ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 21 143
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 750
Едно е сигурно - сезонът няма да свърши преждевременно! Няма скука! Надеждата се върна!   newsm44
Радвам се и за тримата на подиума днес. Е, най-вече за Нандо, естествено! Макар и временно, 76 ми допада като цифра Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 10 030
Водим в шампионата, водим в шампионата, ша-ля-ля  Crazy

Поздравления за Марк, Нико и Нандолетко! Юхуууууу....

Никакво отпадане на Монако, докато не съм била на състезание, ако обичате...и то на яхта! Точка! Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 89
Абе дайте идея как се слага картинка на профила, опитах какво ли не и все били над размера, а аз ги намирах на половината на изисквания размер  newsm78

Помоли тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645849.0 

Помолих, Благодаря!

# 78
  • Мнения: 90
Да се включа и аз с коментар.Доволна съм от резултата, но не и от състезанието - леко скучно. На тази писта "най-интересното" нещо за мен е фибата и палмите там.

# 79
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Утре ще гледам изтървах всичко :'(:'(:'(

# 80
  • Мнения: 107
Бре, само два дни ме нямаше, а вие с нова тема и 6 страници напред...

Гледах обаче състезанието и някак съм мнооооооооооого доволна!!! Моето момче с постоянство - гледам го все в първите линии!!!  Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 10 030
Лелееееееееееееееее писах писах и затрих всичко без да искам...нямам сили да го повторя Sad
И снимки бях сложила  Twisted Evil пфууу...







ПП Още от предното състезание се каня да кажа, че Джесика ми харесва с бретончето, ама ме беше страх....

ППП
Добрееееее бееее, кога изписахте старата тема и 2 страници от тази - от снощи. Знаете ли каква гадост е като интернет-а е със скорост на охлюв инвалид, а? Нямате милост!

Лана винаги,като липсваш и става така,забелязала съм тази реакция,да те няма един ден хиляда страници  Crazy

Това да го тълкувам ли, че трябва по-често да ме няма? Ама съм проклета и все намирам начин да направя проверка...няма да се отървете лесно  Crazy

Последна редакция: нд, 27 май 2012, 21:12 от Lana

# 82
  • Мнения: 889
Сезонът се очертава да е супер интересен. Особено ми харесва, че повече отбори се намесват в картинката.
p.s Пък и не можем само да печели я, и вий сте Ора.  Laughing Hug

# 83
  • Мнения: 28
Гери, може да сме в различни футболни лагери, но сме 1 към 1 за Алонсито  Hug  
Прочетох ти поста в темичката ФФ, но предпочетох да ти го кажа тук. И аз бях за Маковете, сега съм за Ферари, преди всичко това бях за Рено, а познайте ми фаворита..  Heart Eyes Колко разбирам и аз  Whistling ама си въртя задника като бит пес.. Joy  Където е нашето момче и аз съм там.  Mr. Green


Страхотен кадър обаче, еб@си звяра  Grinning направо го почувствах как се движи право с/у мен.
Не гледах Монако, но честито на победителите.   bouquet  

# 84
  • Мнения: 107
Гери, може да сме в различни футболни лагери, но сме 1 към 1 за Алонсито  Hug  
Прочетох ти поста в темичката ФФ, но предпочетох да ти го кажа тук. И аз бях за Маковете, сега съм за Ферари, преди всичко това бях за Рено, а познайте ми фаворита..  Heart Eyes Колко разбирам и аз  Whistling ама си въртя задника като бит пес.. Joy  Където е нашето момче и аз съм там.  Mr. Green
Не гледах Монако, но честито на победителите.   bouquet  

 Joy Joy Joy Понякога така се получава...  Hug и да кара момчето мноооооооооого дълго, че не знам дали ще си намеря друг такъв магнит  Hug

