Няма радост по-голяма, да тупка сърце под сърцето на мама! Септемврийки 2012!

  • 23 228
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 802
Фейт две хавлийки са добре. Аконе ти стигат ще вземеш в последствие. Забравих да ви кажа не взимайте от тези малките размери - и до 1г не стигат вече.

 Mr. Green късно е .. моите са купени още миналата година, едната жълта, а другата е розова ... ще ги поизползвам малко и после нова  Heart Eyes

Анхела ... ще имаме ли фото на хавлийката  Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 237
дано скоро да докарат и други бройки, защото цената за орган.памук си заслужаваше  Hug
Дано, има още доста време. Аз сега си харесах и една пелена от органичен памук от друг сайт, и мисля да я взема за изписването.
Анхелка, със здраве да си я ползвате  Hug Тъкмо за госпожицата ще има розова хавлийка от батко и  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 33
Добър ден момичета!А аз се притеснявах за ЖК и си мислех,че само мен ме претупва така доктора,а се оказа че такава е практиката.Всеки месец ходя на ЖК в последният ден на болничния,пита ме за оплаквания,пуска ми кръв и урина,до сега 2 ми е мерил кръвно и май е това.Бебка  всеки месец я гледаме,но си заплащам по 20 лв.защото 2 безплатни прегледа минаха още в самото начало.Момичета искам нещо да ви питам:от 2 дена бебка много малко шава,това нормално ли е,шава се,усещам я,но не е толкова активна както преди я усещах?Хубав ден ви желая!

# 723
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз имам една хавлия от каката и не мисля да купувам други. Защо ви са толкова много? По принцип може върху нея да слагате мека пелена, която попива много добре. Така и хавлията се запазва чиста малко по-дълго от омазняване.

# 724
  • Мнения: 272
Фейт две хавлийки са добре. Аконе ти стигат ще вземеш в последствие. Забравих да ви кажа не взимайте от тези малките размери - и до 1г не стигат вече.

 Mr. Green късно е .. моите са купени още миналата година, едната жълта, а другата е розова ... ще ги поизползвам малко и после нова  Heart Eyes

Анхела ... ще имаме ли фото на хавлийката  Heart Eyes
Момичета, а вие на какъв размер сте се спряли. Май е добре ако се намери -100 см на 100 см или има и по-големи.newsm78
Анхелка, отидем ли веднага ще пиша. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 237
Barbera, като се изпере едната, нали трябва да има друга? За мен две трябва да има при всички сучаии, винаги има непредвидими обстоятелства. Пишкането е най-малкото и чисто  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 55
paca73, при мен шава различно също, понякога зависи накъде се е завъртяла, имаше дни в които заради посоката май я усещах по-малко, а в други направо ми рита в ребрата или по коремната стена, всеки ден е различно.

# 727
  • Мнения: 4
Ева - благодаря  Hug след малко ще кача снимка, обаче е от сайта - майка ми не разбира да я снима  Mr. Green размера е 140/70см с качулка

Барбера - и майка ми сега казва, че 1 брой е достатъчна за бебчо - ама знам, ли... затова ще взема и 2-ра  Heart Eyes

Мартичка - дай боже да има сестричка после  Hug

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 13:20 от anghella

# 728
  • Мнения: 2 802
Аз имам една хавлия от каката и не мисля да купувам други. Защо ви са толкова много? По принцип може върху нея да слагате мека пелена, която попива много добре. Така и хавлията се запазва чиста малко по-дълго от омазняване.

