когато излезнеш лятото винаги има познат, с който да пиеш кафе.

# 16
  • Мнения: 448
Искам само да кажа, че днес се навършват 4 години от трагичната вечер на 8ми март 2002г., когато загубихме завинаги скъпите ни приятели Ивчо и Вени.Нека почиват в мир душите им.Запалила съм си три свещички и се помолих тихичко за здраве и пълноценен живот на малкия Любчо, както и за покой за родителите му.Нека всички дечица на света са здрави и щастливи, а родителите им горди!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 098
Нека почиват в мир душите им,и да не спират да бдят над малкият ангел. Cry  Cry  Cry

# 18
  • Мнения: 1 215
Това е ужасна трагедия, аз за съжаление не съм чувала за случая, но сега докато четох ме побиха тръпки.
Дано душите им да са се преселили на едно по- хубаво място, откъдето да бдят над малкия храбрец.

# 19
Невена или както и казвате Вени беше моя съученичка  в техникума. Дано спокойното и усмихнато момиче сега е на по-добро място...не мога да пиша без сълзите...дано детето и е по-добре...

# 20
  • Мнения: 13
За голямо съжаление такива случаи са все по- често срещани. Ужасна трагедия. Колко много мъка може да  побере ,едно човешко сърце.

Общи условия

Активация на акаунт