# 85
  • Мнения: 10
Добро утро   bouquet
Такам да се изкажа и аз и предварително се извинявам ако казвам нещо неправилно и неточно ще ми бъде приятно ако ми посочвате ако съм казала нещо грешно . Embarassed . Тъй като съм още в началото доста неща не са ми въобще ясни . Харесва ми че засега няма ясон изградзен фаворит 6 страта 6 различни победителя както каза коментаторът (чието име не се сещам) този път няма ад спечели пилотът  с най-много победи а този с най-добро и стабилно представяне (нещо такова беше май) . Незнам кой е най-стабилният и най-постоянният но засега според моите скромни разбирания това са Алонсо и Фетел Grinning защото  въпреки че стартират назад успяват да се изкачат напред в класирането и си изпълнят стратегиите много добре . Вчера на Фател доста добре му се получи стратегията с 1 спиране в бокса набра доста голяма скорост и успя да се откъсне от Марк Уебър но за съжаление при влизането си в бокса не успя да припокрие 20 секунди и Уебър си върне челната позиция( смисъл там аз 20 секунди забравих какво имваха предвит най-вероятно че не е успял за 20 секунди да се върне на пистата  Embarassed). А аз така се бях зарадвала че ще спечели Себестиан и ще бъде на най-горното стъпалче е ама не просто този път не се получи но иначе стратегията беше доста хитро зомислена . Беше ми интересан битката между Кими и Шумахер не видях дали го изпревали не си спомням  Embarassed обаче казаха че е бил доста по бърз от него  .  Джесън Бътан май се казваше пък доколкото разбирам този път еимал някви проблеми и беше необичаено бавен мисля че завърши 14 а попринцип завършва доста по напред в класирането  . Хамилтън ми е симпатичен доколкото разбирам е бил голямо хахохихи  Laughing та има нещо готино в него той ако не се лъжа беше 4 завърши а преди това стартира 3 (съжалявам ако бъркам) Очаквах да завали дъжд но за щастие или нещастие не заваля . И аз малко да забравя Честита победе на Марк Уебър  Grinning
А този Каратакиян се очертава като всеобщия любимец на пилотите хахах краставица  Joy Joy Joy Joy Joy

Ми това е не съммонго многослобвна пиша сигурно велики глупости ама кво да направя  Embarassed Embarassed ако може някой да ми обясни това с гумите за мокро и сухо таказде предпологам че това са гуми за суха и мокра писта обаче тези интермидии и така нататък изобщо не са ми ясни кога се слагат защо се слагат . Меки или твърди ?? Ако се намери някоя добра душа да ми обясни . Embarassed Embarassed че да не пиша всякви измишлъотини .

# 86
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ох, чай ся аз да опитам! Общо взето всичко ти е почти ясно, радвам се, че интересът ти се засилва! Не се коси за пръдльото, той нема да се даде току-тъй и пак ще го видим на най-горното стъпало и то неведнъж, надявам се!

Незнам кой е най-стабилният и най-постоянният но засега според моите скромни разбирания това са Алонсо и Фетел Имаше предвид този, който системно при всяко състезание си трупа точици, нищо, че може да не спечели старта. Точки се дават до 10 място. За сега води Алонсито ( да го...!!!), след него са Фетел и Вебер с еднакъв брой точки. . Вчера на Фетел доста добре му се получи стратегията с 1 спиране в бокса набра доста голяма скорост и успя да се откъсне от Марк Уебър но за съжаление при влизането си в бокса не успя да припокрие 20 секунди и Уебър си върне челната позиция( смисъл там аз 20 секунди забравих какво имваха предвит най-вероятно че не е успял за 20 секунди да се върне на пистата  Embarassed). Влизането в бокса за смяна на гуми отнема около 20 секунди. Фетел трябваше да има преднина поне толкова, а дори и повече пред този зад него, за да може да влезе и излезе от  бокса и пак да е пръв. За съж. нямаше тази преднина и логично изостана. .  Джесън Бътан Дженсън Бътън ( ако си фен, тр. да си точен!) май се казваше пък доколкото разбирам този път еимал някви проблеми и беше необичаено бавен мисля че завърши 14 16-ти, а попринцип завършва доста по напред в класирането  . Хамилтън ми е симпатичен доколкото разбирам е бил голямо хахохихи  Laughing та има нещо готино в него той ако не се лъжа беше 4 5-ти, 4-ти е Фетел,  завърши а преди това стартира 3 (съжалявам ако бъркам).
А този Каратакиян [по-скоро Картекиян се очертава като всеобщия любимец на пилотите хахах краставица  Joy Joy Joy Joy Joy