Така смятам да правя и аз ... Да слагам малко чаршафче или от бархетните пелени /иамам четири комплекта/ в/у хавлийката за да е по-мекичко на бебчо  Heart Eyes

paca73 Мисля, че е нормално да не шава много в момента. Може да се обръща, може и плацентата да пречи ... има много варианти. Важното е, че го усещаш, че шава.  Hug
На мен ми казаха, че съм с много тънка коремна стена и  за това усещам всичко  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 272
Добър ден момичета!А аз се притеснявах за ЖК и си мислех,че само мен ме претупва така доктора,а се оказа че такава е практиката.Всеки месец ходя на ЖК в последният ден на болничния,пита ме за оплаквания,пуска ми кръв и урина,до сега 2 ми е мерил кръвно и май е това.Бебка  всеки месец я гледаме,но си заплащам по 20 лв.защото 2 безплатни прегледа минаха още в самото начало.Момичета искам нещо да ви питам:от 2 дена бебка много малко шава,това нормално ли е,шава се,усещам я,но не е толкова активна както преди я усещах?Хубав ден ви желая!
И аз така се бях притеснила миналата седмица. Оказа се че плацентата ми е отпред и това била причината. Доктора ми беше казал, че на ден поне 10 пъти трябва да я усетя, ако ли не да опитам с ръцете да си размърдам корема/да я събудя, ако евентуално спинка/ колкото и странно да звучи.
Забравих да кажа на мамите, които им е трудно с ходенето до тоалетната- може да се пробва с течен парафин от аптеката, бил безвреден, но не много приятен на вкус. Naughty

# 730
  • Варна
  • Мнения: 773
Е, щом сте решили по  2, по толкова си купете  Wink
Моята е 1х1м, и е достатъчно голяма .
Забравих да кажа, че ползвам и сушилня и съхненето не е проблем.

# 731
  • Мнения: 27
Виждам за колички говорите, аз съм си харесала Хаук Малибу 3в1. Джейн също много ми харесва, но не ми се дават толкова пари.....
За кошарата ми харесват тези, които се трансформират в юношеско легло /но са ми сладки само във вид на кошара/.
А за хавлии и аз използвам на Яна и съм много доволна, така че сигурно за бебо такава ще е хавлията /не бях се замислила колко броя ще ми трябват, така че тепърва ще реша Crazy /
А тази сутрин бебон така беше застанал, така ме ръчкаше....... едва ходех. Добре че вече се намести, иначе незнам как щях да изкарам на работа.

# 732
  • Мнения: 478
Аз от миналата година имам две едната бяла с розов кант другата съвсем розова...на мен ми казаха познати мами че е по добре да имам две че бавно съхнат особено зимата и прави се оказаха, на качулката октомври месец като ги прах едвам изсъхнаха...Сега нали ще имаме мъж му купих и един комплект  сини хавлийки от лидл една 140х70 и една 50х100 и някаква тривка има вътре, да си има като стане по-голям да не му е розова кърпата за баня Simple Smile Пък то са хавлии все за нещо ще ги ползвам  Simple Smile
Франческа в интерес на истината в 8ми месец ще му е много тясно вече и няма да може да прави такива акробатики...по-скоро ще те побутва и ще се протяга ама няма да има място да се засили както сега може Simple Smile

# 733
  • Мнения: 0
Фейт,   да се обадиш като идваш в Стара Загора, колкото до хавлийките две трябват със сигурност.
Моят бебок тия дни е много швъклив не ме оставя особено вечер имам няколко безсънни нощи, че и отново съм на работа.Мисля до средата да изкарам и после да излизам в болнични и без това ми предстои ремонт на детската стаята. Утре имам среща с мебелиста ....
Поздрави на всички!

# 734
  • Мнения: 201
Paca  и аз тези дни усещам бебока по малко, не ме рита, само от време на време шавне! Но не съм се притеснила, не мисля, че трябва!
Аз за сега също съм взела две хавлийки, мисля след като родя да взема още 1-2 ако се наложи, все пак ще хванем зимата, а и аз нямам сушилня. Някоя мам беше дала съвет да се слага тензух върху хавлийката, стори ми се доста практично. Къде да го намеря този тензух, да си купя, продова ли се в бебешките магазини?

Общи условия

Активация на акаунт