Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 54
Определено е страхотно! Ще се помъча да разчета името на блога.  Laughing

http://kristianathe.blogspot.com/

http://www.youtube.com/watch?v=Gu6kaJd2Qwc

# 616
  • Мнения: 34 799
От Naked палитрата ползвам също само 3-4 цвята. Даже се чудя за какво я купих, ама пуста лакомия за сенки Blush
Е как за какво, като свършиш твоите любими цветове ще ги разменим двете палитри, защото моите също свършват, а имаме различни любими. Whistling Heart Eyes Hug

# 617
  • Мнения: 13 804
На банера в дясно има една снимка, окото прилича даже на моето

densi аз съм много далече от привършване на цветовете! ама като наближи момента ще ти кажа Hug

# 618
  • София
  • Мнения: 1 691
И аз, след препоръка на Жаки, си взех матовия бронзър на Есенс. Идеален е  Peace

Веси, станали са много хубави и двата грима. Кое е кафявото? Много ми харесва  Crazy
Коралът на ФлорМар е много хубав  Heart Eyes Аз си взех днес още две техни единички. Много ги харесвам повечето им единични сенки  

# 619
  • Мнения: 13 804
Eeeee сега след този грим искам и аз такъв матов прасковен цвят Sad
Много готина тая мацка, абонирам я Peace И има страшни очи Heart Eyes

# 620
  • Мнения: 54
Eeeee сега след този грим искам и аз такъв матов прасковен цвят Sad
Много готина тая мацка, абонирам я Peace И има страшни очи Heart Eyes

Скрит текст:
Наистина много приличат на твоите.

Аз вчера се гримирах с прасковено, отдолу сложих бяла база. Макар, че ми е от 88 неутралната палитра, цветът стана много наситен, и издържа цял ден.

# 621
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
хм, нещо, като ефекта  бялата водна база  newsm78 Rolling Eyes за яркост  Embarassed


На мене повече ми харесва 2-рият грим със зеленото и жълтото Simple Smile
a.l.e.n.a aз го правя като "cut crease". По-дефинирано е и придава на окото нещо като 3D eфект

Скрит текст:
тоя грим между другото е много готин Peace

А при по-зрели жени създава илюзия, че окото е по-опънато и повдигнато нагоре. (стига да се направи добре, защото иначе става обратният ефект)

ехааааа , това, което си показала мнооого  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми хареса - и аз ще опитам  Grinning

# 622
  • Мнения: 118
Страхотна темичка момичета прочетох я за последните 2-3 дни.
Жаки и НовембърРейн са моето вдъхновение,просто прекрасни   bouquet

Аз наскоро си взех точно бронзъра на Есенс,този за блондинки и много ми харесва за скулптуриране.
Набелязала съм и руж на Катрис и гел-очната линия на Есенс,ако намеря тук НЕпипана от клиентки  Rolling Eyes

Ще питам и в тази тема:какво мислите за единичните сенки на Катрис? Допаднаха ми няколко цвята като гледах днес в Лили.

# 623
  • Мнения: 15
Ето грима ми от днес, има леко подобрение в снимките, но отново на живо е доста по-ярък:
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=9
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=10
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=11

# 624
  • Мнения: 13 804
Ето грима ми от днес, има леко подобрение в снимките, но отново на живо е доста по-ярък:
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=9
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=10
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=11

Mного харесвам на долният клепач да има тюркоазено или небесно синьо! Много ти отива Hug

# 625
  • Мнения: 118
Много е хубав грима,сигурна съм,че на живо е още по-хубав!
Напомня ми на едно клипче,което май беше постнато в тази тема-то беше с кафяви/бронзови цветове на горния клечач и синьо на долния.

# 626
  • Мнения: 13 804
Не знам дали сте го правили в темата до сега, но ще е много интересно ако всеки месец в началото гласуваме за някакъв грим. И в края на месеца на точно определена дата всички да покажеме какво сме измислили, без никакви ограничения, кой каквото си представя под даденото мото!
И за да не взимаме идеи една от друга ще качваме снимките в точно определен ден и час. (като винаги ще имаме поне месец време за да го измислим и направим) Какво ще кажете? 1crib


Страхотен бронзов тоуп грим на Агилера
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 01:30 от Жаки°

# 627
  • София
  • Мнения: 1 691
Stardust, уникално е!!! Страшно много ми харесва как се е получило  Heart Eyes

Жаки, много съм ЗА! Звучи супер интересно Simple Smile

# 628
  • Мнения: X
Не знам дали сте го правили в темата до сега, но ще е много интересно ако всеки месец в началото гласуваме за някакъв грим. И в края на месеца на точно определена дата всички да покажеме какво сме измислили, без никакви ограничения, кой каквото си представя под даденото мото!
И за да не взимаме идеи една от друга ще качваме снимките в точно определен ден и час. (като винаги ще имаме поне месец време за да го измислим и направим) Какво ще кажете? 1crib

Аз съм съгласна. Ще ви наблюдавам с удоволствие.  Laughing

# 629
  • Мнения: 13 804
Aaaa всички ще участвате! Кой както може, независимо дали снимано с gsm или фото.
Няма да правиме професионални снимки за Vogue, я Grinning

и за да не е супер лесно като например: лилав или зелен грим може да има тематики като "November Rain" или "Bahama Mamma" примерно. Име на филм, песен, картина....колкото по-креативно толкова по-добре

И после с най-добрите визии на грим среща в някой клуб

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 01:47 от Жаки°

Общи условия

Активация на акаунт