.... ако може някой да ми обясни това с гумите за мокро и сухо таказде предпологам че това са гуми за суха и мокра писта обаче тези интермидии и така нататък изобщо не са ми ясни кога се слагат защо се слагат . Меки или твърди ?? Ако се намери някоя добра душа да ми обясни . Embarassed Embarassed че да не пиша всякви измишлъотини . При дъжд се кара с интермедия. Най-бързите гумета са софт ( меките), те са за сухо и убаво време. Твърдите и аз не съм сигурна, ама май за преходно време, аха-аха да намокри, ама може и да не намокри. Нинам, някой друг да каже за твърдите повече, може и да бъркам!

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 09:55 от Benisima

# 87
  • Мнения: 10
Аз си усещам какви глупости пиша . Laughing . Пръдлъото трябва да е Фетел нали ? Joy следващият път съм сигурна че ще успее .
Дам това исках да кажа че са тези който въпрек че стартират по назад успяват да се класират напред  а щом са до 10 мяст значи на 1 я се дават 10 точки нали така ? Rolling Eyes
Дам значи правилно съм разбрала за бокса на Фетел просто е трябвало да бъде с 20 секувди пред Уебър за да отиде м бокса и да се върне на пистата сега вече ми стана малко по ясно . Дам Дженсън Бътън  Grinning  ще се постаря да го запомня .
За Картекиян  както казах всеобщия любимец е май той .
Значи когато има дъжд винаги се слагат интермедият а при сухо време меки гуми е добре де а ако завали кво правят? Сменят гумите с интеремедии предполгам  Rolling Eyes А твърдите са за някакво средно време такали да разбирам ? Rolling Eyes
И мерси за разяснението а си сещам как задавам  сигурна елементарни въпроси  обаче нищо не ми е ясно . Grinning
             

# 88
  • BG
  • Мнения: 2 458
Аз си усещам какви глупости пиша . Laughing . Пръдлъото трябва да е Фетел нали ? Мхм! Понякога и дрислю!   Joy следващият път съм сигурна че ще успее .
Дам това исках да кажа че са тези който въпрек че стартират по назад успяват да се класират напред  а щом са до 10 мяст значи на 1 я се дават 10 точки нали така ?  За първото място се дават 25 т., за 2-ро място — 18 т., за 3-то — 15 т., за 4-то — 12 т., за 5-то — 10 т., за 6-то — 8 т., за 7-мо — 6 т., за 8-мо — 4 т., за 9-то — 2 т. и за 10-то — само една точка.Rolling Eyes

Значи когато има дъжд винаги се слагат интермедият а при сухо време меки гуми е добре де а ако завали кво правят? Сменят гумите с интеремедии предполгам  Rolling Eyes Пцилютно! И голяма навалица настава в боксовете и е веселко! А твърдите са за някакво средно време такали да разбирам ? Rolling Eyes Май не точно! В едно състезание трябва да се сменят и двата вида гуми. Поствам от друго място:   Меките гуми се използват в този етап на състезанието, когато трябва да наваксаш загубеното време, а гумите ти са се изтъркали. Твърдите гуми са яки в началото на състезанието, защото в началото може да загубиш секунди, но когато загреят сцеплението им с асфалта става почти перфектно.
Да избереш обаче твърди гуми в последните 20 обиколки на състезанието е лош тактически ход, защото ще загубиш ценни секунди докато загреят. 
         

# 89
  • Мнения: 10
Хаха той и пиклъо скоро ще стане  Joy
Ха значи все пак първият взима доста сериозен актив от точки а аз мислех че взима само 10
За гумите сега вече ми се изясниха горе долу нещата значи да разбирам че в началото карат с твърди гуми а после ги смянят с меките или няма значение хода на смянането ?

Общи условия

Активация на акаунт