Приятни и/или досадни аватари и подписи - десета юбилейна

  • 16 436
  • 778
  •   2
Отговори
# 765
  • Мнения: 30
Силве, честит празник на теб и на дъщеричката ти! Да расте здрава, щастлива и усмихната и много да те радва!  bouquet
А тортата си изглежда супер Peace

# 766
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
Честит Ден-Ден на малката Инес! Да ви е жива и здрава, много да ви радва, да ви дава поводи за усмивки всеки ден!

# 767
  • Мнения: 1 129
Момичета, до 30 мин, най-много пускам двете теми.

ПП: Последно ДЕЦА ли е следващата тема?

# 768
  • Мнения: 150
Да, Поли  Hug

# 769
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Силве,много да ви радва   bouquet

# 770
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Последно, две ли ще са темите? Това лично мен няма особено да ме стимулира за участие, не че така или иначе ще се явявам всяка сряда за игра де Rolling Eyes

# 771
  • Мнения: 1 129
Ето ги и темите

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661277.msg22118362#msg22118362

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661280.new#new

Джой, то не е задължително всяка сряда да участват всички, а кой - когато има желание и интерес.  Peace

# 772
  • София
  • Мнения: 6 219
Поли, моля те смени аватара на Джо с настоящия, защото този туарег е просто УНИКАЛНО прекасен и заслужава да се запази.

# 773
  • Мнения: 1 129
Поли, моля те смени аватара на Джо с настоящия, защото този туарег е просто УНИКАЛНО прекасен и заслужава да се запази.

На Джой ли?

# 774
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой, то не е задължително всяка сряда да участват всички, а кой - когато има желание и интерес.  Peace
Естествено, че не е, но след като четох десет страници спорове, не издържах и реших и аз да се изкажа Laughing

# 775
  • Мнения: 1 129
На мен просто ми се струва по-логично да има две теми, защото с игрите се измества изцяло идеята на Приятни и/или досадни аватари и подписи, та за това го предложих  Rolling Eyes

# 776
  • София
  • Мнения: 6 219
Поли, моля те смени аватара на Джо с настоящия, защото този туарег е просто УНИКАЛНО прекасен и заслужава да се запази.

На Джой ли?

Да, да! Благодаря ти!

# 777
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен просто ми се струва по-логично да има две теми, защото с игрите се измества изцяло идеята на Приятни и/или досадни аватари и подписи, та за това го предложих  Rolling Eyes
Да, има го и този момент, така оригиналната тема ще запази идеята си Hug. Просто игра с такава честота ми се струва, че ще стане бързо безинтересна, и втората тема ще се обезсмисли. Можехме да си правим по една игра в начало на тема, и така да си караме и занапред... Както и да е, мнозинството решава, местя се в новата тема Peace

# 778
  • Мнения: 6 822
Точно това е и моето мнение, напълно съм съгласна с Джой.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт