Приятни и/или досадни аватари и подписи - десета юбилейна

  • 16 458
  • 778
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 219
аз обаче предпочитам по - рано да се казва темата, за да можем по - дълго да търсим аватари и да има точен час, в който гласуването да спира.

 

# 751
  • Мнения: 1 129
аз обаче предпочитам по - рано да се казва темата, за да можем по - дълго да търсим аватари и да има точен час, в който гласуването да спира.

 

Ако темата се казва в неделя, достатъчно ли ще е времето до сряда? За да знам как да го променя.

И предложете ден и час в който гласуването спира. Аз лично смятам, че е по-добре това да става в четвъртък до обяд, но ... кажете и вие

# 752
  • София
  • Мнения: 6 219
а, не знам не искам точен ден, просто в понеделник вече сме по ангажименти и може дори да не видим каква е темата.

# 753
  • Мнения: 1 129
а, не знам не искам точен ден, просто в понеделник вече сме по ангажименти и може дори да не видим каква е темата.

Е, да де, нали за това питам кой ден да впиша в правилата   Grinning

# 754
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето, аз не видях Джой и сега ми е криво, че си е направо недооценена Crossing Arms
Ето, сега ме виждаш Hug. Взех, че се харесах, и ще поостана така още малко Grinning

# 755
  • Мнения: leet
Я, Поли си е облекла дрехи предложени от мен. Многооо се радвам, че една от любимките ми е облякла нещо от мен.

Момичета, това ми е най-най-любимата тема, много комфортно се чувствам тук, няма напрежение и дрязги. Нека продължим така. Peace Иначе мисля, че за преобличането става въпрос не да не си обличаме каквото искаме в рамките на деня, а да не обличаме два костюма за една и съща игра. Naughty Някак си е по-справедливо. Пък ако има правила  е по-лесно, но това не означава да изпадаме в крайности. Не сме в някоя строга институция. Тук трябва да е купон.

И да почерпя за РД на дъщеря ми. Днес става на 2 годинки. Тортата аз съм я правила(то си и личи, де. Joy)
Скрит текст:



# 756
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Поли, съгласна съм напълно с правилата.  Hug
Като за начало може да е всяка сряда, а после ако ни омръзне или не върви ще намалим игрите.

Играта с децата от понеделник ли ще е ?

п.с.Силве, жива и здрава да ти е малката сладурка !  Hug

# 757
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Силве, честито на щерка ти, голяма да порасне и много да те радва Hug. Тортата изглежда супер Wink.

# 758
  • Мнения: 150
Силве, да ти е жива и здрава малката Инес и много да те слуша и радва  Hug 

# 759
  • Мнения: 1 129
Силве, да ти е жива и здрава малката мишанка. И да те прави мноого горда!   bouquet

Благодаря ти за милите думи и за прекрасната комбинация.  Hug

Играта с децата от понеделник ли ще е ?

Момичета аз дете нямам още  Rolling Eyes А и предлагам новата игра да си започне в сряда, но както решите.

# 760
  • Мнения: leet
Благодаря ви Hug

Ако ви попадне по-подходящ подпис свиркайте, че много си харесвам аватара.

# 761
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Силве, честит ви празник! Дъщеричката ти да расте здрава, умна, красива и усмихната! Тортата е прекрасна. Обожавам домашно приготвени, а твоята и на визия изглежда неустоимо.  bouquet

# 762
  • София
  • Мнения: 1 793
Силве, честит празник и на теб и дъщеря ти  Hug. А тортата изглеждааа ммм.... Blush.

Пoлu То не е задължително да се участва със собствените деца. Поне така разбрах  Rolling Eyes. Аз имам две, ама няма да участвам с техни снимки  Peace.

# 763
  • Мнения: 7 153
Силве,честита ти рожденничка,да е здрава и щастлива и най-голяма твоя радост!  bouquet  Аз съм съгласна играта да започне от сряда. Peace То е ясно ,че темата "деца",не означава "нашите деца",всеки си слага каквото иска -негови ,чужди ,деца да са . Grinning

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 13:31 от nezito

# 764
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Силве честит Рожден Ден на малката Инес,само да радва и слуша  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Играта с децата от понеделник ли ще е ?

Момичета аз дете нямам още  Rolling Eyes А и предлагам новата игра да си започне в сряда, но както решите.

И аз нямам спокойно Hug,сега търся адски сладки дечица в интернет да ви сразя  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт