Fashion Days отговаря на вашите въпроси

  • 135 836
  • 875
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да попитам нещо, което отдавна ме интересува. В общите условия и по-точно чл. 7.9 за връщане на продуктите пише, че на страницата на всеки продукт може да се види дали той би могъл да се върне или не. Аз обаче такова нещо не съм видяла, а продукти много съм гледала. Питам конкретно за часовник, не е малко пари и имам колебания дали си заслужава, но няма как да го видя на живо и на ръката си затова искам да се презастраховам. Та вторият въпрос е мога ли да върна нещо (часовник в случая), което просто не ми харесва как стои?

Благодаря предварително!

Иначе съм правила няколко поръчки от сайта - дойдоха в срок и бяха чудесни Simple Smile

# 361
  • София
  • Мнения: 4 070
Обикновено само за гащи пише, че не може да се върнат.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 3 418
По закон всичко може да се върне стига да е в състоянието, в което сте го получили. В оригинална опаковка, с етикет и всичко както трябва да е. Аз съм връщала неща, защото не са ми харесвали и никога е нямало проблем. Това е твое право по закон.  Peace

# 363
  • Мнения: 2
Здравейте! Искам да попитам нещо, което отдавна ме интересува. В общите условия и по-точно чл. 7.9 за връщане на продуктите пише, че на страницата на всеки продукт може да се види дали той би могъл да се върне или не. Аз обаче такова нещо не съм видяла, а продукти много съм гледала. Питам конкретно за часовник, не е малко пари и имам колебания дали си заслужава, но няма как да го видя на живо и на ръката си затова искам да се презастраховам. Та вторият въпрос е мога ли да върна нещо (часовник в случая), което просто не ми харесва как стои?

Благодаря предварително!

Иначе съм правила няколко поръчки от сайта - дойдоха в срок и бяха чудесни Simple Smile

Здравейте,

Включваме информация, единствено в случаите-изключения, когато не може да се връща: долно бельо, долна част на бански и козметика. Не е проблем да закупите часовник и да го върнете в определения срок, ако не Ви допадне или не е Вашият размер. В такъв случай трябва да ни информирате за Вашите намерения. Отделът ни за обслужване на клиенти работи денонощно и колегите ни са на Ваше разположение по всяко време. Можете да се възползвате от безплатния ни телефон за връзка: 0 800 466 00.

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
В случаите, когато продуктът просто не ни харесва /без да е дефектен/ доставката по връщането е за наша сметка, нали?

# 365
  • София
  • Мнения: 4 070
да

# 366
  • Мнения: 2
В случаите, когато продуктът просто не ни харесва /без да е дефектен/ доставката по връщането е за наша сметка, нали?

Здравейте,

Да, когато връщате продукт към нас, който не е Ваш размер или просто не Ви допада, разходите по връщането на продуктите са за Ваша сметка.  

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Имам питане, относно следния артикул, които не успявам да закупя в последните кампании на марката, в предходните кампании цената му беше около 145лв.,

http://www.fashiondays.bg/product/roberto-cavalli-woman-snake-gl … ry-watch-1391922/

На какво се дължи разликата в цената от близо 90лв., след като цените на другите артикули от кампанията на Roberto Cavalli, не са променени?

# 368
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да попитам нещо, което отдавна ме интересува. В общите условия и по-точно чл. 7.9 за връщане на продуктите пише, че на страницата на всеки продукт може да се види дали той би могъл да се върне или не. Аз обаче такова нещо не съм видяла, а продукти много съм гледала. Питам конкретно за часовник, не е малко пари и имам колебания дали си заслужава, но няма как да го видя на живо и на ръката си затова искам да се презастраховам. Та вторият въпрос е мога ли да върна нещо (часовник в случая), което просто не ми харесва как стои?

Благодаря предварително!

Иначе съм правила няколко поръчки от сайта - дойдоха в срок и бяха чудесни Simple Smile

Здравейте,

Включваме информация, единствено в случаите-изключения, когато не може да се връща: долно бельо, долна част на бански и козметика. Не е проблем да закупите часовник и да го върнете в определения срок, ако не Ви допадне или не е Вашият размер. В такъв случай трябва да ни информирате за Вашите намерения. Отделът ни за обслужване на клиенти работи денонощно и колегите ни са на Ваше разположение по всяко време. Можете да се възползвате от безплатния ни телефон за връзка: 0 800 466 00.

благодаря! Simple Smile

# 369
  • София
  • Мнения: 29
Ще ми повярвате ли, че от три поръчки на обувки и трите са ми с проблем!!! И днешната ме изуми, като си отворих кутията. Поръчах си два чифта обувки - розови и сини. Та сините си бяха чисто черни... Нямам думи просто! След първия гаф си дадох един месец почивка от ФД и явно тя ще се превърне постоянна  Rolling Eyes

# 370
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Ще ми повярвате ли, че от три поръчки на обувки и трите са ми с проблем!!! И днешната ме изуми, като си отворих кутията. Поръчах си два чифта обувки - розови и сини. Та сините си бяха чисто черни... Нямам думи просто! След първия гаф си дадох един месец почивка от ФД и явно тя ще се превърне постоянна  Rolling Eyes
Месечинка, явно хич не ти върви с този сайт, време е за промяна  Wink

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Днес и аз си получих поръчката. Бях поръчала машина за паста, тиган с керамично покритие и отварачка за консерви на марката Peterhof.
Тиганът изглежда супер евтино и смотано. Тиганите на Sapir, които се продават по 15-тина лева в супермаркетите изглеждат по-стабилни. Този, който поръчах е супер лек /което не е положително качество за тиган/, дръжката му е една смотана пръчка, която се вади и слага. Абе с една дума тиганът изглежда като купен от магазин за 1 лев. За отварачката още нищо не мога да кажа, но и тя не изглежда обещаващо.
Поне машината за паста /за която си мечтаех отдавна/ изглежда стабилна, масивна и качествена. Вече даже я оползотворих - добре се справи с правенето на фетучини.
Ама всичко останало  Sick

# 372
  • Мнения: 3
да попитам пак предварително - видях, че поръчката може да се отмени преди нещата да са пристигнали в международния склад. А може ли да се отмени част от поръчката и как се процедира?

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
да попитам пак предварително - видях, че поръчката може да се отмени преди нещата да са пристигнали в международния склад. А може ли да се отмени част от поръчката и как се процедира?

Направо се обади да ги питаш по телефона, а не чакай да ти отговорят тук, защото от ФД започнаха да се появяват все по-рядко във форума. Защо ли  Thinking

# 374
  • Мнения: 2
да попитам пак предварително - видях, че поръчката може да се отмени преди нещата да са пристигнали в международния склад. А може ли да се отмени част от поръчката и как се процедира?

Здравейте,

Системата ни не позволява да отмените част от направената поръчка. Това, което можете да направите, е да върнете продуктите към нас след като пристигнат. Можете да се свържете с колегите ни от отдел Обслужване на клиенти, ако искате да получите повече информация. Телефонът за връзка с нас е безплатен: 0 800 466 00.

Общи условия

Активация на акаунт