Приятни и/или досадни аватари и подписи - десета юбилейна

  • 16 439
  • 778
  •   1
Отговори
# 45
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тумбе, сложи нещо да мърда и в подписа  hahaha hahaha

# 46
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре де, къде ви е състезателният дух Crossing Arms? Фръцли такива hahaha

# 47
  • Мнения: 170
Сега ще се поровя!

# 48
  • Мнения: 6 837
И аз се нареждам до другите фръцли и казвам пас. Mr. Green Това с мърдащите аватари нито го мога,нито го харесвам. Blush Иначе ми е интересно да ви гледам. hahaha

# 49
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Еее, ама то се обезсмисля въобще идеята за игри по този начин. То не може всяка тема да допада на всички...

# 50
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Еее, ама то се обезсмисля въобще идеята за игри по този начин. То не може всяка тема да допада на всички...

Ще се прежаля, но не знам от къде по дяволите да намеря тия противни мърдащи картини?

# 51
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Намисляш си тема, пишеш я в гугъл с добавка gif и ровиш Wink. Аз моите си ги намерих от един сайт на Джоузи, имаше и много сладки там Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 1 790
Лелееее станах разногледа  Mr. Green. Гаднички са мърдащите, признавам. Ако намеря нещо ужасно досадно мърдащо ще се турна и аз днес да дразня четящите ме  Mr. Green.

# 53
# 54
  • Мнения: 150
Какво не ви харесва в мен, бре? Crossing Arms
Като ше мърдам, да го правя както трябва, я! Нищо не разбирате вие от стойностно и красиво пък   newsm03

# 55
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ооо, Матю Heart Eyes. О, Колдплей Heart Eyes. Сърцето ми мърда, мърдааа Laughing

# 56
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
На мен засега най-дразнещ ми е на Джой. Mr. Green А най-хубав ми е на Мишинаторчето.

# 57
  • Мнения: 1 224
Направо ми зацикля браузърът  Joy

# 58
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мигам аз, мигам Flutter. И неонова съм, розафка Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 224
На мен засега най-дразнещ ми е на Джой. Mr. Green А най-хубав ми е на Мишинаторчето.
Hug
На мен пък твоят подпис ми е най-забавен  Laughing

А Малвина еее..  Whistling
Машала, МалвинаJoy

Общи условия

Активация на акаунт