MAC & Sephora - 5 тема

  • 57 311
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 215
Подкрепям козметиката на Пупа и за мен е много добра. Ще направя отделна тема за нея. Peace

Готова е!

Ще направя и за Кико! Hug  bouquet
Мерси densi    bouquet
Скрит текст:
между другото аз много пъти съм си мислила да направя теми за тях,но си мислех,че никой няма да пише,защото не съм видяла някой да обсъжда Пупа ,а Кико няма в България,много се радвам,че направи Simple Smile 

# 721
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти,Денси за включването  bouquet Снощи пристигна пудрата-невероятна е Heart Eyes беше любов от първо докосване Heart Eyes Наистина имах усещането за влажна целувка Wink за първи път пробвам нещо подобно-та,първоначално все си мислех,че е от четката Wink-пипам я-суха,а топна ли в пудрата и нанеса ли на лицето-мокрее ми Wink
Това ми е първият продукт на МАК и усещам,че при следващото си посещение до София,ще посетя магазина.Правили ли сте досега някаква класация,от рода "моите любими 5/10... Wink/ продукта? Ще ми е интересно и ще ми помогне да се ориентирам при следващата си покупка/не съм забравила още soft and gentle,както и задължително да пробвам червилата Peace

# 722
  • Мнения: 3 675
Купих си Light Touch Pressed Pigment на MAC  Simple Smile

Искам да го ползвам самостоятелно за очите или в комбинация с други сенки.
Проблемът при Light Touch е, че не знам как да го нанасям за да не ми се рони по бузите Blush
Вчера го пробвах и многоооо ми хареса, но след известно време забелязах, че и под очите съм започнала да лъщя  ooooh! Rolling Eyes
Същият проблем имам и с още едни минерални сенки на МАС - те също мнгооо ми харесват, но това лъщене под очите и бузите въобще не ми харесва и за това избягвам да ги ползвам  Sad
Има ли някакъв начин за да се избегне?  newsm78


*Biskvitka* , по-добре не го посещавай! Мен този магазин ме разори  Crazy
Аз имам soft and gentle, но сега искам да имам и твоята пудра  Laughing

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 07:52 от B & C

# 723
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз се зарибих по пудрата, след тези описания  Heart Eyes
Каква й е цената, Бисквитке?
А Soft & Gentle, по ползвам абсолютно всеки ден откакто го имам.

# 724
  • Мнения: 31 342
За мен пудрата по-добра от Soft & Gentle. Харесва ми повече като нанасяне, усещане, не блести така и става за поече неща.
Тзи магазин наистина е супер опасен, защото парите изтичат там като вода през канал. Винаги има нови колекции, нови желани неща, нови зарибявки. Колкото и воля да имаш, трябва да нямаш пари иначе винаги се излиза с по-нещо.

# 725
  • Мнения: 13 627
Топ продукти са им скинфинишите, магическите пуди, сенките, червилата и ружовете Peace

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мда....пудрата наистина е страхотна/не зарибявам непритежаващите я Mr. Green/,не мога да си се нагледам Wink За цената не съм много сигурна,но пудрата,заедно с четката струвата около 60 лв.

# 727
  • Мнения: 13 627
Oт Щатите ли ти е купена? Тука само пудрата е 60

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Не,от София Peace Приятелката ми ползвала някакви отстъпки/аз й бях дала 60 лв.за скинфиниш-а и тя каза,че са стигнали Peace

# 729
  • Мнения: 13 627
Доста добре.....пудрата ако не се лъжа е 60-65 лева. А 188 не ми се мисли колко е. В Германия е 42 евро ooooh!

# 730
  • Мнения: 682
Страхотно! Нямам търпение за тази нова колекция на Guerlain http://www.temptalia.com/guerlain-holiday-2012-collection-liu  Heart Eyes


Лелееее... Усещам как най-накрая ще се пречупя за метеоритите. Mr. Green Blush А палитрата е страхотна, ужасно много ми харесва и от сега се чудя как ще и устоя. Пуста краста, а си имам Нейкид палитрата и изобщо нямам нужда от още кафеви тонове... ooooh!

# 731
  • Мнения: 13 627
Искам само това златното чудо за пръскане Heart Eyes от много време му се каня. Знаете ли каква му е цената при нас?

# 732
  • София
  • Мнения: 1 611
Страхотно! Нямам търпение за тази нова колекция на Guerlain http://www.temptalia.com/guerlain-holiday-2012-collection-liu  Heart Eyes

Лелееее... Усещам как най-накрая ще се пречупя за метеоритите. Mr. Green Blush



И аз точно метеоритчетата искам  Heart Eyes

Ходих сега до MAC да си я взема тази пудра, да видя какво толкова не й харесвате  Laughing Взех Truth & Light, но си харесах и Honey Rose. 62 лева е. Няма нова колекция в MAC. Казаха, че всеки момент чакат зареждане.

В Сефора още не са заредили Too Faced.

Рапорт даден Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 14:07 от Elle-même

# 733
  • Мнения: 372
Искам, искааам!  Two Hearts
Скрит текст:

# 734
  • София
  • Мнения: 1 611
Feeling, тази снимка е фалшива, няма такава синьо-зелена палитра.

Общи условия

Активация на акаунт